Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: ewa.kurska »

Co sądzicie o likwidacji Jasielskiego SANEPIDu ? Najbliższy byłby w Krośnie.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: wojasxxx »

Badzo kurna dobrze,po co ich tylu utrzymujemy za nasze podatki i jeszcze życie nam uprzykrzają.Bo musicie wiedzieć że panie z jaskielskiego sanepidu są tak nadgorliwe jak nigdzie indziej.
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: winiarz171 »

każda taka likwidacja to nowe osoby na bezrobociu, to nie jest dobre, tym bardziej że w Jaśle wszystko pomału zanika...
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Bibendoo »

wojasxxx pisze:Badzo kurna dobrze,po co ich tylu utrzymujemy za nasze podatki i jeszcze życie nam uprzykrzają.Bo musicie wiedzieć że panie z jaskielskiego sanepidu są tak nadgorliwe jak nigdzie indziej.
Panie z sanepidu są bardzo potrzebne, bo bez ich kontroli jedlibyśmy niezły syf ze sklepów i restauracji, i niby dlaczego Ci uprzykrzyły życie?
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Hermann »

"Panie z sanepidu są bardzo potrzebne, bo bez ich kontroli jedlibyśmy niezły syf ze sklepów i restauracji, i niby dlaczego Ci uprzykrzyły życie?"

O to czy jemy niezły syf ze sklepów dbamy sami, nie jedząc parówek, pasztetów, mortadel, lenczów, konserew-mielonek wszelkiego rodzaju, gdzie sa MOMy, witaminy E...., zagęstniki, emulgatory, stabilizatory, sól drogowa itd..... Pokaz mi chociaż jedna decyzję wstrzymującą dystrybucje w ostatnim okresie produktów np. firmy J... ( sól drogowa), a o reszcie to nawet nie chce mi się pisać.........
No chyba że podasz mi jakies wielkie wykryte afery przez te instytucje..... Mandaty za niemanie ręncznika w sklepie się nie liczą :padam:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Kudłaty »

haha a co ty my myślisz ze jak sie robi kotleta z kota i przyjdzie pani z sanepidu to nie idzie załątwić???
hahahahahhha
oczywiście przydkład podałem taki wymyślony:)
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: dziewczyna »

Niedługo wszystko będzie pozamykane albo sprzedane.
Oprócz Kościoła i banków :kwasny:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Kudłaty »

zgadzam sie z toba albo będzie sanepid Hiszpański włoski :):)
po prostu jakiś biznesmen wykupi sanepid:)
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: ewa.kurska »

Racja. Ostatnio słychać tylko jak coś się zamyka. Nic się nie otwiera, zwłaszcza dającego miejsca pracy
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Kudłaty »

za niedługo polak nie będzie miał dostępu do polskiego rynku:):)
Sprzedadzą wszystko:)
co do nabiału to jeżdżę na wioskę i kupuje tam ze sklepu to jakiś 1 %
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Wojtq »

Jak dla mnie bez różnicy czy ten sanepid istnieje czy nie.
Jak zamkną to straci robotę jedna wredna baba co tam pracuje i mi życie uprzykrza od pewnego czasu. Jak dla mnie jest przynajmniej jeden plus likwidacji oddziału jasielskiego.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: kowalski38200 »

Panie z sanepidu podczas kontroli oglądaja papiery a nie towar a my jemy syf. Afera solna pokazała do czego się nadaje sanepid.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: Grunwald »

Jak dla mnie wielka szkoda bo ktos chyba celowo stara sie zniszczyć calkowicie Jaslo..
Co jak co ale w dzisiajszych czasach zamykanie w Jasle Państwowych oddziałów i co niby trzeba będzie z każda pierdoła jechac do Krosna? Żal i tyle żadne to miasto wojewódzki i każde miasto Naszego województwa powinno miec swoje oddziały... co raz bardziej wygląda to na celowe zagranie ... Sanepid / Energetyka... dobrze ze PGNiG jest z główna siedziba w Sanoku bo jakby było w Krosnie to juz by w Jasle zlikwidowali... Zal i tyle jedna mysl zero tych samych pysków w nastepnych wyborach ani jednego !
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: wojasxxx »

Bibendoo pisze:
wojasxxx pisze:Badzo kurna dobrze,po co ich tylu utrzymujemy za nasze podatki i jeszcze życie nam uprzykrzają.Bo musicie wiedzieć że panie z jaskielskiego sanepidu są tak nadgorliwe jak nigdzie indziej.
Panie z sanepidu są bardzo potrzebne, bo bez ich kontroli jedlibyśmy niezły syf ze sklepów i restauracji, i niby dlaczego Ci uprzykrzyły życie?
Gdybyś był kiedykolwiek na zachodzie to byś widział że nie ma tam takich jaj jak u nas.A co do syfu jak piszesz to jest tak że lokal który żle daje jeśc poprostu szybko jest weryfikowany przez klientów i upada tak więc w interesie takiego lokalu jest dawać smacznie i czysto jeśc -proste,chyba,ale jak widać nie dla każdego.
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Likwidacja SANEPIDu w Jaśle

Post autor: ser_dziurawiec »

Z praktyki powiem tak. W ciągu ostatnich 10 lat byłem w sanepidzie 6 razy. Z reakcja spotkałem się raz w przypadku smierdzacych bananow, ktore po 5 minutach od odkrojenia czubka z zółtych zrobiły się całe czarne.
A pozostałe przypadki? "Nie jesteśmy uprawnieni", "To badają w Krośnie" albo jak w przypadku smrodu z rzeźni po prostu olewali. Notabene olewanie mieli przykazane z góry, bo liczono że zakład uda się sprzedać.
ODPOWIEDZ