Marsz Niepodległości

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

N_
VIP
VIP

Re: Marsz Niepodległości

Post autor: N_ » 30 października 2011, 08:31

ignorujcie tego popaprańca no pasaran co mu ojciec do wanny wchodził jak był mały :cwaniak:

kopytko
Początkujący
Początkujący

Post autor: kopytko » 30 października 2011, 13:16

N_ pisze:ignorujcie tego popaprańca no pasaran co mu ojciec do wanny wchodził jak był mały :cwaniak:
Nie lubię offtopu ale nie mogę. Po co w ogóle zaśmiecasz forum takimi wypowiedziami. Po co się zniżać do takiego poziomu? W ten sposób nie zaszkodzisz no pasaranowi ale pokazujesz swój brak ogłady.

Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru

Post autor: bob4 » 30 października 2011, 14:04

kopytko pisze:
N_ pisze:ignorujcie tego popaprańca no pasaran co mu ojciec do wanny wchodził jak był mały :cwaniak:
Nie lubię offtopu ale nie mogę. Po co w ogóle zaśmiecasz forum takimi wypowiedziami. Po co się zniżać do takiego poziomu? W ten sposób nie zaszkodzisz no pasaranowi ale pokazujesz swój brak ogłady.
Tutaj nie chodzi o brak ogłady tylko o stwierdzanie faktów.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 30 października 2011, 14:05

kolejna beka dzieciak, patriota, rządowa propaganda, zamieszki wywołane przez rząd , hahahah
nie raz w życiu widziałaś zomowców przebranych za robotników? chyba w mokrych snach wywołanych przemówieniami Jarka K.
ile Ty masz lat? ochłoń trochę:)
No i od razu widać, dziubku, żeś początkujący na tym forum, bo jak stwierdził juve_fan
Jakbyś wiedział leszczu do kogo mówisz...
Mam tyle lat, ile trzeba, żeby widzieć na własne oczy to, o czym mówię, żeby na własne oczy widzieć zamieszki w Radomiu w '76 i desant spadochroniarzy na fabrykę "Łucznik" 13 grudnia. Nie mam pojęcia ile masz lat, ale, mówiąc slowami moich chłopaków banię ci zryło nieźle i jest to niezależne od wieku. Dzień Niepodległości to święto wszystkich Polaków, przynajmniej tak powinno być. Ja tam tolerancyjna jestem do bólu i dla mnie liczy się jako współobywatel osobnik w każdym kolorze, dopóki nie próbuje mnie nachalnie nawracać na swoją religię, lub nie obraża mojej. A Tobie radziłabym prześledzić przynależność partyjną obecnych "elyt" politycznych od roku '89, to wtedy podyskutujemy, dlaczego uważam ich za różowych i dlaczego wiem, że są zdolni do wywołania zamieszek.

no pasaran
Początkujący
Początkujący

Post autor: no pasaran » 30 października 2011, 22:38

jakbyś wiedział leszczu do kogo mówisz...
nie wiem. pewnie jakbym wiedział to z wrażenia wywiesiłbym flagę albo i dwie, padłbym na kolana i klepał zdrowaśki na głos:)

tak! to wszystko rozkazał mi napisać salon, rząd, ba - sam szef rządu do mnie zadzwonił bym to napisał. :cwaniak:
pasuje do waszej wizji?

No i od razu widać, dziubku, żeś początkujący na tym forum, bo jak stwierdził juve_fan

Jakbyś wiedział leszczu do kogo mówisz...

Mam tyle lat, ile trzeba, żeby widzieć na własne oczy to, o czym mówię, żeby na własne oczy widzieć zamieszki w Radomiu w '76 i desant spadochroniarzy na fabrykę "Łucznik" 13 grudnia. Nie mam pojęcia ile masz lat, ale, mówiąc slowami moich chłopaków banię ci zryło nieźle i jest to niezależne od wieku. Dzień Niepodległości to święto wszystkich Polaków, przynajmniej tak powinno być. Ja tam tolerancyjna jestem do bólu i dla mnie liczy się jako współobywatel osobnik w każdym kolorze, dopóki nie próbuje mnie nachalnie nawracać na swoją religię, lub nie obraża mojej. A Tobie radziłabym prześledzić przynależność partyjną obecnych "elyt" politycznych od roku '89, to wtedy podyskutujemy, dlaczego uważam ich za różowych i dlaczego wiem, że są zdolni do wywołania zamieszek.
kochanie Ty moje. nie wiesz ile mam lat więc nie wyjeżdżaj mi z dzieciakami, chyba że to takie skrzywienie zawodowe, nie wiem. to po pierwsze. po drugie - nie rób z siebie kombatantki tylko z powodu wieku bo wrażenie to być może robi ale chyba tylko na milusińskich z tego tematu.

to czy jestem początkujący na tym wspaniałym forum nie ma żadnego znaczenia, nie każdy musi mieć na koncie tysiące postów o [...] maryni - chcę coś napisać to piszę, proste.

