Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Bandit »

edward pisze:do bandit skoro dla ciebie 8 tyś eurusiów to mało to załatw mi pracę za lepszą kasę na legalu to pogadamy :)
Nie jest to dla mnie mało, ale znam realia, bo mieszkam i pracuję poza Polską 11 lat. Nie wiem czym chciałeś zabłysnąć, lub dopiec Dziadkowi.
Nie ma się czym chwalić. Większość z nas wie, ile trzeba na to tyrać, lub w jakich warunkach żyć, żeby coś więcej odłożyć. Nie każdy ma szczęście zamieszkać u rodziny, prawie za friko, lub dostać mieszkanie od pracodawcy, też za friko. Nigdzie nie ma kolorowo. Niestety takie życie, ale przynajmniej godne, bo nie brakuje od wypłaty do wypłaty. Pracy niestety nie załatwię, bo sam muszę się o nią martwić w dzisiejszych czasach. Dzisiaj pracuję, ale nie wiem czy jutro nie wyląduję na bruku, lub za tydzień.
Troszkę jednak zboczyliśmy z tematu :krzeslem:
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Grunwald »

Moim zdaniem najlepszy z najkorzystnieszymi cenami :!:

Kantor na ul. Koralewskiego , Pana Marka.
Andrzej Konopacki
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 marca 2012, 11:18

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Andrzej Konopacki »

Nie wiem który kantor jest najlepszy w Jaśle.Jest kilka godnych uwagi.Natomiast wiem,który jest najgorszy.JEST TO WŁAŚNIE W/W KANTOR NA ULICY KORALEWSKIEGO.Jest on z pewnością najlepszy w obiecywaniu korzystnych cen,a naprawdę płaci najgorzej w Jaśle
MartaKorzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2012, 13:20

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: MartaKorzeń »

Ja tez wtrące swoje trzy grosze.Od 4 lat pracuje za granicą.Biegałam trochę po kantorach i przekonałam się,ze najbardziej korzystne ceny ma Kantor w Rynku w Jaśle na prawo od Gold Stone zaraz za kioskiem taki z niebieskimi reklamami
Szymoszka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2012, 21:43

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Szymoszka »

Witajcie.Od czasu do czasu mam do sprzedania walutę i dosyć często bywam w Rzeszowie.Też doszły do mnie pogłoski,że w Rzeszowie są lepsze ceny,ale po wielokrotnym sprawdzeniu w tym samym czasie cen okazało się że przeważnie jest tu i tu podobnie,a niekiedy nawet drożej w Jaśle.
kenzonsek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 29 marca 2012, 08:50

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: kenzonsek »

To chyba nie miejsce na autoreklame !!! Chodzi mi o StrefaWalut.pl Najlepszy Kantor Interneto.
Ja właśnie niedawno wymieniłem na na Interneto.Jaki efekt.Jak to w reklamach.Cztery dni czekałem na realizacje.Miałem mieć sprzedane po 405,50 a w rozliczeniu okazało się,że po 402,50 i jeszcze mi pobrano prowizje,a w kantorze bez łaski były po 405.Chytry traci dwa razy.NIGDY WIĘCEJ !!!!!!
danielek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 6 stycznia 2010, 12:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: danielek »

Zdecydowanie polecam kantor na ul Karmelickiej 4 ! Najlepsze ceny w Jaśle, przy większej kwocie np 2-3 tys euro można dostać dobrą cene. Jest taka strona www.tms.pl i tam są waluty on-line. jak chcę sprzedać euro i mam coś więcej to sprawdzam na tej stronie i dostaję tam praktycznie taką cenę. Polecam strone i kantor
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: merry »

OSTATNIO ZAUWAŻYŁAM ŻE POWSTAŁ DRUGI KANTOR NA KORALEWSKIEGO ZARAZ PRZY ZAKAZIE PARKOWANIA, WIĘC POSTANOWIŁAM GO SPRAWDZIĆ Z UWAGI NA FAKT ŻE CZĘSTO KORZYSTAM Z USŁUG WYMIANY WALUT, POWIEM SZCZERZE ŻE ICH CENY MNIE PRZEKONŁY MOŻNA WIĘCEJ WYNEGOCJOWAĆ NIŻ U INNYCH, JAK NARAZIE JESTEM ZADOWOLONA I POLECAM !!!
Marzena Osobnica
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2012, 09:57

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Marzena Osobnica »

Ludzie OMIJAJCIE KANTOR NA ULICY KORALEWSKIEGO ZA APTEKĄ Z DALEKA Sprzedawałam tam kilka razy i za każdym razem jak głupia dałam się nabrać na ten sam numer ALE PRZEJRZAŁAM NA OCZY Najpierw obiecują,że zapłacą nie wiadomo ile,ale jak przychodzi do transakcji CENA ZA KAŻDYM RAZEM SPADA !!! Chyba każdy w Jaśle jest lepszy.Ten kantor to niepotrzebna strata czasu !!!!!!!!! Jest to potwierdzone też przez kilku moich znajomych.
MartaKorzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2012, 13:20

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: MartaKorzeń »

danielek pisze:Zdecydowanie polecam kantor na ul Karmelickiej 4 ! Najlepsze ceny w Jaśle, przy większej kwocie np 2-3 tys euro można dostać dobrą cene. Jest taka strona tms i tam są waluty on-line. jak chcę sprzedać euro i mam coś więcej to sprawdzam na tej stronie i dostaję tam praktycznie taką cenę. Polecam strone i kantor

Dla mnie ten wpis jest bardzo podejrzany.Podany nawet numer budynku.Zapomniano jeszcze podać numer telefonu itd.To tak jakby na pytanie o dobry sklep spożywczy ktoś podał mpm na Jana Pawła i numer budynku .Ktoś chyba pomyślał,ze na tym forum są sami niepiśmienni !!!!!!! HahhaaHAHHa
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Dziadek »

Jaka piękna walka między właścicielami :P tylko się nie pogryźcie haha :)
freeq144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 marca 2011, 17:19

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: freeq144 »

uliczka od rynku do placu żwirki w sklepie z agd
danielek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 6 stycznia 2010, 12:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: danielek »

MartaKorzeń pisze:
danielek pisze:Zdecydowanie polecam kantor na ul Karmelickiej 4 ! Najlepsze ceny w Jaśle, przy większej kwocie np 2-3 tys euro można dostać dobrą cene. Jest taka strona tms i tam są waluty on-line. jak chcę sprzedać euro i mam coś więcej to sprawdzam na tej stronie i dostaję tam praktycznie taką cenę. Polecam strone i kantor

Dla mnie ten wpis jest bardzo podejrzany.Podany nawet numer budynku.Zapomniano jeszcze podać numer telefonu itd.To tak jakby na pytanie o dobry sklep spożywczy ktoś podał mpm na Jana Pawła i numer budynku .Ktoś chyba pomyślał,ze na tym forum są sami niepiśmienni !!!!!!! HahhaaHAHHa
Zastanów się troche po co jest to forum? Ktoś zadaje pytanie i chce opini to jako forumowicz pisze swoją opinie. Kiedyś dawno temu napisałem o Pałacyku to zostałem skrytykowany że jestem z Pałacyku Ślubów z Błażkowej a teraz z kantoru a może jescze i z kancelari prawnej czy z Keksa? To jest chore :cisza:
MartaKorzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2012, 13:20

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: MartaKorzeń »

Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: wieśniak »

MartaKorzeń pisze:Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.
"Autoreklama" ? hahaha a co to takiego ? chyba się pojęcia pomyliły co :hyhy:
ODPOWIEDZ