Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Tish »

Dziewczyny, jestem w trakcie zrzucania kilogramów. Narazie za mną 13 kg i ciekawi mnie jakie są Wasze sposoby na zrzucenie nadmiaru ciałka na wiosnę. Co robicie, żeby być w formie? Ja mam trochę utrudnioną sprawę, bo przytyłam na lekach, no ale dobrej myśli jestem.
grossi
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 10:57

Re: Odchudzanie

Post autor: grossi »

A jakie są Twoje metody na odchudzanie Tish? Na pewno skuteczne skoro schudłaś już 13 kg. Super :super:,też bym tak chciała.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Odchudzanie

Post autor: krolik »

Napisz jak sie odchudzasz, bo ja mam problemy.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie

Post autor: Laura Diaz »

Ja 5ty dzień jestem na diecie Dukana. Czuję się bardzo dobrze i przez pierwsze 3 dni zleciało mi 3 kilo, nie mogłam uwierzyć jak weszłam na wagę :D
Dieta jest długotrwała, mimo że chcę się pozbyć w sumie tylko 7 kg, wszystko po to, żeby nie było jo-jo :)
Pierwszy raz w życiu jestem na jakiejkolwiek diecie, do tej pory byłam i jestem zwolenniczką sportu i zdrowego odżywiana, treningów bynajmniej nie wyrzuciłam ze swojego dnia :rotfl:
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: Odchudzanie

Post autor: kosmiks1 »

Hej a ja przerabiałam już w swoim zyciu sporo diet z mniejszym i większym skutkiem rekord mój to 25kg w pl roku ale to się nie wrati ... ogólnie przeważnie efekt io-io ale od 2 m-cy ja i moje dwie psiapsióły stosuje cos wspaniałego i ogólnie jestem w szoku jemy i chudniemy STOP głodówce.Ja tego nie nazywam dieta tylko obżarstwem w porównaniu z tym co się katowałyśmy a efekty w ciągu 2 mcy 9 kg a ma być w 3 10 się zobaczy i oby tak dalej. Jak ktoś by chciał prześle na poczte i powiem o co chodzi :hurra:
papatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Odchudzanie

Post autor: papatka »

Ja jakoś nie potrafiłam wytrwać dłużej w rygorze dietetycznym. Na początku wszystko pięknie, jest zapał i radość, że coś się robi żeby zrzucić kilogramy nawet zdarzyło mi się pobiegać trochę. A po 2-3 tygodniach wszystko wraca do normy... Ostatnio wpadło mi trochę grosza i wybieram się niedługo ze znajomą nad morze na wczasy odchudzające schudnijnadmorzem. Szkoda, że to tylko tydzień ale może to będzie jakiś impuls do dalszej pracy nad sobą.
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: Odchudzanie

Post autor: Arturmag »

Kochane kobiety!
Dieta Dukana jest bardzo nie zdrowa.. Mocno obciąża nasze nerki wątrobę teraz czujesz się świetnie ale to może wyjśc niestety nawet po latach.
Najlepsza i najzdrowsza dieta to dieta zbilansowana odpowiednio dobranym makroskładnikami.
Polecam zlecić rozpisanie diety i treningu. Efekty gwarantowane i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia!
https://www.facebook.com/pages/Trener-P ... n=timeline
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Odchudzanie

Post autor: Tish »

Nie, nie - żadnego Dukana. Tylko solidne, zdrowe posiłki i zmiana nawyków żywieniowych. Ale nie od razu tak było! Ja byłam, a właściwie nadal jestem na cambridge tyle, że na etapie kiedy jem już oprócz gotowych także normalne dania. Ja nie mogłam w ogóle ćwiczyć z powodów zdrowotnych, do tego zaburzona przemiana materii... miałam koszmar dziewczyny. No i dietetyczka mi podpowiedziała, żeby na jakiś czas chociaż iśc na taką dietę, a przy okazji ustawić sobie nawyki. Oni mają taki fajny Dekalog osoby szczupłej i łatwo się z niego nauczyć, jak jeść by nie tyć. Jak chcecie to Wam wkleję :) No a jak zaczęłam gubić kilogramy, to i zaczęłam się ruszać. Na początku spacerki, potem z kijkami (polecam kijki - super!) i tak powoli zaczynam wyglądać jak człowiek, ale jeszcze mam do zrzucenia drugie tyle. Fajne jest wsparcie jakie daje ta dieta np. odnośnie tego, że zdrowe odżywianie może być przyjemnością, a nie systemem nakazów i zakazów albo gotowe, niedrogie i smaczne przepisy na nietuczące posiłki.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Odchudzanie

Post autor: Mysia84 »

Tish... wklej...wklej.... przyda sie ;-)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie

Post autor: Laura Diaz »

Widzę że Dukan nie ma wielu fanów :) Pewnie jakbym miała do stracenia ze 30 kilo i dietowała tak przez rok czasu, odbiłoby się to na moim zdrowiu, ale te 3-4 miesiące to mi krzywdy nie zrobią :)
Dziewczyny, pewnie jeszcze młode jesteście ale uwierzcie mi, że jak ma się te lat 30 parę plus, jesteś po urodzeniu dwójki dzieci, nie masz czasu na zbilansowane posiłki, metabolizm już nie ten, i żadne sposoby typu "mniej żreć" nie działają, nie jest łatwo, oj nie :(
grossi
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 10:57

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: grossi »

Ja bym bardzo prosiła o tą dietę na maila od kosmiks1. Z góry dzięki :)
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Jeny85 »

Ja też poproszę:)
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: kosmiks1 »

Zgadzam się z opinia o metabolizmie ale jestem starsza heheheeh od 30 tki i mój metabolizm jest zupełnie rozregulowany i to dzięki samej sobie non stop inna dieta na taki czas ile dałam rade wytrzymać ale byłam głodna .... jaka bym nie stosowala a teraz nie jestem i to mnie zadziwia ,rozdaje ta diete gdyż chce żeby wszystkie dziewczyny które choć troszkę mają samozaparcia sprobowaly bo naprawdę warto .Nie wiem z jakiej wagi ktoś zaczyna ale jeśli się czuję ktoś z sobą źle to czemu nie .Jedyna dieta ,która nie przerabiałam to dukana bo nie potrafie zyc bez owoców zresztą jak cos to na emailu pogadamy ....
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Jeny85 »

Napisz mi na email na czym polega dieta
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: wikone »

jeśli ktoś byłby chętny mam dwie ksiażki Dukana do sprzedania. "nie potrafie schudnac" oraz "nie potrafie schudnac 101 nowych przepisow".
stan- jak nowe
POLECAM
ODPOWIEDZ