!!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

fan_bialej_vectryy pisze:Dziadek wbijaj się w bamboszki i przed telewizor dziaduszku, a nie na forum przesiadywać i jechać każdego po kolei jakbyś wszystkie rozumy pozjadał! :cisza: :cisza: :cisza:
Chcecie strajku? Zróbcie taki , jaki powinien być! Wszyscy rowerami ,ja chętnie dołączę :P To będzie miało sens ,a nie przejazd samochodem ... narzekacie że drogie ale na strajk paliwo się znalazło :szok:
fan_bialej_vectryy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 lutego 2012, 23:06

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: fan_bialej_vectryy »

Co Ci szkodziło wsiąść na rower i jechać z nami? O wiele większą byś wtedy uwagę na siebie zwrócił niż pisząc bezsensowne posty na 4u.
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: szybki5151 »

Dziadek pisze:
fan_bialej_vectryy pisze:Dziadek wbijaj się w bamboszki i przed telewizor dziaduszku, a nie na forum przesiadywać i jechać każdego po kolei jakbyś wszystkie rozumy pozjadał! :cisza: :cisza: :cisza:
Chcecie strajku? Zróbcie taki , jaki powinien być! Wszyscy rowerami ,ja chętnie dołączę :P To będzie miało sens ,a nie przejazd samochodem ... narzekacie że drogie ale na strajk paliwo się znalazło :szok:
Twój tok myślenia dziadzia mnie powala :rotfl: :rotfl:
Jak by mnie nie było stać na paliwo to nie jeździł bym samochodem . Po prostu chcemy pokazać ,że możemy się sprzeciwić a jak mi będzie szkoda 20 pln na benzynę którą spalę podczas strajku to za niedługo 3/4 ceny na stacji to będą podatki i jakieś durne opłaty . "Na paliwo mnie stać, nie stać mnie na 60 % akcyzy... "
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: dudixx »

szybki5151 pisze:
Dziadek pisze:
fan_bialej_vectryy pisze:Dziadek wbijaj się w bamboszki i przed telewizor dziaduszku, a nie na forum przesiadywać i jechać każdego po kolei jakbyś wszystkie rozumy pozjadał! :cisza: :cisza: :cisza:
Chcecie strajku? Zróbcie taki , jaki powinien być! Wszyscy rowerami ,ja chętnie dołączę :P To będzie miało sens ,a nie przejazd samochodem ... narzekacie że drogie ale na strajk paliwo się znalazło :szok:
Twój tok myślenia dziadzia mnie powala :rotfl: :rotfl:
Jak by mnie nie było stać na paliwo to nie jeździł bym samochodem . Po prostu chcemy pokazać ,że możemy się sprzeciwić a jak mi będzie szkoda 20 pln na benzynę którą spalę podczas strajku to za niedługo 3/4 ceny na stacji to będą podatki i jakieś durne opłaty . "Na paliwo mnie stać, nie stać mnie na 60 % akcyzy... "
Popiaram w 120 % :super: :super: :super: :piwo:
fan_bialej_vectryy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 lutego 2012, 23:06

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: fan_bialej_vectryy »

@Dziadek to zwykły dziadziuś, któremu nudno już w domu to bierze udział w każdej dyskusji na forum i wypisuje swoje "mądrości" :krzeslem:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

szybki5151 pisze:Twój tok myślenia dziadzia mnie powala :rotfl: :rotfl:
Jak by mnie nie było stać na paliwo to nie jeździł bym samochodem . Po prostu chcemy pokazać ,że możemy się sprzeciwić a jak mi będzie szkoda 20 pln na benzynę którą spalę podczas strajku to za niedługo 3/4 ceny na stacji to będą podatki i jakieś durne opłaty . "Na paliwo mnie stać, nie stać mnie na 60 % akcyzy... "
I bedziesz zadowolony jak szlachcic Tusk obniży cene o 2 grosze :niepewny: BEZ SENSU ,myślicie że zrobi 4zł od razu ? NIE obniży cen ,a jeśli to o grosze ,więc czy to wam wystarczy ?
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

fan_bialej_vectryy pisze:@Dziadek to zwykły dziadziuś, któremu nudno już w domu to bierze udział w każdej dyskusji na forum i wypisuje swoje "mądrości" :krzeslem:
Chyba po to jest forum ,czyż nie?
fan_bialej_vectryy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 lutego 2012, 23:06

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: fan_bialej_vectryy »

Wypadałoby pisać o czymś o czym ma się pojęcie, nieprawdaż? A nie tylko dawać ironiczne odpowiedzi na niektóre posty :cisza:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

fan_bialej_vectryy pisze:Wypadałoby pisać o czymś o czym ma się pojęcie, nieprawdaż? A nie tylko dawać ironiczne odpowiedzi na niektóre posty :cisza:
Mam prawo pisać na każdy temat i TY napewno mi tego nie zabronisz :cwaniak: Twierdzisz ,że nie mam pojęcia co piszę? :rotfl: Niby dlaczego?
fan_bialej_vectryy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 lutego 2012, 23:06

