Jak zimą dbać o skórę?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Zyjintensywnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 11:48

Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: Zyjintensywnie »

Jeśli Wy również zimną diametralnie zmieniacie swoją pielęgnację to koniecznie sprawdźcie nasz nowy artykuł o kosmetykach idealnych na tę porę roku: http://www.zyjintensywnie.pl/kosmetyki-na-trudne-czasy/
Obrazek
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: kejzi »

Krem do rąk to podstawa, ale i do buzi też nie zaszkodzi ;) Jak nie nałożysz go za dużo i poczekasz, aż się wchłonie zanim wyjdziesz z domu to nie powinno być problemu ze świeceniem, bynajmniej ja takiego nie mam.
mala_24
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 maja 2013, 08:45

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: mala_24 »

A kto taki madry wam powiedzial ze na zime stosuje sie tluste kremy? zapychaja pory i sprawiaja ze skora szybciej sie meczy pod taka skorupa. Specjalne kremy przeznaczone do zimowej pielegnacji lub jakies lekkie poltluste. W zimie zapomnijcie o nawilzajacych bo jeszcze bardziej wysusza skore.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: paulo06 »

krem Cetaphil Da Ultra Garderma, ;)
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: greentea »

igom pisze:Olej kokosowy nie tylko nawilża ale i natłuszcza skórę zimą. Jest niekomedogenny, więc nie zatyka porów.

też słyszałam że olej kokosowy super nawilża skórę a ponadto jest dobry na rozstępy :] nie wiesz może gdzie można go w jaśle dostać bo podobno w sklepach spożywczych ale nie udało mi się na niego trafić do tej pory
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: mija »

Zapytaj w sklepie zielarskim :)
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: Nevka »

Olej kokosowy możesz dostać w sklepie ze zdrową żywnością (taki sklep jest między Europą a rynkiem) A jak nie to polecam alle-gro. Ja osobiście tam zamawiam w sklepie EKO GRAM ZIELONKI. Używam i są efekty. Do tego raz na jakiś czas robię sobie mikrodermabrazje.
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: arikazukitoka »

A ja stoduję masło shea i olejek arganowy. I polecam to wszystkim, zero parabenów, zero konserwantów i sztucznych barwników. I jakie efekty ;)
slowik
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 17:51

Re: Jak zimą dbać o skórę?

Post autor: slowik »

Ja zimą po prostu staram się w miarę regularnie kremować ciało, używać pomadki ochronnej do ust oraz kremu do rąk. Zazwyczaj tyle wystarcza, a poza tym mam cerę mieszaną, więc też super nawilżenia nie potrzebuję.
ODPOWIEDZ