co otworzyć?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: co otworzyć?

Post autor: Public Enemy »

A moze cos takiego jak biuro matrymonialne.Obslugiwac obcokrajowcow itd.Np on chce żone polke ale za "załatwienie" mu tej żony brac kilka tys zł.Oczywiscie miec juz katalog chętnych kobiet ze zdjeciem ,zyciorysem itd.Tak samo jesli by polka chciała poszukac meża polaka albo obcokrajowca.Spiknąc ich ale za kilka tys zł.
gotrek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 16:35

Re: co otworzyć?

Post autor: gotrek »

dobrym pomysłem jest zrobienie "prawdziwego" toru gokartowego, problem jest tylko że to dość spora inwestycja ale w końcu by się wróciła i zaczęła na siebie zarabiać. Myśle że wzięcie by miało i to nie male, a jeśli cene by zrobić dobrą to i ruch byłby caly czas, ponadto można dodatkowo dorobić na wynajęciu komuś miejsca na budke z gastronomią czy coś w ten deseń. Ale pomarzyć se można o czymś takim w Jaśle ;/
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: co otworzyć?

Post autor: maverik »

Najlepiej to tor wyścigowy bo chyba najbliższy jest w Kielcach :D
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: co otworzyć?

Post autor: Architekt »

w obecnym czasie najlepiej NIC, ludzie ograniczają wydatki do rzeczy podstawowych i bzdurą jest twierdzenie, że istnieją nie zagospodarowane obszary. Wyjątek stanowią nowinki techniczne, które mogą spowodować oszczędności.
Jest jedna zasada biznesu, że niepewny czasy trzeba PRZECZEKAĆ.
Ale jest jeszcze inna możliwość żeby przejąć dany obszar rynku ale do tego trzeba mieć spory kapitał liczony w setkach tysięcy i trzeba bezlitośnie wyeliminować konkurencję. Budownictwo jeszcze chyba się trzyma no i motoryzacja nieźle funkcjonuje, no i tradycyjnie medykamenty wszelkiej maści.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: co otworzyć?

Post autor: Zynek6 »

Meline
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: co otworzyć?

Post autor: Public Enemy »

Niestety ale na Podkarpaciu wszystko upada, i kazdego roku jest gorzej.Jeszcze pare lat i nic tu nie bedzie,bo kazdy spierdoli za granice a za marne 1039zl to nikt tu nie bedzie robil
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: co otworzyć?

Post autor: jędza »

coż, jedyne pewny biznes w dzisiejszych czasach to firma ... pogrzebowa
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: co otworzyć?

Post autor: sebastiano19 »

turecki kebap ;D nie mylić z kebabem- wypali na bank!!! :rotfl:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: co otworzyć?

Post autor: obiektywnyObserwator »

... butelkę piwa Tatra Mocna :D
deraf26
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 26 marca 2012, 23:16

Re: co otworzyć?

Post autor: deraf26 »

mysle z handel oponami uzywanymi oczywiscie wmiare dobrymi + montaz
ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: co otworzyć?

Post autor: ropuch »

Proponuję loty balonem albo sterowcem na wodór, dreszczyk emocji wliczony w cenę :hyhy:
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: co otworzyć?

Post autor: yorker »

deraf26 pisze:mysle z handel oponami uzywanymi oczywiscie wmiare dobrymi + montaz
za duża konkurencja
prędzej skup zużytych opon
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: co otworzyć?

Post autor: matrix »

wiolka666 pisze:ja dopiero myśle nad czyms narazie to tak 10 000 zł

Droga Pani...... jedyne sensowne wyjście to zainwestować taką kwotę w edukację - kursy , języki obce - później WIAĆ z tej pipiduwy gdzie pieprz rośnie
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: co otworzyć?

Post autor: maleoo »

To prawda co pisze matrix. Ale jeśli już wiać to tylko za granicę. Ja wróciłem do Jasła po 10 latach w Krakowie i otworzyłem mały sklepik tutaj (nie podaję nazwy by nie być posądzony o reklamę). W Polsce jest generalnie zapaść. Nawet w dużych miastach typu Kraków itd. nie ma już rewelacji. owszem jest większa szansa i oferta ale mimo wszystko żyć za te pieniądze, które oferują jest ciężko. Z drugiej strony jeśli wszyscy będzie my tak wiać za granicę to tylko sami będziemy pogłębiać ten kryzys. Nie wolno patrzeć na rządzących gdyż oni od wieków nigdy nie interesowali się społeczeństwem. trzeba zakasać rękawy i samemu drążyć. Wiem, że jest dużo kłód rzucanych pod nogi ale próbować czasem warto. Mówię to tylko w swoim imieniu i to jest tylko moje zdanie więc nie każdy musi się z tym zgadzać.
Mimo wszystko życzę powodzenia pytającemu.
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: co otworzyć?

Post autor: lena »

Co otworzyć? najlepiej szeroko oczy !!! W Jaśle cokolwiek się otworzy to zaraz zdechnie. Szlag mnie trafia na te apteki, szmateksy i banki. Jak ktoś ma kasę (a są jeszcze tacy w Jaśle) to jedzie na zakupy dalej bo w Jaśle nic nie kupi z wyższej półki. Jak nie ma kasy to idzie do szmateksu i chińczyka i takim się interes kręci ale ileż można?. Nawet np.u kosmetyczki chciałoby się zrobić jakiś zabieg gdzie w większym mieście to już codzienność a u nas ? A U NAS SIĘ NIE OPŁACI :(. U NAS SIĘ NIC NIE OPŁACI !!!!Może kiedyś tartak , bo jak nas zalesią......................
ODPOWIEDZ