Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

tomaszek2
Obyty
Obyty

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tomaszek2 » 12 czerwca 2014, 12:14

rkoh pisze:Nie, nie zrozumiałeś mnie. Tłuszcze roślinne typu, oliwa z oliwek, oleje lniane, orzechy, awokado itp. i tłuszcze z ryb są tłuszczami najzdrowszymi na świecie i one powinny być głównym źródłem tłuszczy na diecie. Ograniczyć należy tłuszcze z mięs (ale bez przesady) i szczególnie tłuszcze trans (chociaż te też są potrzebne, ale w bardzo małych ilościach).
przy odchudzaniu raczej tylko tłuszcz zwierzęcy, na tym np bazuje dieta atkinsa

rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: rkoh » 12 czerwca 2014, 12:31

a co ma piernik do wiatraka? przy odchudzaniu liczy się bilans kaloryczny, a nie to ile i jakie tłuszcze jesz

zlosliwiec8
Bywalec
Bywalec

Post autor: zlosliwiec8 » 13 czerwca 2014, 19:54

Ja nie jem słodyczy od trzech dni

jawo
Debiutant
Debiutant

Post autor: jawo » 15 czerwca 2014, 12:23

Witam. Najprościej, najtaniej BŁONNIK VITALNY firmy YUCCA Można kupić, sklep zielarski na ul. Karmelickiej przy placu Żwirki i Wigury.
Jem od miesiąca, efekt jak na razie rewelacyjny. Zlikwidował mi zaparcia z których powodu bardzo cierpiałam. Regularne wizyty w toalecie. Teraz czuję się lekka. Koleżanka która mi to poleciła je to od roku i jak mówiła straciła na wadze kilka kilogramów bez żadnych diet czy też ryzykownych specyfików z internetu. To jest produkt całkowicie naturalny. HEJ

bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: bibliotekarka11 » 20 czerwca 2014, 12:09

Błonnik można też spożywać w postaci naturalnej - tzn. w produktach, które są bogate w ten składnik. I to są przykładowo otręby czy płatki owsiane - nie trzeba od razu sięgać po suplementy diety.

czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: czeszka » 21 czerwca 2014, 17:35

mniej zrec
mniej zrec......
to od wiekow zawsze najlepsza metoda
i przedewszystkim RUCH!!!!!!!
A NIE CIAGLY SIEDZACY TRYB ZYCIA.
LUDZIE CUDUJA A ZAPOMINAJA O TYM ZE.ZAPOMNIELI O normalnych stylu zycia i normalnym jedzeniu (czyt. np gotowanie obiadow domowych)
-stop napojom gazowanym naladowanym fosforanami!!! - caly ten ,,kolorowany slodki szmelc i chlam to masakra dla organizmu!
-stop dla pizzy zapiekaneczek chrupiacych
-stop dla batonow lionikow jackow i innych kingow
RUCH
RUCH
RUCH :hurra:

Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Mieszko_1985 » 26 czerwca 2014, 13:50

czarna30 pisze:Sport a wieczorem przyjdą i smakołyki kuszą . Mocne postanowienie to na pierwszy ogień, później cala reszta. Mnie dwa lata temu u widziało mi się ze muszę schudnąć żeby być smukła i wieczorami bieganie , dzień w dzień , bez kolacji , woda mineralna miedzy posiłkami i poza nimi , owoce warzywa i w ciągu tygodnia spadłam 5 kg czułam się jednak fatalnie z ta suchością , normalnie ważę 60 i czuje się dobrze w swoim ciele , niby 5 kg nie dużo, ale było widać , dodam ze mam szybką przemianę materii . Chciałam biegać tego roku, ale boje się ze znów zlecę z wagi a chce tylko cellulit całkiem zlikwidować ... Kobiety z pełnymi kształtami są jednak bardziej sexowne i miłe dla oka. Oczywiście to tylko moje zdanie .
bez kolacji biegałaś? 5 kg w tydzień nie dużo? podałaś najlepszy sposób by spalić mięsień, a nie tłuszcz i do tego osłabić organizm i bardziej się męczyć podczas biegania