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: fan_bialej_vectryy »

Dziadek pisze:I bedziesz zadowolony jak szlachcic Tusk obniży cene o 2 grosze :niepewny: BEZ SENSU ,myślicie że zrobi 4zł od razu ? NIE obniży cen ,a jeśli to o grosze ,więc czy to wam wystarczy ?
Każda obniżka będzie dobra, bo to będzie oznaczać, że nasze protesty coś dały :hyhy:
Dziadek pisze:Mam prawo pisać na każdy temat i TY napewno mi tego nie zabronisz :cwaniak:
Nie zabraniam, zwracam uwagę :cwaniak:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

Zobacz teraz jaka jest cena paliwa i zastanów się czy te dwa grosze coś zmienią?Zobacz jak ceny wahają się co dzień ,raz taniej raz drożej ,więc co zmieni te 2 grosze?
Strajk powinien mieć konkretny cel np.obniżenie akcyzy na 30% . To dużo i każdy by na tym zyskał ,tak my jak i budżet państwa.Paliwo napędza gospodarkę.
Strajkowanie tylko po to aby udowodnić SOBIE że jednak ktoś się z nami liczy jest bez sensu.
fan_bialej_vectryy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 lutego 2012, 23:06

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: fan_bialej_vectryy »

Aleś się czepił tych swoich groszy. :rotfl: Poza tym nie mówię o normalnych wahaniach cen paliwa. :luka:
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: szybki5151 »

Dziadek pisze:Zobacz teraz jaka jest cena paliwa i zastanów się czy te dwa grosze coś zmienią?Zobacz jak ceny wahają się co dzień ,raz taniej raz drożej ,więc co zmieni te 2 grosze?
Strajk powinien mieć konkretny cel np.obniżenie akcyzy na 30% . To dużo i każdy by na tym zyskał ,tak my jak i budżet państwa.Paliwo napędza gospodarkę.
Strajkowanie tylko po to aby udowodnić SOBIE że jednak ktoś się z nami liczy jest bez sensu.
Znowu coś Ci się w trybach poprzestawiało , może dawno oleju nie wymieniałeś ? :rotfl: :rotfl:
Protest ma na celu pozbycie się zbędnych opłat typy akcyza itd . , bo ja nie mam zamiaru płacić mojej kasy tym złodziejom . . . Jak by jeszcze za tą akcyzę budowali drogi i autostrady a nie łatali dziury budżetowej w innych sektorach (ok 16% z kasy za akcyzę idzie na budowę i naprawę drug w Polsce ) , jak narobili choojowego bigosu to niech go sami jedzą a nie
wciskają ludziom kity o unii i ,że to jej wina i nic nie zrobią . Za to VAt mogą obniżyć i cena spadnie jak benzyna kosztowała 3.20 pln to VAt-u było 55 gr , jak była po 5 pln to już 98 gr .
Ale co jak teraz PO jest beee to w następnych wyborach zagłosujemy na PiS a to jeden . . . . Trzeba odsunąć tych błaznów od koryta i zastąpić ich ludźmi którzy sie znają na prowadzeniu państwa ( nie chodzi o Palikota :wstyd: ) .

Edit:
Jak nie poskutkuje to wsadzić połowę do jednego samolotu resztę do drugiego i wysłać na Smoleńsk .
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: Dziadek »

To co ma na celu łatwo się domyślić ,ale to co jest REALNE do osiągnięcia,to grosze o ile wogóle coś się osiągnie.Więc po co się rozpisywać co by było jak by było .... nie będzie ,bo Tusk sobie na to NIE pozwoli aby jakiś motłoch dyktował mu co ma zrobić !
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: !!!STRAJK PALIWOWY!!! w Jaśle

Post autor: szybki5151 »

Dziadek pisze:To co ma na celu łatwo się domyślić ,ale to co jest REALNE do osiągnięcia,to grosze o ile wogóle coś się osiągnie.Więc po co się rozpisywać co by było jak by było .... nie będzie ,bo Tusk sobie na to NIE pozwoli aby jakiś motłoch dyktował mu co ma zrobić !
I właśnie my powinniśmy coś z tym zrobić , bo kasa z akcyzy ma iść tylko i wyłącznie na rozbudowę drug i ich utrzymanie a jak rząd rozpieprza na prawo i lewo taką kasę z czego 5% na pewno na łapówki to powinien stanąć przed jakąś komisją stanu to ludzie mają wszystko w [...] i nic sobie z tego nie robią . Tusk powie : Ja wydałem te pieniądze na jakiś tam cel ratowania czegoś . Mnie to nie obchodzi , bo łamią prawo , jak zwykły człowiek złami prawo i rozda chleb a nie zapłaci podatku od darowizny to nakładają na niego gigantyczne kary a oni sobie moga wszystko robić , bo strzelą gadkę do ciemnego ludu i jest cacy . . .
ODPOWIEDZ