depilacja metoda epilfree

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

chris
Debiutant
Debiutant

depilacja metoda epilfree

Post autor: chris » 19 grudnia 2012, 23:44

witam. Mam pytanie czy slyszal ktos o depilacji epilfree i czy a jak tak to w ktorym miejscu moge znalesc w jasle lub okolicach salon oferujacy takie zabiegi? POzdrawaim

Nie miastowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: depilacja metoda epilfree

Post autor: Nie miastowa » 22 grudnia 2012, 08:15

Ja słyszałam. Jest to zabieg, który wykonuje sie po tradycyjnej depilacji np.po worku czy pascie cukrowej. Nie wiem jak to sie ma do kremów depilujacych. Jest to produkt składający sie z aktywatora i tonera. Aktywator rozszerza mieszek włosowy a toner unicestwia cebulkę i mamy gładka skore na dłużej. Dobra metoda dla tych których nie stać na laser. Cena no tak sobie dla mnie trochę drogo bo do ceny zwykłej depilacji trzeba drugie tyle doliczyć za epilfree a w jasle to pewnie nawet więcej jeśli w ogóle stosuja ta metodę. Najlepiej po chodzić po pytać jak zauważa ze jest zainteresowanie ta metoda to moze wkrótce wprowadza ja w Jasle.

Kamelia
Debiutant
Debiutant

Post autor: Kamelia » 20 stycznia 2013, 14:25

A jesteś pewna, że potrzeba Ci wykonywać jeszcze jeden zabieg na i tak podrażnionej i obolałej skórze? Ja od wielu lat stosuję krem do depilacji dla skóry wrażliwej i niczym później nie muszę poprawiać tego zabiegu, a włoski nie odrastają dość długo. Generalnie myślę, że jak już depilować, to raczej jedną metodą, by już nie nadwyrężać skóry... Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Sesorka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Sesorka » 23 stycznia 2013, 23:55

Z tym stosowaniem jednej metody to też czytałam o tym sporo i wielu ludzi to potwierdza...

ewa666
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ewa666 » 14 lipca 2014, 13:12

Depilacja woskiem skuteczna czy nie , jakie macie doświadczenia ,gdzie szukać ?

emmaqq
Debiutant
Debiutant

Post autor: emmaqq » 14 lipca 2014, 13:48

Obecnie jest to najlepsza metoda aby pozbyć się zbędnych włosków .Czytałam że tutaj http://timeforwax.pl/ zabieg depilacji woskiem wykonywany jest prawie bezboleśnie ,nie powoduje podrażnień a efekt mamy rewelacyjny .Co do zabiegów laserowych nie polecam bo przecież ingerujemy w nasze ciało promieniami uważam że to niebezpieczne.

hermeska
Debiutant
Debiutant

Post autor: hermeska » 14 lipca 2014, 19:45

ja jestem już po 4 zabiegu epilfree na wąsik i widzę efekty... co prawda jakoś tak specjalnie bogatego zarostu nie miałam...:) ale przy makijażu był troche widoczny wąsik... :) i poprostu woskiem raz w mies sobie usuwałam...
w skołyszynie pani marta wędrychowicz wykonuje takie zabiegi...:)
ja osobiście polecam :)

onomatopeja
Guru
Guru

Post autor: onomatopeja » 14 lipca 2014, 23:31

tak w skołyszynie u Marty można to zrobić.. polecam

anka86
Ekspert
Ekspert

Post autor: anka86 » 9 grudnia 2014, 11:42

A jaka to metoda?

Ingrid
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ingrid » 10 kwietnia 2015, 10:44

Ja jestem zwolenniczką depilacji laserowej. Byłam na kilku sesjach laserem w Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/index.php/za ... -lodz.html i efekty są bardzo fajne, bo do 3 miesięcy nie pojawił się u mnie żaden nowy włosek na nogach, a dodatkowo mam zniżkę, bo odwiedzam ten salon kosmetyczny wspólnie z mieszkającą tam koleżanką, z tym że u niej robiona jest mezoterapia.

Ptaszek6
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Ptaszek6 » 10 października 2015, 22:10

A w Jaśle jakaś kosmetyczka stosuje te metodę?

mamkota
Początkujący
Początkujący

Post autor: mamkota » 7 marca 2016, 20:12

Ja kupuję zwykłe plastry z woskiem do twarzy, myślę że jeśli ktoś niema nadmiernego owłosienia to szkoda wydawać tyle kasy na laser

lusio
Mistrz
Mistrz

Post autor: lusio » 17 kwietnia 2016, 16:10

Dziewczyny, ja stosowałam epilfree, bo jestem blondynką i z tego powodu od razu odpadł laser. Fajnie się sprawdza, wiadomo, że trzeba tych zabiegów zrobić kilka, ale ja jestem bardzo zadowolona z efektów. A co do salonów, które wykonują ten zabieg, zaglądnijcie na stronę http://epilfree.pl/ tam jest lista salonów :)

Filia
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Filia » 17 kwietnia 2016, 16:23

A powiedz jeszcze jaka jest cena takiego zabiegu

lusio
Mistrz
Mistrz

Post autor: lusio » 16 lipca 2016, 17:09

Wszystko pewnie zależy, w którym salonie, najlepiej zaglądnij do linku, który podałam, wybierz salon niedaleko siebie i zadzwoń zapytać. Ja mogę od siebie powiedzieć, że depilacja epilfree jest na pewno tańsza niż laserowa.

ODPOWIEDZ