Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
nusia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2009, 21:33

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: nusia »

Ja osobiście nie polecam dr Kulon jest bardzo nie przyjemna dla pacjenta, ponadto posiada bardzo stary sprzęt do badania usg. Kilku osobom wystawiła mylną diagnozę. Z czystym sumieniem mogę natomiast polecić dr Słowińskiego prowadził moją ciążę, jest dokładnym lekarzem, wyczerpująco udzielającym informacji a ponadto sympatycznym.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ona :) »

A gdzie przyjmuje dr Mejza? Jakim jest ginekologiem ? Miła,czy raczej nie sympatyczna ... ?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: onomatopeja »

Mejza przyjmuje na szopena w pprzychodni.. świetna kobita..
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lilka:) »

zgadzam się dr Słowiński jest najlepszy :) a mam takie pytanie czy któraś z Was robiła padanie na poziom beta hcg?? gdzie i za ile ??
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Laura Diaz »

lilka:) pisze:zgadzam się dr Słowiński jest najlepszy :) a mam takie pytanie czy któraś z Was robiła padanie na poziom beta hcg?? gdzie i za ile ??
Robiłam w szpitalu, płatne na pewno, ale ile, to nie pamiętam :znudzony:
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: toszi »

beta hcg robią w szpitalu kosztuje 24 lub 26 zł. ( nie pamiętam dokładnie)
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: elemelek »

wikone pisze:Jeśli chodzi o doktor Kulon, to jej humor zależy od dnia. A co do chorobowego w ciąży to chyba zawsze robi wielkie problemy. Podobno dr Mejza daje chorobowe bez problemu i to od pierwszych miesięcy.
To akurat nie świadczy o niej dobrze -.- Rozumiem, że kobiety które dostaną takie zwolnienie 'od tak' będą ją zachwalać. ALE nie na tym to polega. :mur:
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mija »

A czy ktoś chodzi jeszcze do Niedermajera ? bo on chyba już na emeryturze ale nie wiem czy przyjmuje jeszcze prywatnie bo to bardzo dobry lekarz .Piszcie jak coś wiecie ;) pozdrawiam
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

nie znam go dobrze,ale swego czasu gdy spotkalam go w szpitalu bylam zaskoczona [gdyz z wygladu dosc ostro sie prezentuje]a tymczasem okazal sie bardzo sympatyczny,podejscie takie mile i delikatny,byc moze akurat dlatego ze sytuacja byla przykra,nie wiem,ale przez ten czas co mialam z nim stycznosc to oceniam go dobrze,pare osob go zachwala,wiec moze taki jest wogole......w szpitalu jest i prywatnie tez przyjmuje,ale gdzie to niestety nie potrafie powiedziec.
inia19894
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:39

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: inia19894 »

To akurat nie świadczy o niej dobrze -.- Rozumiem, że kobiety które dostaną takie zwolnienie 'od tak' będą ją zachwalać. ALE nie na tym to polega. :mur:[/quote]

a jeśli w jeden dzień czujesz się dobrze a na drugi przed wyjściem do pracy słabniesz wymiotujesz a pracodawca tego nie rozumie to chyba lepiej zwisa sobie zwolnienie a nie się denerwować ze Cie zwolnią (choć nie mogą )albo ze coś się z dzieckiem stanie bo Ty musisz iść do pracy .
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: elemelek »

inia19894 pisze:a jeśli w jeden dzień czujesz się dobrze a na drugi przed wyjściem do pracy słabniesz wymiotujesz a pracodawca tego nie rozumie to chyba lepiej zwisa sobie zwolnienie a nie się denerwować ze Cie zwolnią (choć nie mogą )albo ze coś się z dzieckiem stanie bo Ty musisz iść do pracy .
Czyli brać zwolnienie tak asekuracyjnie? Bo MOŻE jutro się gorzej poczuje? Nie wyobrażam sobie iść do pracy w przypadku złego samopoczucia, a jak sama zauważyłaś - zwolnić Cię nie mogą (oczywiście są wyjątki). Według mnie po takie zwolnienie powinno się pójść po wystąpieniu objawów, a nie przed... Ale każdy ma własne myślenie.
Stara8
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Stara8 »

A ja zapytam o coś innego.Ostatnio wybierałam się na wizytę do ginekologa i koleżanka powiedziała że też by się wybrała ze mną bo jakoś tak nie może się wybrać,ale powiedziała że nie jest przygotowana bo się nie wydepilowała :|
Ja nigdy tego nie robiłam :ups: i teraz się zastanawiam czy bardzo jestem zacofana :zawstydzony:
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Suzy »

Stara8 pisze:
Ja nigdy tego nie robiłam :ups: i teraz się zastanawiam czy bardzo jestem zacofana :zawstydzony:
Powiem Ci tak, ginekolodzy widzieli już wszystko, co możliwe, więc im to nie robi różnicy :)
Ale nawet dla własnego komfortu wypadałoby się wydepilować...
Swoją drogą....myślałam, że czasy "bobrów" minęły już bezpowrotnie :D
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Szeherezada »

Ona :) pisze:A gdzie przyjmuje dr Mejza? Jakim jest ginekologiem ? Miła,czy raczej nie sympatyczna ... ?
Przyjmuje w przychodni na Szopena i jest przesympatyczną kobietą.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: dragoness »

Stara8 pisze:A ja zapytam o coś innego.Ostatnio wybierałam się na wizytę do ginekologa i koleżanka powiedziała że też by się wybrała ze mną bo jakoś tak nie może się wybrać,ale powiedziała że nie jest przygotowana bo się nie wydepilowała :|
Ja nigdy tego nie robiłam :ups: i teraz się zastanawiam czy bardzo jestem zacofana :zawstydzony:
Wioesz co? mam kolegę ginekologa i on jak słyszy o tych nowomodnych pomysłach z depilacją, to się tylko z politowaniem w czoło puka. Wiadomo, są stroje, do których to jest konieczne, np. bikini, ale nie dajmy się zwariować.
ODPOWIEDZ