President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: President » 26 czerwca 2014, 16:01

Dziennie z rana czy wieczorkiem 30-40min biegu i forma sama się wyrobi (oczywistym jest mniej jeść! ale częściej w mniejszych ilościach..) Starać się ograniczać w słodyczach i lecimy z tematem :)

chłop ze wsi
Obyty
Obyty

Post autor: chłop ze wsi » 26 czerwca 2014, 21:33

czarna 30 to biegoj pewno ,że baby z celulitem są passe,tak jak te z pełnymi ksztołtami(dla mnie). Nieestetyczni e mnie to wyglonda :kwasny: ;) .A do tego urozmaicenie w seksie ,a nie bzykanko w jednej pozycji(tantry cz kamasutry jakiej innej może trza przerobić troche ) :) .Bo jak to nie pomoga to chop robi skok w bok ;)

czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: czeszka » 27 czerwca 2014, 08:19

chłop ze wsi pisze:czarna 30 to biegoj pewno ,że baby z celulitem są passe,tak jak te z pełnymi ksztołtami(dla mnie). Nieestetyczni e mnie to wyglonda :kwasny: ;) .A do tego urozmaicenie w seksie ,a nie bzykanko w jednej pozycji(tantry cz kamasutry jakiej innej może trza przerobić troche ) :) .Bo jak to nie pomoga to chop robi skok w bok ;)
:hyhy: a zTwoja..zona kochanka ,,dziewczyna inny tez sobie pskacze bo tamten inny bedzie lepszy niz sam Ty.hehe bo stales sie dla niej " :super: :hurra: passe"....zwlaszcza jak ...........

jawo
Debiutant
Debiutant

Post autor: jawo » 29 czerwca 2014, 22:58

Dziewczyny Błonnik Vitalny firmy YUCCA sprawdziłam. Mam trochę kilo nadwagi i czułam się cały czas taka pełna, plus zaparcia masakra. Jak włączyłam to do diety jest o niebo lepiej. I w dodatku pomaga usuwać złogi zalegające nasze jelita a to przecież parę kilo jest na pewno. To nie jest suplement czy jakieś ryzykowne tabletki odchudzające.Błonnik taki jak w płatkach czy też otrębach lecz w dużo bardzie skondensowanej formie dzięki temu efekt jest lepszy.

jellybean
Początkujący
Początkujący

Post autor: jellybean » 18 lipca 2014, 09:56

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia to wiadomo, ale oczywiście zalezy kto chce zejść z jakiej wagi. W Jaśle jestem teraz na wakacjach (moje miasto <3), ale na co dzień mieszkam w Krakowie i z koleżanką wybrałyśmy się do http://www.beautytower.pl/odchudzanie-wyszczuplanie/ na liposukcję ultradźwiękową. Super ujędrnia ciało, fajna sprawa ;)

czekoladka88
Bywalec
Bywalec

Post autor: czekoladka88 » 1 sierpnia 2014, 09:35

Ja staram się po prostu regularnie jeść i ćwiczyć. Na razie nie jest źle, chociaż wiadomo... zawsze jest jakieś ale.

Awatar użytkownika
Tish
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Tish » 8 sierpnia 2014, 11:14

Ja już powoli wychodzę z cambridge i póki co nie nadrabiam kilogramów, a wręcz przeciwnie. Zaczęłam chodzić z kijkami, pływać i czuję się naprawdę świetnie. A jak u Was postępy dziewczyny? :) Dawno nie zaglądałam, to pomyślałam.. spytam. :)

JasieQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: JasieQ » 10 września 2014, 21:29

Z dietami trzeba niestety uwazac, bowiem nieodpowiednio dobrana dieta, albo zbyt uboga we wszelakie skladniki potrzebne do zycia - jest niebezpieczna dla nas i moze powodowac wiele roznych dolegliwosci, chorob itp. Wiele moich kumpeli mialo np problem z łysieniem na Dukanie.

ODPOWIEDZ