Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
jean123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2017, 22:09

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: jean123 »

Jak najwięcej ruchu, zdrowa dieta. Nawet jak się nie lubi ćwiczyć, to warto zadbać, żeby np. pójść na spacer. Można też rozważyć naturalny suplement, ja brałam piperine max z piperyną, jak można się domyślić po nazwie ;) Ogółem dobra rzecz, bo poprawia trawienie i zmniejsza apetyt, więc łatwiej się przystosować do zmian. Piperyna też akurat poprawia wchłanianie witamin, więc na okresy osłabienia organizmu jak znalazł.
Awatar użytkownika
UB_
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 maja 2017, 21:53

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: UB_ »

Zachęcam maszerować, zwłaszcza na marsze wolności organizowane przez PO.
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: kawosz »

Dużo chodzę na długie spacery chętnie zapisałbym się na jakąś siłownie gdzie by mi ktoś pokazał jakie ćwiczenia robić żeby wzmocnić mięśnie ale nie bardzo wiem gdzie.
Mam w domu atlas, kołyskę do brzuszków i rower stacjonarny.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Konrad Walczak »

MZ mniej zreć
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Tish »

Szkoda by mi było wątroby, żeby się truć tabletkami.
marianna7
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 16:17

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: marianna7 »

Zliczac zjadane kalorie + jakis dodatkowy ruch na swiezym powietrzu i po wakacjach bedzie pare kg mniej ;)
sardynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 sierpnia 2017, 18:53

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: sardynka »

ja biore blonnik, jem regularnie i cwicze... na pozbycie sie wody z organizmu pije zielona herbate a na pobudzenie jelit i przyspieszenie metabolizmu biore od czasu do czasu dicopeg 10g (dobry jest tez przy zatwardzeniach itp)
Polaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2017, 10:19

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Polaa »

zdania są podzielone co do suplementów, ja uważam że warto sięgnąć po taki produkt oczywiście uprawiając przy tym sport oraz kontrolując żywienie. Jest wiele suplementów na rynku. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: świnia »

Żeby schudnąć wystarczy nic nie jeść i przejść na wodę z solą kłodawską. Potrafię nie jeść kilka dni i się czuje świetnie. Co do odchudzania to ogranicz węglowodany do zera, odstaw mięso i wyroby mleczne od krowy i przejdź na warzywa surowe.
Annabella
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 20 grudnia 2017, 13:39

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Annabella »

Wszystko zależy od typu urody, wieku i zdrowia. Trzeba umieć powściągnąć apetyt i pokusy, a za to się więcej ruszać. Nie chodzi przecież tylko o dobry wygląd, ale i o dobre samopoczucie.
anitka60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 09:02

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: anitka60 »

ja staram się jesć normalnie czyli z umiarem, na śniadanie najczęściej jem kromkę chleba z szynka i serem zolte.hochland.pl/ bo to mi najbardziej smakuje, wieczorami ćwiczę, a na obiad najczęściej ide do knajpy na cos tajskiego
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: dragoness »

anitka60 pisze:ja staram się jesć normalnie czyli z umiarem, na śniadanie najczęściej jem kromkę chleba z szynka i serem zolte.hochland.pl/ bo to mi najbardziej smakuje, wieczorami ćwiczę, a na obiad najczęściej ide do knajpy na cos tajskiego
Taaak? Możesz podać namiary na tajską restaurację w Jaśle? Jak nie, to spadaj z reklamami gdzie indziej.
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: świnia »

Jeśli odchudzać się (i żyć zdrowo i długo) to tylko dieta optymalna dr Jana Kwaśniewskego (nominowanego za to do nagrody Nobla)
papatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: papatka »

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa w odchudzaniu. Nie wiem tylko dlaczego z tego powodu można sobie zrobić krzywdę. Słyszałam, że papierosów nie można odstawiać z dnia na dzień bo organizm przyzwyczajany do zatruwania może to źle znieść i lepiej robić to stopniowo.
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: biosqn »

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa i każdy dzień jest dobry aby zacząć, najlepiej to już. Oczywiście, że organizm może początkowo reagować nieodpowiednio ale kilka dni, godzin i się przyzwyczai do nowego odżywiania. Palenie jest trudno odstawić z dnia na dzień bo organizm źle to znosi gdyż domaga się nikotyny. Niektórzy wręcz chorują ale po to mamy np desmoxan aby nie mieć tego problemu.
ODPOWIEDZ