Nieetyczne zachowania straży miejskiej

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Straż Miejska

Post autor: Grunwald »

Chciałbym rozpocząc wątek na temat tych Panów gdyz zauwazyłem że powstały miejsca specialne dla nich do nabijania sobie kasy w kieszenie gdzie stawia sie foto-radary i przykrywa taczkami jak to robią po Nowym cmentarzem w Jasle i czychaja na ludzi gdzie na poczatku nowego parkingu jest znacz 30 a w zasadzie remontowany jest chodnik 5 m od jezdni. W ogóle widac że to już nie sa kwestie bezpieczeństwa tylko zwyklego nabijania sobie pieniedzy .
mof87
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 22:10

Re: Straż Miejska

Post autor: mof87 »

Właśnie żona przetelefonowała mi że postawili nowy znak od skrzyżowania Mickiewicza z Jagieły w stronę Bogumiła czyli nowe miejsce do zarabiania pieniędzy. Może na żółto by pomalowani ten fotoradar żeby wszyscy widzieli a nie chowają się z nim. Lepiej niech się zajmą innymi zajęciami np. wlepianie mandatów za niesprzątanie po piesku, albo za wandali a nie siedzi dwóch chłopów w samochodzie i 3 godziny nic nie robią. To wszystko idzie z naszych podatków. Może zamiast dwóch to niech jeden przynajmniej siedzi a nie dwa darmozjady.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Straż Miejska

Post autor: obiektywnyObserwator »

Też mnie to zaczęło wku..... więc zainwestowałem w CB. Ogólnie duży już jestem i mądrzejszy niż jak miałem 17 lat ;) żeby mnie rajcowało jeżdżenie po mieście z piskami i więcej jak 50 km więc radar mnie nie złapie ale licho nie śpi. Po prostu radzę jeździć w tych miejscach tyle ile trzeba a żaden mandat nie przyjdzie. Państwo już nas wystarczająco okrada więc nie będę jeszcze myta straży miejskiej płacił.
Polecam filmiki na youtube "straż biznesowo miejska" :D
Awatar użytkownika
krzysi1991ek
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:12

Re: Straż Miejska

Post autor: krzysi1991ek »

Szkoda gadać... Kiedyś godzina 20sta, wyjeżdżam z Energopalu w stronę kościoła Franciszkanów, ulica praktycznie pusta, widoczność dobra, zacząłem się powoli rozpędzać, i oczywiście za chwilę pstryk... patrzę na licznik, fakt miałem trochę za dużo, ale naprawdę jechać tam 50tką jest trudno.

Miało się zmienić coś z tymi fotoradarami a tu kicha. Połowa ulic oznaczona i biją kasę jak należy. Rozumiem koło szkoły, czy w innym niebezpiecznym miejscu ale po ch0lerę stawiać fotoradar na ulicy Mickiewicza między mostem a cmentarzem. Warunki idealne bo 50tką nikt tam nie jedzie.
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: Straż Miejska

Post autor: lemon »

miasto powinno w co innego inwestowac jestem za likwidacja tej bandy nierobów. Może w przyszłości nowy władca miasta będzie miał to na uwadze. Na razie trzeba mówić przez radio ,mrugać swiatłami a z okolic posesji gonić
katrinka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:28

Re: Straż Miejska

Post autor: katrinka »

a czy na pewno wszyscy płacą za taka fotke ? hehe
Awatar użytkownika
Zralka
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 16 listopada 2010, 19:56

Re: Straż Miejska

Post autor: Zralka »

Na mickiewicza w strone Bogumiła to jeszcze rozumiem bo jest kawałek prostej z świezym asfaltem ale dziś na granicznej postawili znak pod moim domem kontrola radorowa na odcinku 1.1 km to w sam raz do nowego ronda. Dobra rozumiem nowa nawierzchnia i krawęzniki zrobione w tamtym roku ale nie da sie tam rozpedzic do znacznej predkości!!!!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Straż Miejska

Post autor: obiektywnyObserwator »

tylko i wyłącznie solidarność kierowców. Ostrzeganie się długimi, mówienie na CB i przede wszystkim przegonić spod prywatnych posesji. Nie ma stania na prywatnym podjeździe, prywatnym trawniku czy prywatnej drodze. I też dziwi mnie że tam zawsze siedzi dwóch a zupełnie wystarczył by jeden !
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Straż Miejska

Post autor: Wojtq »

Ja jak tylko będę miał okazję to będę pstrykał fotki tym [*] jak będą stali na prywatnych działkach lub posesjach. Potem już będę wiedział gdzie je przekazać. Nie do jasielskiej policji bo zleją sprawę. Wyżej trzeba uderzyć. A co do tych fotoradarów to faktycznie nam Państwo polepszyło sytuację ustawą że można tam gdzie znak. Nastawiali znaków i dalej mogą gdzie chcą. Bo wystarczy że się opowie jeden z drugim że miejsce niebezpieczne i góra z miesiąc pewno będzie trzeba czekać na nowy znak w nowym miejscu. To jest paranoja. Tak jak z tymi fotoradarami stacjonarnymi. Wprowadzili zapis że nie może stać jak jest atrapa, ludzie zrobili hurrrrra a tu interpretacja atrapy wyszła. I dalej stoją te co stały i straszą. Nie kijem go to pałą. [...] już nie mają na czym nabijać kasy na tych bidnych ludziskach to mandaty sadzić. [*] Państwo i tyle.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Straż Miejska

Post autor: Grunwald »

Swięte słowa Kolegi wyżej. Najgorsze jest również to że ludzie ciężko pracuja płacąc na podatki z których utrzymujemy Panów siedzących sobie w OPLU Kombii i spoglądających na metalową skrzynkę tak jak dzisija po 18 stej na Kościuszki... żenada na parwde już dawno się to mineło z bezpieczeństwem na drogach to są poprostu odcinki do nabijania kasy .. ludzie czekali z utęsknieniem na nową nawierzchnię bo niektóre odcinki wyglądały jak drogi w Czeczeni np Mickiewiecza to teraz sobie Panowie kase chca zbijać tam... Lub przykrywanie jej toczkami żal...
ladka1990
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 sierpnia 2011, 17:04

Re: Straż Miejska

Post autor: ladka1990 »

zgadzam sie z kolegami
WR1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 maja 2011, 10:34

Re: Straż Miejska

Post autor: WR1910 »

I Ja tak samo zgadzam sie z kolegami wyzej :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Straż Miejska

Post autor: Czoper »

Sytuacja jest taka, że jak nie ma znaku to nie dostaniesz mandatu. A nie wszędzie jest monitoring...
Awatar użytkownika
interceptor
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 listopada 2009, 12:19

Re: Straż Miejska

Post autor: interceptor »

Wszyscy narzekają bo to, bo tamto itd. a wystarczy jeździć z przepisami. Straż Miejska nie ustawia skrzynek tam gdzie im się to podoba tylko mają wyznaczone do tego miejsca. Jest to tylko organ wykonawczy, wszystkie postanowienia mają swoje źródło wyżej. Przypominam również, że SM ma także wyznaczony próg, który muszą osiągnąć, a że przekraczamy dopuszczalną prędkość mają na to prosty sposób.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Straż Miejska

Post autor: amivisage »

Kasa jest zbijana wyłącznie na narwanych matołkach nie umiących powstrzymać nogi/(ptaszka) od wciskania gazu do dechy. Kupi taki buc grychota 10-20 letniego i czyni z niego przedłużenie swojego małego. Dlatego mamy tyle wypadków ile mamy. A mandaty powinny być 10 razy wyższe.
ODPOWIEDZ