elhanan
Bywalec
Bywalec

Post autor: elhanan » 31 października 2011, 04:29

Chore społeczeństwo. Przez pacanów takich jak ci "patrioci" i ci "przeciwnicy" strach iść na takie pochody. Bo jak nie oberwiesz w łeb za to, że nie hailujesz razem z jednymi burakami to dostaniesz w łeb od drugich bo po złej stronie stoisz.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 31 października 2011, 11:45

elhanan pisze:Chore społeczeństwo. Przez pacanów takich jak ci "patrioci" i ci "przeciwnicy" strach iść na takie pochody. Bo jak nie oberwiesz w łeb za to, że nie hailujesz razem z jednymi burakami to dostaniesz w łeb od drugich bo po złej stronie stoisz.
No i to faktycznie ludzi odstrasza, masz rację. Zwłaszcza jak nie słuchają racjonalnych argumentów, nie czytają ze zrozumieniem, tylko od razu starają się człowieka obrazić.
nie wiem. pewnie jakbym wiedział to z wrażenia wywiesiłbym flagę albo i dwie, padłbym na kolana i klepał zdrowaśki na głos:)
i może niektórym by się przydała chwila skupienia, nie "klepanie" zdrowasiek, bo im nienawiść do odmienności na mózg się rzuca. Jak stwierdziłam w poprzednim poście, nie mam pojęcia ile lat ma nasz ulubiony troll, ale jak powiedział osioł w Shrek'u - "Pewnie ma jakiś kompleks", bo jak na razie to zero argumentów, tylko słabiutkie próby obrażania rozmówców, przypisywanie im ról, których wcale nie mają ochoty odgrywać.
Dzień Niepodległości to święto wszystkich Polaków, przynajmniej tak powinno być.
I Marsz Niepodległości też powinien dotyczyć wszystkich, ale ataki świrów, nawet werbalne, zniechęcają społeczeństwo do uczestnictwa.

myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: myszazła » 31 października 2011, 11:55

Temat taki już trochę rozmyty, a ja mam pytanie.
Czy jest organizowany wyjazd np autokarem lub busem na Marsz Niepodległości do W-wy z Jasła lub z okolic, bo chętnie ze znajomymi (dwie osoby) wybralibyśmy się na to Święto?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 31 października 2011, 12:58

Zorganizowanego wyjazdu raczej nie ma, kto chce, to jedzie indywidualnie. Kto nie jedzie jest proszony o wywieszenie biało-czerwonej.

lato
VIP
VIP

Post autor: lato » 31 października 2011, 15:26

W poczuciu obywatelskiego obowiązku oraz w trosce o bezpieczeństwo publiczne zwracam uwagę władz na mające miejsce bezprawne działania grożące sprowadzeniem powszechnego zagrożenia.
Artykuł 52 kodeksu wykroczeń, przypomnę, stanowi w § 1: „Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia (…) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia (…) posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia (…) podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny”. A w § 2: „Podżeganie i pomocnictwo są karalne”.
W pogardzie dla tych przepisów porozumienie organizacji lewicowych, w tym odwołujących się do zbrodniczych ideologii maoizmu, trockizmu i tradycji lewackiego terroru lat 70., od wielu dni przygotowuje się jawnie i nawołuje do zablokowania i rozbicia przemocą manifestacji patriotycznej zaplanowanej w Święto Niepodległości 11 listopada, posługując się przy tym pomówieniem, jakoby czczenie tego święta było „propagowaniem faszyzmu”.
Szczególny niepokój budzi planowany udział w tych działaniach członków anarchistycznych grup niemieckich powiązanych ideowo i organizacyjnie z bojówkami, które niedawno zamieniły pokojowe manifestacje w Rzymie w festiwal ulicznego bandytyzmu.
Domagam się od organów państwa polskiego stanowczego i natychmiastowego przeciwdziałania podobnym aktom bandytyzmu w Polsce, a także pouczenia i ukarania mediów, których działania w tej sprawie w pełni wyczerpują znamiona „podżegania i pomocnictwa” w planowanych zamieszkach.
Rafał A. Ziemkiewicz, członek komitetu poparcia Marszu Niepodległości 2011
Wiem jak skończyła by się podobna akcja organizowana przez środowiska kibicowskie.Poczekam i zobaczę jak skończy się łamanie prawa przez środowiska lewackie i jakie będą wobec nich konsekwencje prawne.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 31 października 2011, 16:07

Wiem jak skończyła by się podobna akcja organizowana przez środowiska kibicowskie.Poczekam i zobaczę jak skończy się łamanie prawa przez środowiska lewackie i jakie będą wobec nich konsekwencje prawne.
Powiedzieć Ci jak się skończy? Ano nijak. Pokażą okładający się po mordach margines z obu stron, powiedżą, że to "wybryk chuliganów i warchołów, godzący w podstawy demokracji" i już.

Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: szara eminencja » 31 października 2011, 18:47

Krzysztof Bosak i Roman Kurkiewicz o marszu:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dt9eTE3pyQ

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 31 października 2011, 19:34

Tak, oglądałam i takich właśnie marginesów się boję. A dla równowagi: http://www.youtube.com/watch?v=mhTlXc5h ... r_embedded

Awatar użytkownika
warszawiak22
Debiutant
Debiutant

Post autor: warszawiak22 » 8 listopada 2011, 17:18

Ma ktoś jeszcze wolne miejsce na Marsz?

Fredons
Debiutant
Debiutant

Post autor: Fredons » 9 listopada 2011, 11:29

Mam pytanie czy jeszcze jest jakieś wolne miejsce na marsz/ew dwa? Chodzi mi o wyjazd z Nowego Sącza/Jasła i okolice.

ODPOWIEDZ