Re: Jak wzmocnić włosy?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Tish »

Ja tez na olejowanie stawiam. Argan, argan i migdał!
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Laura Diaz »

Pamiętam, że jak mi wypadały włosy po urodzeniu dzieci, bardzo pomogła mi taka maska WAX coś tam, nakłada się na włosy, zawija w ręcznik i po pół godzinie zmywa :) Przestały wyłazić i jeszcze jakieś nowe zaczęły rosnąć na ich miejsce, w sumie wypadały mi chyba tylko przez miesiąc..? :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: czarna30 »

Od dawna wiadomo ,że trzeba się dobrze odżywiać i zacząć od środka , pijcie pokrzywę, skrzyp, łykajcie zwykły krzem i cynk a nie jakieś tab, które działanie jest słabsze z racji dodatkowych składników, masujcie skórę głowy, myjcie tez masując delikatnie , szamponem np przeciwłupieżowym, aby od czasu do czasu usunąć bakterie , grzyby , które są również na naszej skórze głowy, stosujmy szampony ziołowe najlepiej , nie szarpmy włosów szczotka, myjmy je w ogóle stojąc pod prysznicem jeśli się da a nie z głową w dol bo to tez ma znaczenie nie uszkadzamy łuska włosów...po umyciu ich nie suszmy jeśli nie musimy , nie prostujmy, nakładajmy odzywki np nawilżające do każdej dodawajcie jajko, to niesamowite bogactwo witamin z grupy b , a ,d, pp nawet kwas foliowy, żelazo , potas , sód , siarka , magnez i powtarzajcie taki zabieg dwa trzy razy w tyg i zobaczycie efekty , włosy same wam podziękują , na zmianę róbcie olejowanie , nie kładźcie się spać z mokrymi , spinajcie je lekko na czubku głowy , jeśli wam to nie przeszkadza .....
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: czarna30 »

Gadżety tego typu to raczej słaba alternatywa na wzmocnienie włosów...
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: cium26 »

ja stosuję odżywkę i szampon firmy WAX tylko nie biowax, a WAX czyli angielski Pilowax, gelacet w saszetkach też pomaga
ewelkasz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 12:54

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: ewelkasz »

Też musiałabym zacząć przyjmować jakieś suplementy, bo mam bardzo słabe i łamliwe włosy, wiec wydaje mi się, że najpierw trzeba by wzmocnić je od wewnątrz, zamiast kupować ciągle nowe odżywki ;)
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: ekonomista »

Suplementy żeby działały trzeba przyjmować dłuższy czas. Ostatnio cały czas obija mi się o uszy, że dobra jest odżywka do wcierania "Jantar", w Wispolu jest w fajnym zestawie szampon+odżywka+ mgiełka.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: ekonomista »

Regeneracja na włosy jest fajna, robiłam.
Pewnie w każdym większym salonie można zrobić.
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: agnetta »

Ja brałam suplementy, a one i tak nie pomagały. Odżywki także. Czasem trzeba zmienić dietę, by włosy odżyły.
Dacja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 października 2014, 10:14

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Dacja »

Powiem Wam,że żadne suplementy i witaminy nie będą skuteczne jeśli tylko nie zmieni się złych nawyków żywieniowych. To jest najważniejsze ! Powinno się prawidłowo odżywiać , wprowadzić do diety warzywa i owoce. Prawidłowa pielęgnacja zaczyna się przecież od wewnątrz.
Na stronie znajduje się artykuł:
http://zdrowastronapiekna.pl/p/dieta-dl ... -paznokci/
O tym co można jeść, czego natomiast warto jest unikać.
Totalnie powinno się odrzucić:
papierosy
słodycze
fast foody
kawę i herbatę
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: girlwithpower »

fonia pisze:I ta Belissa rzeczywiście coś daje?
Ja stosowałam i było ok. Ważne jest aby być systematyczną.
Katarina Miś
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:25

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Katarina Miś »

Dziewczyny przerobiłam już chyba wszystkie możliwe wzmacniacze do włosów, większość tabletek czy kapsułek to kpina, trzeba zapłacić jak za zboże a efektów żadnych.
Nie polecam żadnych olejków bo tak na prawdę dopóki się je używa one po prostu sklejają włosy, zaraz po zakończeniu kuracji wychodzi szydło z worka włosy są przesuszone i łamliwe bo to sama parafina.
Dla mnie najskuteczniejszą metodą były 2 rzeczy:
-tabletki calcium pantetonicum- malutkie tableteczki, łatwe do połknięcia,i cena! cena! coś 8-9zł za opakowanie, maksymalnie można je brać do 3 miesięcy i faktycznie po takiej kuracji urosło mi tyle nowych małych włosków że byłam w szoku, włosy tez przestają wypadać, dawkowanie 2 tabletki rano i 2 wieczorem, to jest zwyczajna witamina a nie cuda jakieś
- wcierka do skór głowy i włosów firmy JANTAR z bursztynem, cena coś 15zł starcza na 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu.
Gwarantuje wam efekty.
ewcia0627
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 20:07

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: ewcia0627 »

Ja moge polecić odzywkę WAX HENNA nakład się ją na włosy wmasowuje i najlepiej zawinąć włosy w recznik i potrzymac kilkanascie minut.Ja nawet chodziłam z tą odzywką godzinę.I efekt po 2-3 stosowaniach widac było poprawę.teraz nawet po porodzie nadal stosuję i jestem zadowolona.
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: wikone »

Ja też polecam odżywkę Henna Wax. Na włosy też pomaga podobno jedzenie orzechów brazylijskich- ok 3 sztuki dziennie ;)
Ale każdy jest inny więc trzeba próbować ;)
Wika
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:19

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Wika »

Dobra dieta i zdrowy tryb życia to lekarstwo na prawie wszystko :)
ODPOWIEDZ