Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: PL_ »

tylko dzieci będą ciągnąć rodziców do Maka, a jak zdrowe jedzenie tam jest to każdy wie.
Jedyny plus jaki widzę w tych lokalach to to, że jak ktoś jest w podróży w obcym mieście i mu się spieszy, nie ma czasu szukać jakichś dobrych lokali to może coś zamówić na szybko i zjeść w Mc Donald, który jest widoczny z daleka (słup z logo na górze) no i zazwyczaj w dobrych miejscach (skrzyżowania ważnych ulic, obwodnice)
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: lol666 »

PL_ pisze:Jedyny plus jaki widzę w tych lokalach to to, że jak ktoś jest w podróży w obcym mieście i mu się spieszy, nie ma czasu szukać jakichś dobrych lokali to może coś zamówić na szybko i zjeść
Zgadza się. W "sieciówkach" takich jak McDonald's czas oczekiwania na jedzenie jest bardzo krótki. I chyba na tym "plusy" się kończą.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: dragoness »

Cóż... jak ktoś chce jeść plastik i frytki, które zachowują wygląd i konsystencję przez kilka miesięcy, to w kraju wolności i demokracji nie można im tego odmawiać :hyhy: Z drugiej strony, MacDonald jako wyróżnik nowoczesności i postępu miasta, inwestycja zapewniająca "miejsca pracy dla młodych", to już trąci poważną chorobą psychiczną, a takie stwierdzenia czyta się w komentarzach pod artykułem. Lokalizacja też przedziwna. Osobiście, mnie to ani ziębi, ani grzeje. Nie chodzę do MacDonald's i KFC, bo jako Polka muszę mieć wizę do Stanów i tego się trzymam. Uprzedzając wszelkie uwagi, Włochy są w strefie Schengen, a paszport, żeby pojechać do Turcji, posiadam :D
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: jankow05 »

Jestem przeciwko, wolałbym żeby dzieci tego syfu nie jadały, a wiadomo, że dzieciom to smakuje, rodzice im nie mówią, że to niezdrowe....zresztą tak jak i jasielskie kebaby, hamburgery i niektóre pizze...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: dragoness »

Ta lokalizacja to tragedia.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: lol666 »

jankow05 pisze:wolałbym żeby dzieci tego syfu nie jadały, a wiadomo, że dzieciom to smakuje, rodzice im nie mówią, że to niezdrowe....zresztą tak jak i jasielskie kebaby, hamburgery i niektóre pizze
Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność. To oczywiście prawda, że fast food w wydaniu "sieciówek" do najzdrowszych (a w mojej prywatnej opinii - nawet smacznych) nie należy, ale o ile ktoś nie zrobi sobie z tego typu jedzenia stałej "diety", nic się nie stanie. ;) Równie dobrze możemy zacząć chodzić w maskach tlenowych - powietrze też jest już niezdrowe. Pocieszający jest tylko fakt, że ostatnio nadeszła moda na "slow food" i w większych miastach właściciele barów czy food trucków prześcigają się w tym, kto ma świeższe i zdrowsze produkty. Pozostaje tylko liczyć, że ta moda dotrze kiedyś i do Jasła.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: Włos »

Czy w tym MCDonaldzie będzie można zrobić wesela ? ;)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: Zynek6 »

A będzie tam może wino z kufla?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: Jaslanin2010 »

Kto jest za budową McDonald's w Jaśle nie dołączy do wydarzenia na facebooku "TAK dla budowy McDonald's w Jaśle". Pokażmy ile osób jest ZA budową tego obiektu. :)

https://www.facebook.com/events/712251952238760/
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: luc »

Równie dobrze mogą postawić KFC,ale niech stawiają to w innym miejscu może. Tak blisko ronda na wjeździe/wyjeździe do miasta ? Kogoś pogrzało ?

Ja rozumiem - lokalnemu PO i wyborcom Komorowskiego z Kotliny może się podoba bo blisko i "postępowo" (według nich) ale miejsce jest po prostu beznadziejne.
Dla nich to może i będzie prywatne miejsce schadzek,ale dla kierowców w jaśle i ewentualnych chorych w nagłych wypadkach - tragedia.

Raz - oznacza to zwiększenie ruchu i zakorkowanie w okolicach drogi na Pilzno (i dalej Kraków).To jest w gruncie rzeczy i tak zbyt wąska droga,co skutkuje komunikacyjną marginalizacją Jasła. Powiedziałbym,że to jest wręcz z dawien dawna zatkana arteria komunikacyjna,wąskie gardło rozwoju Jasła.W okolicy jest już Biedronka i jej parking.Może wystarczy ? Dwa - to jest wylotówka ze szpitala w gruncie rzeczy. Większe prawdopodobieństwo korków to większe prawdopodobieństwo opóźnień mających skutek śmiertelny. Niech wypowie się jakiś bezstronny inżynier ruchu drogowego.

Moim zdaniem kogoś z tą lokalizacją zdrowo pogrzało. Dobra.Gdzie to wg. mnie ma sens ? Skrzyżowanie Piłsudskiego i Lwowskiej przed Grosarem byłoby idealne.
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: RSSCorpInvestment »

Kiedy tylko ktoś mnie poinformował o możliwej budowie McDonalds w Jaśle od razu wiedziałem, to jest ten moment, kiedy warto wejść na social media i poczytać komentarze rodowitych jaślan. Nie zawiedliście mnie, jakich ludzi pamiętam z tego miasta, takimi dalej pozostali. Skończcie narzekać na cały świat i prawić te moralistyczno-prospołeczno-obywatelskie parodie opinii o czymkolwiek, bo czas na śmianie się z tego minął dla tych, którzy faktycznie chcą czegoś dokonać i myślą w bardziej dynamiczny, czynny i ekspansywny sposób niż wy.




R.S.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: Sun Tzu »

Co za historia! Chyba nie będę mógł zasnąć w nocy!
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: kapustajestpusta »

https://www.facebook.com/events/712251952238760/

Ci co to założyli to albo pijar inwestora albo żałośni idioci.
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: WOLI »

Budowac,budowac i jeszcze raz budowac - LOKALIZACJA OK - NIE WIDZE ZADNYCH ZAGROZEN DLA MIESZKANCOW UL.KONOPNICKIEJ I LWOSKIEJ.
xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 17:23

Re: Co myslicie zeby w Jasle zbudowano Mc Donald?

Post autor: xinka500 »

Wszędzie są Mc
ODPOWIEDZ