Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: Jocke »

Tak jak w temacie, pytanie co chciałybyście lub co dostałyście na urodziny/dzień kobiet/rocznicę/bez okazji itd., a czego lepiej faceci powinni unikać podczas wyboru prezentu? :D Może wypowiecie się z własnych doświadczeń, co dostałyście, co was zadowoliło a co nie, czym chciałybyście być obdarowywane, a czym nie :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: dragoness »

Z pewnością NIE wchodzą w grę wszelakiej maści sprzęty gospodarstwa domowego. Za żelazko, czy odkurzacz zastrzeliłabym na miejscu. A reszta... zależy od indywidualnych upodobań. Ja uwielbiam dostawać książki, na przykład. W każdych ilościach.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: czeszka »

:) uśmiechem
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: katrina_pi »

Bon do spa lub innego tego typu miejsca np kosmetyczka fryzjer. Jest pare miejsc w jasle gdzie można kupić i zorganizować coś takiego.
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: tess »

zgadzam się z dragoness, sprzęt AGD odpada!
książka i biżuteria :)
gadulec808
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2014, 23:18

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: gadulec808 »

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, zazwyczaj stawiam na karty podarunkowe.:-)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: makatka »

Kwiaty, ale cięte, doniczkowe to dla cioci na imieniny, chyba że jakaś pani hoduje i kocha się w storczykach, to co innego ;) