Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Witaj nie chcę się do skarżyć ale też miałam podobną sytuację z Dr,Pierzem przyszłam z wynikami badań też zrobionym prywatnie to dał mi do zrozumienia, że w zasadzie nie potrzebnie robiłam ,spojrzał ale nic. Poszłam z tym do dr.Zamorskiego ale n przynajmniej przeczytał uważnie bo prolaktynę też miałam wysoką i inne hormony też sprawdził i faktycznie się tym zainteresował co do innych lekarzy to nie wiem.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

asia77 pisze:Sylwunia puknij się w swoją główkę. Albo najlepiej sama podejdź do lekarza, żeby cię trochę podleczył.
tobie to widzę że leczenie już nawet nie pomoże , nie wspomnę o pukaniu w główkę !!
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: avicularia »

kajcia pisze: Poszłam z tym do dr.Zamorskiego ale n przynajmniej przeczytał uważnie bo prolaktynę też miałam wysoką i inne hormony też sprawdził i faktycznie się tym zainteresował
I zastosował Ci jakieś leczenie, objął opieką czy dalej jest jak było?? :dontgetit:
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

U mnie podwyższony poziom prolaktyny był wynikiem dużych stresów jak wiadomo stres ma duży wpływ na poziom tego hormonu. Teraz jest ok nie trzeba było leczenia.Jestem nadal pacjentką Doktora i muszę przyznać że bardzo się dobrze mną zajmuje i stara się pomóc bo obecnie staramy się o dzieciątko.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

basia_85 pisze:Dziewczyny, ponawiam pytanie, który jasielski ginekolog prowadzil was przed zajsciem w ciążę? Kiedy nie "udawało" się wam zajść w ciążę tak od razu? Jakie badania robiłyście, jakie zlecał wam wasz ginekolog?
Mam ten sam problem ( od 1,5roku się staramy i nic), tylko że my mamy już jedno dziecko, z którym nie było żadnego problemu. Ja chodzę do dr. Pietrusa prywatnie. Mi robił badania na hormony: prolaktynę , progesteron; HSG; badanie męża; jeszcze czeka mnie chlamydia. No i na razie wychodzi że jestem zdrowa, i mąż też. Oczywiście zanim zlecił jakies badania robił bardzo dokładny wywiad, no bo inaczej to mozna zlecać setki badań. Na razie cieszę się, że nie jesteśmy z mężem na nic poważnego chorzy, ale jak na razie ciąży nie ma, podobno tak może być, trzeba być cierpliwym. Mam nadzieję że uda nam się naturalnie, bo jak nie to IUI, bo in vitro raczej odpada. Generalnie widzę że jest to lekarz, taki rozsądny, dosyć miły, kulturalny. Widzę ze to co robi ma sens. Zawsze mi wszystko tłumaczy kawa na ławę, pyta się czy mam pytania, czy zrozumiałam, no i przede wszystkim słucha co gadam do niego, a nie tak że ja swoje a on swoje. Widzę, że to co robi jest sensowne, oczywiście najlepiej by było gdyby przyniosło to efekty pożądane... to się okaże.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Oh, dziękuję za odp. A możesz mi napisać w jakich dniach i od ktorej przyjmuje dr. Pietrus? I ile wczesniej trzeba się rejestrować? My niby tez jesteśmy z mężem zdrowi, a tu nic... Chciałabym skonsultować to z innym lekarzem.
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Dziewczyny ja wam powiem z własnego doświadczenia,że jak bardzo chcieliśmy zajść w ciążę to się nie udawało przez kilkanaście miesięcy a badania wszystkie były ok, owulacja też była. Po prostu taka blokada psychiczna. Po chwilowej zmianie otoczenia udało się choć niestety poroniłam ale wiem że im bardziej o tym myślę i chcę to nic nie wychodzi i trzeba sobie dać luz.Psychika robi też swoje.
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lilka:) »

Dziewczyny mam pytanko czy można zrezygnować z wybranej położnej środowiskowej? Wolałabym wsiąść ze szkoły rodzenia bo miałabym ją wtedy taniej ?
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

A to za położną się płaci? U mnie w przychodni nic nie wspominali o tym..
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulo06 »

przecież za położną srodowiskowa sie nie płaci, przychodzi do dziecka raz na poł roku do 2 roku zycia i pyta co dziecko je,etc.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Laura Diaz »

Po pierwsze: położna środowiskowa jest darmowa, można odmówić wizyt ale nie polecam bo tak robią tylko głupie, niedouczone baby, co to im się wydaje że wszystko nt. zajmowania się dziecka wiedzą najlepiej :rotfl:

A po drugie - po porodzie jest 6 wizyt położnej, raz-dwa razy w tygodniu, średnio trwa to 6 tygodni - tyle, ile połóg. Pierwsze słyszę żeby położna przychodziła do 2go roku życia dziecka?????? :/

Ja miałam bardzo fajną położną, dużo się od niej dowiedziałam i bardzo mi kobita pomogła :)
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lilka:) »

Wiem że jest darmowa już mam wybraną tylko chodzi mi o to że zapisałam się do szkoły rodzenia i nie wiedziałam że ze szkoły można wybrać położną i wtedy szkoła jest 40 zł tańsza dlatego pytam was czy mogę zrezygnować z wybranej położnej i zamienić na ta ze szkoły rodzenia?
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: only me »

A która szkoła rodzenia oferuje taką opcję?
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

basia_85 pisze:Oh, dziękuję za odp. A możesz mi napisać w jakich dniach i od ktorej przyjmuje dr. Pietrus? I ile wczesniej trzeba się rejestrować? My niby tez jesteśmy z mężem zdrowi, a tu nic... Chciałabym skonsultować to z innym lekarzem.
dr. Pietrus przyjmuje prywatnie we wtorek, czwartek i piątek, od 15.00- 18.00. Najlepiej sobie sprawdzić na http://www.ginekolog-jaslo.pl/ to jest jego strona. Trzeba się rejestrować z parodniowym wyprzedzeniem, bo z dnia na dzień raczej się nie da.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smerfetka1718 »

Podobno od niedawna w przychodni u Masteja przyjmuje jakis nowy ginekolog, slyszalam o nim wiele dobrego ale niestety nazwisko mi uciekło... ;/ znacie moze ??
ODPOWIEDZ