Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
cioker
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 listopada 2012, 20:32

wesele w jodlowym dworze

Post autor: cioker »

Chciałabym zapytać czy ktoś był na weselu w jodlowym dworze, lub może organizował tam swoje wesele? czy jest zadowolony, czy smaczne jedzenie? interesują mnie opinie, ponieważ planuje tam swoje wesele.
jodłowa89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2014, 10:32

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jodłowa89 »

Ale kicz!!!! Tylko ładny budynek i nic więcej. Przed budynkiem ekrany akustyczne gdzie tu romantyzm??? A ze ekranami akustycznymi stoją menele i wódkę piją:)))) Rewelacyjne miejsce na wesele polecam wszystkim:)Obok hotelu sklep (jak zabraknie jedzenia to możesz się zaopatrzyć w pobliskim sklepiku):( Pomysł może fajny ale miejsce wybrane na budowę budynku fatalne!!!! Droga, ekrany akustyczne,menele buuuuu... Na stronie internetowej to może wygląda pięknie ale w rzeczywistości beznadziejnie! Nie ma tego klimatu. Taki "dworek" (na styl tego w Bistuszowej) powinien mieć klimat na łonie natury, a tu rozczarowanie:( Kto wybrał miejsce na budowę tego budynku w środku wsi????? rozczarowałam się bardzo widząc gdzie został wlepiony ten lokal:( dookoła lokalu sztuczność sztuczność i jeszcze raz sztuczność:( sztuczne mostki, jakieś chodniczki, fontanny:(((( dla mnie kicz. Sto razy lepszy jest dworek w Bistuszowej, przynajmniej jest tam klimat i nie ma sztuczności! Byłam kilka razy w Bistuszowej na weselu i czy się to komuś podoba czy nie tam są organizowane wesela z klasą. W Bistuszowej bawi się arystokracja!
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: juve_fan »

@jodlowa89 Nie lepiej napisać, że się jest z konkurencji i zrobić pozytywną reklamę swojego lokalu w Bistuszowej, nie zachowując się przy tym jak bezjajeczna niedorajda?
Magda S.
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 19 marca 2014, 18:00

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Magda S. »

juve_fan pisze:@jodlowa89 Nie lepiej napisać, że się jest z konkurencji i zrobić pozytywną reklamę swojego lokalu w Bistuszowej, nie zachowując się przy tym jak bezjajeczna niedorajda?
Arystokracja nie wie nawet gdzie jest Bistuszowa :rotfl:
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: karolciak507 »

Ja polecam w Siepietnicy La Dolce Vita ,sala mieści 200 os świetna atmosfera , bombowa sala :)
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: wesele w jodlowym dworze

Post autor: Kamkaz »

cioker pisze:Chciałabym zapytać czy ktoś był na weselu w jodlowym dworze, lub może organizował tam swoje wesele? czy jest zadowolony, czy smaczne jedzenie? interesują mnie opinie, ponieważ planuje tam swoje wesele.
od gościa weselnego (całkowicie bezstronnego;) ) słyszałam same pozytywne opinie, tak samo zresztą jak od uczestnika bankietu, który był tam zorganizowany.
Na facebooku zaczynają też pojawiać się opinie - póki co pozytywne.
Też jestem ciekawa jakiś szerszych opinii, bo mam tam swoje wesele zamówione ;)
lahcim
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 lipca 2014, 21:48

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: lahcim »

Wyprawialiśmy wesele w Jodłowym Dworze w maju 2014 r. Zadowolenie naszych gości jest najlepszą rekomendacją. Wystrój lokalu, jedzenie, poziom obsługi bez żadnych zastrzeżeń. Do wyboru tego miejsca przekonała nas duża liczba miejsc noclegowych ale także fakt, że wszystkie szczegóły ustalaliśmy z właścicielami a nie "menadżerem" czy innym pośrednikiem. Miało to ten plus że od razu wiedzieliśmy co możemy sobie zażyczyć, a na co nie ma szans (np. zmiany w menu, wystrój itp.). Kuchnię "testowaliśmy" na wcześniejszym rodzinnym obiedzie, podczas którego wybraliśmy weselne menu - w dwóch słowach: kuchnia bardzo dobra - polecamy kaczkę w sosie śliwkowym ;) Jeśli jest możliwość to polecamy rozważyć wesele na dwóch salach - u nas sprawdziło się w 100 %. W razie pytań prosimy o email. pzdr
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: monia »

Moderówka
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: chłop ze wsi »

Witam! Dziewczyny mam takie pytanko ,jak zarobić pieniądze na wesele siedząc w domu z malutkim dzieckiem :zalamany: :chytry: ?? Chłop mój nie ma roboty,za granice go nie puszcze :cisza: ,bo jeszcze jakąś młodą zbałamuci :krzeslem: .Dziewczyny ja chcę wesele :zalamany: :rozpacz: :hurra: :super:
ODPOWIEDZ