ZUMBA - fitness

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

ZUMBA - fitness

Post autor: m.g »

Cześć :cool:
w ubiegły czwartek były pierwsze zajęcia Zumby w sp. 2, niestety je przeoczyłam. Chciałam zapytać czy ktoś z Was był? Jak wrażenia? Fajna muzyka? Kto prowadzi te zajęcia? No i czy było sporo osób? (chodzi mi o to czy na sali jest ciasno, czy raczej starczy miejsca dla każdego) :-) pozdrawiam.
Dodam, że zajęcia mają odbywać się w czwartki o 18.
http://zumbajaslo.pl/
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: Jester »

Było rewelacyjnie, choć, jak dla mnie, to wycisk mógłby być mocniejszy. Ale ogólnie, to super, muzyka taneczna, więc człowiek automatycznie lepiej się czuje mimo tej całej jesiennej szarugi i chłodu.
Ludzi nie za wiele, miejsce jest, wiekowo chyba przewaga pań po 40. Prowadząca bardzo miła, uśmiechnięta cały czas.
Byłam tydzień temu i na pewno pójdę w tym tygodniu. Zresztą, jak tylko czas pozwoli, to na pewno będę chodzić.
The Nun

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: The Nun »

Zajęcia są darmowe czy za opłatą? Jeśli za opłatą, to chciałabym się dowiedzieć ile kosztują :)
justa93
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 23:31

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: justa93 »

Z tego co pisze na plakacie...to 5 zł za każde zajęcia w październiku.....ale być może później ta cena się zmieni skoro tak napisali...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: avicularia »

Pierwszy raz słysze o takich zajęciach( moze dlatego,ze się tym nie interesowałam hyhy) Ale wydaje mi się, że to fajna sprawa.Trzeba się wcześniej zapisywać , czy można przyjść ,ze tak powiem,, z ulicy"?
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: m.g »

Zumba to tak jak dance aerobik. Pani Gabrysia na mosirze robiła go regularnie w środy i to z wieeelkim wyciskiem, ale była wtedy bardzo mała frekwencja i zrobiły się stepy, później Panie też chóralnie ogłosiły, że wolą stepy. A tak na prawdę dance aerobik czy zumba jest najlepszym spalaczem tłuszczu bo to są typowo aerobowe ćwiczenia. Tylko jak dla mnie podstawą jest fajna, pozytywna i nakręcająca muzyka. Mam nadzieję, że taka będzie. :-)
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: Jester »

Taak, muza jest naprawdę pozytywna na tych zajęciach. Fajna, taneczna, skoczna i rozweselająca. Rytmy afrykańskie i hinduskie i latynoskie i jakie tam jeszcze chcecie. No fajnie, po prostu :)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: avicularia »

Ponawiam pytanie czy można przyjśc ,, z ulicy" czy trzeba się wcześniej zapisywać? I wogóle czy ja, jako osoba nie uprawiająca sportów ( poza mistrzostwami świata w długości oglądania seriali) mogę przyjść spróbować czy padnę na zawał po 10 minutach?
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: Jester »

http://zumbajaslo.pl/ i wszystko jasne
qswzea
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 października 2011, 21:48

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: qswzea »

Jest już utworzone konto na facebooku:) http://www.facebook.com/pages/ZUMBA-fit ... 6566547446
qswzea
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 października 2011, 21:48

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: qswzea »

Kochane ZUMBOWICZKI:) dowiedziałam się własnie, że dziś jest dyskoteka w SP2 i zumba z dzisiaj jest przeniesiona na najbliższą sobotę no godz 11.00. W sumie szkoda bo tłusty czwartek....:P
qswzea
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 października 2011, 21:48

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: qswzea »

Panie i Panowie! PIERWSZY PODKARPACKI MARATON ZUMBA FITNESS już JUTRO w Jaśle!!:)
http://www.jaslo4u.pl/i-podkarpacki-mar ... aslo-12901
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: jestem z Jasła »

Słyszałam co nieco o Zumbie, ale nie wiem czy to dla mnie... czy na te zajęcia chodzi dużo młodzieży czy też osoby troszkę starsze? I czy w ogóle jest tłum czy spokojnie? I jak to wygląda organizacyjnie w SP2 - jest jakaś szatnia, czy trzeba przyjść "gotowym" na zajęcia?
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: pipi86 »

jest szatnia, więc spokojnie można się przebrać. "gotowym" być nie trzeba:), ale w pierwszym rzędzie zawsze są Panie, które idealnie znają kroki, lecz za nic w świecie nikogo tam nie dopuszczą, żeby mógł patrzeć jak instruktorka tańczy i się również nauczyć ;| chodzą osoby w różnym wieku- od młodzieży po starsze
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ZUMBA - fitness

Post autor: dragoness »

pipi86 pisze:jest szatnia, więc spokojnie można się przebrać. "gotowym" być nie trzeba:), ale w pierwszym rzędzie zawsze są Panie, które idealnie znają kroki, lecz za nic w świecie nikogo tam nie dopuszczą, żeby mógł patrzeć jak instruktorka tańczy i się również nauczyć ;| chodzą osoby w różnym wieku- od młodzieży po starsze
Po prostu trzeba stanąć w pierwszym rzędzie. Rezerwacji nie ma. Ja staję tam, gdzie jest akurat miejsce, albo gdzie mi pasuje.
ODPOWIEDZ