Odchudzanie z Linea?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: makatka »

Nat90 pisze:Ja się odchudzam, ale polega to głownie na diecie i ćwiczeniach. Nie jem słodyczy i ziemniaków.
dlaczego nie jesz ziemniaków?
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: COCONUT »

był ostatnio taki program i to nie prawda ze ziemniaki tuczą, wręcz przeciwnie maja nawet witaminy, kwestia ich przyrządzenia :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: makatka »

COCONUT pisze:był ostatnio taki program i to nie prawda ze ziemniaki tuczą, wręcz przeciwnie maja nawet witaminy, kwestia ich przyrządzenia :)
Co za głupota :mur: Ludzie myślą że ziemniaki tuczą, tuczą gdy jedzą je z tłustym schabowym i smażoną kapustą popijając słodkim kompotem... Ziemniaki to bardzo wartościowe warzywa i nie powinno się z nich rezygnować. Można zamiast z mięchem zjeść je w postaci sałatki z innymi warzywami, to wtedy jest zdrowe i dietetyczne.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: nitro »

makatka pisze:
COCONUT pisze:był ostatnio taki program i to nie prawda ze ziemniaki tuczą, wręcz przeciwnie maja nawet witaminy, kwestia ich przyrządzenia :)
Co za głupota :mur: Ludzie myślą że ziemniaki tuczą, tuczą gdy jedzą je z tłustym schabowym i smażoną kapustą popijając słodkim kompotem... Ziemniaki to bardzo wartościowe warzywa i nie powinno się z nich rezygnować. Można zamiast z mięchem zjeść je w postaci sałatki z innymi warzywami, to wtedy jest zdrowe i dietetyczne.
W żadnej diecie nie ma ziemniaków a "mięcho" jest w wiekszości...
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Laura Diaz »

Same ziemniaki nie są specjalnie tuczące, tuczący jest sposób ich podawania, niestety bardzo powszechny: masło, tłusty sos. A że niektórzy potrafią je tylko tak przyrządzać - to tyją :P Jedzone w rozsądnych ilościach nic złego nie zrobią.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: makatka »

nitro pisze:
makatka pisze:
COCONUT pisze:był ostatnio taki program i to nie prawda ze ziemniaki tuczą, wręcz przeciwnie maja nawet witaminy, kwestia ich przyrządzenia :)
Co za głupota :mur: Ludzie myślą że ziemniaki tuczą, tuczą gdy jedzą je z tłustym schabowym i smażoną kapustą popijając słodkim kompotem... Ziemniaki to bardzo wartościowe warzywa i nie powinno się z nich rezygnować. Można zamiast z mięchem zjeść je w postaci sałatki z innymi warzywami, to wtedy jest zdrowe i dietetyczne.
W żadnej diecie nie ma ziemniaków a "mięcho" jest w wiekszości...
Skorzystaj z wujka Google zanim zaczniesz pisać pierdoły :P
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: nitro »

Pierdoły to wypisują gimbuski, które boją się mięcha :P Ziemniaki mają wysoki ig i po ich zjedzeniu skacze cukier.kropka
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: ananasek »

makatka pisze:
COCONUT pisze:był ostatnio taki program i to nie prawda ze ziemniaki tuczą, wręcz przeciwnie maja nawet witaminy, kwestia ich przyrządzenia :)
Co za głupota :mur: Ludzie myślą że ziemniaki tuczą, tuczą gdy jedzą je z tłustym schabowym i smażoną kapustą popijając słodkim kompotem... Ziemniaki to bardzo wartościowe warzywa i nie powinno się z nich rezygnować. Można zamiast z mięchem zjeść je w postaci sałatki z innymi warzywami, to wtedy jest zdrowe i dietetyczne.
Ziamniaki można jeść z mięsem, ale chudym i gotowanym lub grillowanym, a nie smażonym w litrach oleju. Tuczące są wtedy, gdy podaje je się z masłem, sosami i wtedy gdy pół talerza zajmują ziamniaki, drugie pół smażone mięso, a na sałatke miejsca zabrakło.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: makatka »

nitro pisze:Pierdoły to wypisują gimbuski, które boją się mięcha :P Ziemniaki mają wysoki ig i po ich zjedzeniu skacze cukier.kropka

Nie boję się mięsa i na mojej diecie jem i mięso i ziemniaki i wszystko tylko w zdrowej formie. O dziwo schudłam już 15kg po ciąży i to nie koniec. Nie jedząc ziemniaków i innych takich to po zakończeniu diety urośnie mi [...] jak zaczne jeść bo organizm nie będzie przyzwyczajony. Nie ucz mnie odchudzania kolego :)
wtch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 lutego 2014, 10:08

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: wtch »

Prawda jest taka, że nadmiar białka w polskim społeczeństwie jest dużym problemem przede wszystkim u dzieci. A wcale się o tym nie mówi tylko wymyśla kolejne cudowne diety.

Ziemniaki? źródło potasu i witaminy C gdyby nie one wiele osób miałoby niedobory tych pierwiastków.

Kluczem jest urozmaicanie dostarczanych produktów spożywczych.
Nat90
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 lutego 2014, 19:24
Lokalizacja: Warszawa, Jasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Nat90 »

makatka pisze:
Nat90 pisze:Ja się odchudzam, ale polega to głownie na diecie i ćwiczeniach. Nie jem słodyczy i ziemniaków.
dlaczego nie jesz ziemniaków?
Nie przepadam za nimi, a poza tym wolę zamiast ziemniaków zostawić miejsce na warzywa albo rybę (uwielbiam ).
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: ekonomista »

Moim zdaniem faszerowanie się jakimiś suplementami to głupota- dieta "żm" i trochę ruchu wystarczą ;)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Laura Diaz »

Z chromem to akurat bym uważała, ponoć jest rakotwórczy (nie wiem, w jakich ilościach) i nie każdy na niego dobrze reaguje :niepewny:
Ale błonnik jak najbardziej :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Laura Diaz »

bibliotekarka11 pisze:Tak? To chyba w dużych ilościach, chrom przecież przyjmujemy też w pokarmie
Pewnie gdybyś się objadała tymi tabletkami jak cukierkami, to tak. A może to tylko taki internetowy mit :/
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Marta25 »

Błonnik to wiedziałam i jem , ale chrom nie kojarzę , nigdy nie brałam.
ODPOWIEDZ