Łysi :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Łysi :)

Post autor: makrela88 »

Witam , czy kreca was łysi faceci ( z wyboru nie z natury ) i nie chodzi mi tylko o dresiarzy :) czekam na opinie.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Łysi :)

Post autor: Łyssy »

Ja też czekam na Wasze opinie :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Łysi :)

Post autor: paulo06 »

mi sie lysolki podobaja :P
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Łysi :)

Post autor: ewciak »

ja jakoś nie gustuję w 'łysolkach' :rotfl: po co się obcinać tak krótko, skoro można się jakoś fajnie obciąć, a nie od razu do łysa :hyhy:
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: Łysi :)

Post autor: andrzej_ar »

ewciak - jak facet zaczyna łysieć to taka obcinka na zero ewentualnie minimalne włosy zdecydowanie korzystniej wyglądają - jak jest co obcinać to pewnie że można fajnie obciąć :) jak nie ma co to stosunkowo nieźle taka obcinka na łyso może wyglądać
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Łysi :)

Post autor: ewciak »

andrzej_ar pisze:ewciak - jak facet zaczyna łysieć to taka obcinka na zero ewentualnie minimalne włosy zdecydowanie korzystniej wyglądają - jak jest co obcinać to pewnie że można fajnie obciąć :) jak nie ma co to stosunkowo nieźle taka obcinka na łyso może wyglądać
zgadza się, ale ja zrozumiałam ten temat na forum, jako o obcięciu facetów, którzy mają włosy na łyso, a nie o łysiejących już panach :)
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Łysi :)

Post autor: jasnowidzroman »

ewciak pisze:
andrzej_ar pisze:ewciak - jak facet zaczyna łysieć to taka obcinka na zero ewentualnie minimalne włosy zdecydowanie korzystniej wyglądają - jak jest co obcinać to pewnie że można fajnie obciąć :) jak nie ma co to stosunkowo nieźle taka obcinka na łyso może wyglądać
zgadza się, ale ja zrozumiałam ten temat na forum, jako o obcięciu facetów, którzy mają włosy na łyso, a nie o łysiejących już panach :)
Włosy na łyso :rotfl: :rotfl: padłem :rotfl:
Awatar użytkownika
Lucyfer1910
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 14:25

Re: Łysi :)

Post autor: Lucyfer1910 »

:wstyd: ja mam pajeczyne zamiast włosów. co sadzicie o pajęczynach?
Nie miastowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 06:59

Re: Łysi :)

Post autor: Nie miastowa »

Mi łysi przeważnie kojarzą sie z dresiarzami i jak chodzę po jasle czy po innych miejscowościach to widzę ze łysy + dres= co to nie ja i piach w glowie hehe
Z włosami fajniejsi są;)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Łysi :)

Post autor: paulo06 »

Lucyfer1910 pisze::wstyd: ja mam pajeczyne zamiast włosów. co sadzicie o pajęczynach?
wrzuc fote xd
Awatar użytkownika
Lucyfer1910
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 14:25

Re: Łysi :)

Post autor: Lucyfer1910 »

no niewiem niewiem... :D

ale sie przełamie :D

Obrazek
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Łysi :)

Post autor: Tenshi »

Ja to się takich boję! ;)
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Łysi :)

Post autor: MarioPuccini »

" Każda potwora znajdzie swego amatora".
Łysy, bezzębny, kulawy, czarny, biały, żółty, zielony, z włosami na czeskiego kelnera, z wąsem, w okularach, w dresie, z kolczykiem, z przedziałkiem, z pryszczami, z zezem lub bez. Trzeba być sobą :-) Nie ma się co pytać co, kto myśli o łysych, gdyż "jeden lubi jak mu skrzypce grają, drugi jak mu buty śmierdzą".
Pozdrówki.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Łysi :)

Post autor: nitro »

MarioPuccini Ty sie nadajesz na filozofa, będziesz rozkminiał wszystko po swojemu i w sposób tylko dla Ciebie zrozumiały :P
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Łysi :)

Post autor: wilhelm »

Lysa palka to wygoda nie tylko dres :) Duzo policjantow albo zolnierzy czy strazakow chodzi na lyso bo pod czapka to wiadomo jak jest. To samo w normalnej pracy a szczegolnie jak sie robi non stop to czasem nie ma sie czasu do fryzjera wyskoczyc. Sa i tacy co na prostownicy robia ale prawdziwy facet to ceni sobie wygode chyba :)))))
Pamietam kolezanka dlugo chodzila z takim lysym facetem to pozniej mowila ze ludzie jej ciagle wypominali ze nie pasuja do siebie bo ona roznila sie stylem ubierania. Glupota jakas co to ma za znaczenie jaka facet ma fryzore :)
ODPOWIEDZ