Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Wydarzenia i komentarze z Jasła
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: pack »

pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: pack »

Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: Jozin »

Mam pomysł jak doprowadzić ich do furii i to na legalu. Np. jak się rozstawią na tym parkingu na Mickiewicza to parkujemy jakieś 100 m bliżej i rozwieszamy na tyle auta ( najlepiej busa lub kombiaka) baner w jaskrawych kolorach z hasłem typu : UWAŻAJ na FOTORADAR za 100 m. I tak jeździć za nimi cały dzień i rozstawiać się gdziekolwiek się zaczają.
Awatar użytkownika
Degenerat
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 15 września 2010, 14:48

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: Degenerat »

a może jakaś mała petycja od mieszkańców o usunięcie SM i wszystko byłoby dobrze, ludzie zamiast narzekać zorganizujcie się :)
kamikaze

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: kamikaze »

http://www.youtube.com/watch?v=AqHuP-EPXzY

Straż biznesowo - miejska JASŁO czyli kolejne udane polowanie.
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: kleszczkleszcz »

Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: Pikaczu »

hej...i jak tam sprawa z czarnymi?

jechałem droga od mostu w kierunku Jareniówki..tam jest pas ale parkingowy wiec czarni nie mieli pojecia co mówia i o co chodzi.

Jak policjantow musi byc dwóch tak tych musi byc 5...jeden prowadzi..drugi czyta..trzeci pisze...czwarty czytał o przepisach ..piąty dla obstawy 4 czarnych ,którzy startowali do policji ale ze wzgledu na iloraz inteligencji ,który jest zbyt wielki nie dostali sie. :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :wstyd:
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: buno1 »

nasza straż jest zajebista (no na pewno) ale niech im bedzie że są ok . w końcu żadna praca nie chańb,i tylko czemu naszym kosztem....
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: byku89 »

jest jeden sens istnienia Jasielskiej SM- można zdobyć szacunek do Jasielskiej Policji :) No niestety, mimo że oni wszyscy są tacy sami jak my, to ze względów zawodowych muszą wykonywać debilne polecenia debilnych przełożonych, i niestety -cierpią ci najniżsi- jak wszyscy w tym kraju :(
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: Lelum »

byku89 pisze:No niestety, mimo że oni wszyscy są tacy sami jak my, to ze względów zawodowych muszą wykonywać debilne polecenia debilnych przełożonych, i niestety -cierpią ci najniżsi
W końcu trzeźwe spojrzenie. Po co zatruwacie życie szeregowym strażnikom - przecież oni wykonują tylko polecenia przełożonego. Jeśli macie coś do powiedzenia to komendant SM przyjmuje przy ulicy PCK. Nie bronię całej straży tylko jeśli chcecie czegoś się dowiedzieć to proszę podejść do kogoś, kto może podejmować konkretne decyzję. Sam dostałem już kilka mandatów z fotoradaru (nawet dzień po dniu :wstyd: ), ale nie będę przecież jeździł za strażnikami z pretensjami. Zachowujecie się jak [...], którymi zresztą - po filmikach widać - jesteście.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: clashtorny »

Dobra spoko nie ważne czym kierują się czarni ważne abyśmy ich usunęli z naszego miasta. Dlatego kiedy będzie referendum w tej sprawie?
A tu coś z innej beczki XD Kto dostał mandat za picie w miejscu publicznym może się teraz odgryźć :D Może też zrobimy taką akcję w Jaśle?
http://www.youtube.com/watch?v=HIhnDeGTA6U
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: T135 »

szkoda właśnie że to sie odbija na bougu ducha winnych strażnikach. Pretensje powinny być głównie do burmistrza i komendanta bo to oni wydają polecenia..
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: Jocke »

żal mi trochę tych strażników, bo nie są niczemu winni, po prostu wykonują polecenia komendanta straży miejskiej, oraz burmistrza i nie wierze że stoją tam z przyjemności, a takie akcje spowodują tylko to że kilka osób straci pracę, a to nie o to chyba chodzi, myślę, że warto zacząć walczyć tam u góry, burmistrz, komendant, a nie z samymi strażnikami, którzy po prostu wykonują swoją pracę. Praca jak każda inna. Akurat miałem do czynienia ze strażnikiem który występuje w filmiku i jest na prawdę wporządku gościem.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Post autor: clashtorny »

Nikt pracy nie straci po prostu będą musieli ich przeszkolić w prawie, dać im homologację na fotoradary oraz wszelkie inne dokumenty których jak my nie mamy to oni są górą. Więc do szkoły matoły i wtedy nikt ich nie usunie i nie będzie przeszkadzał w wykonywaniu czynności służbowych. Nie będą stawiać fotoradarów na zakrętach pod złym kątem itp.

A czy nie stoją tam dla przyjemności?? Stoją tam dla wypłaty bo to taki a nie inny charakter pracy. Tylko mi się zawsze strażnik miejski kojarzył z obrońcą obywatela przed typami spod ciemnej gwiazdy, a nie jak to teraz jest czają się w dzień przed przejściami dla pieszych i wlepiają mandaty, gdzie patrole w dzień są do niczego nie potrzebne, a mogą zrobić patrol w nocy lub wieczorem tylko po pierwsze się boją a po drugie w nocy mniej zarobią na mandatach XD
ODPOWIEDZ