w którym banku założyć konto??

Wydarzenia i komentarze z Jasła
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

w którym banku założyć konto??

Post autor: samaslodycz »

Witam. Dostałam niedawno staż i muszę założyć sobie konto w banku żebym mogła otrzymywać wypłate, tylko nie wiem do któego iść najlepiej... który polecacie?? czy to bez różnicy??
karol5522
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 grudnia 2010, 21:33

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: karol5522 »

Polecam mBank, naprawde wygodny. Wyszystkie operacje bez problemu możesz załatwiać przez telefon oraz internet. Jest dosyć dużo bankomatów w PL współpracujących z mbankiem dlatego pieniądze wypłacasz często bez płacenia prowizji, są także wpłatomaty gdzie pieniądze szybko i bardzo łatwo wpłacasz na sowoje konto. Formalności załatwasz przez telefon i internet, a umowe przywozi do Ciebie do domu kurier po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Tobą i ustaleniu dogodnej dla Ciebie godziny :).
Pozdrawiam.
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: sanki20 »

Ja Polecam ING Bank Śląski.
mBank niby ok, ale jedyny problem z tym że w okolicach Jasła nie ma żadnej siedziby więc nie POLECAM>
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: sebastiano19 »

tylko spółdzielczy najwięcej bankomatów w Jaśle i w mniejszych miejscowościach typu Kołaczyce, Brzostek, Biecz itd
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: samaslodycz »

a jest jakaś opłata za zalożenie konta w banku spółdzielczym??
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: MalcolmX »

sync.pl - zdecydowanie najlepsza oferta, spółdzielczaki daleko w tyle
traper7
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 4 grudnia 2011, 19:46

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: traper7 »

A ja polecam Bank PKO BP, za 1 rok nie placisz za prowadzenie konta i karte a pozniej co miesiac za prowadzenie rachunku 6,90 zl jesli nie przekraczasz 1500zl kasiory i za karte 10 zl za rok korzystania z niej, dla mnie mimi tego wszystkiego oplaca sie to bo nie we wszystkich bankach sa karty paypass a tu ta karta ma wszystko.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: myosotis »

Mam konto studenckie w Podkarpackim Banku Spółdzielczym, szczerze polecam, przede wszystkim dużo bankomatów na terenie Jasła oraz banków
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: jjaa18+ »

samaslodycz pisze:a jest jakaś opłata za zalożenie konta w banku spółdzielczym??
W banku spoldzielczym nie ma zadnych oplat za prowadzenie konta warunek jest jeden musisz miec zawsze 5zl na koncie nie mozesz wybrac do 0 z bankomatow korzystasz za darmo zadnych oplat sama mam dwa konta w spoldzielczym i nie chce innych jextem zadowolona
burbelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 19:50

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: burbelka »

A ja polecam alior bank, zero ukrytych opłat. Pieniądze wybierzesz w każdym bankomacie bez limitu. idziesz do bankomatu i możesz wybrać nawet i 10 tys. Jedynym i bardzo dużym minusem tego banku jest to, że jeżeli chcesz wybrać większą sumę pieniędzy u nich w banku to musisz to zgłaszać 3 dni wcześniej, tak to nie ma siły nie dadzą Ci bo nie mają a przypadki są różne nawet losowe gdzie nagle trzeba ci pieniądze a tu lipa.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: wojasxxx »

Ing,a jeżeli nie potrzebujesz wpłatomatu to mBank.
danieljusz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:30

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: danieljusz »

Ja polecam ING (konto Direct). Możesz korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat. Dostęp do konta przez internet (za przelewy nie trzeba płacić). Konto będzie całkowicie bezpłatne jeśli każdego miesiąca zapłacisz kartą na kwotę co najmniej 100zł. Polecam raz jeszcze i myślę, że będziesz zadowolona :)
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: jaślanka85 »

inteligo!!! nio i jeszcze bgż dają 600 zł premii rocznie :)
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: sebastiano19 »

BGZ syf największy ja do Banku Spółdzielczego polecam jeszcze ewentualnie ING, faktycznie zero zł za wszystkie bankomaty w Polsce, jak wybierasz w BS np z Banki PKO to koszą ci 4 zł nie zależnie od kwoty ale nie ma co bankomatów BS'u jest w całej PL najwięcej, no przynajmniej w Małopolsce i na Podkarpaciu po których robię setki km dziennie jak kasiorki brakuję mała mieścina i już bankomat BS'u stoi za rogiem:)
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: w którym banku założyć konto??

Post autor: angelterz »

MalcolmX pisze:sync.pl - zdecydowanie najlepsza oferta, spółdzielczaki daleko w tyle

Wszystkie banki daleko w tyle :)

AliorSync :D
ODPOWIEDZ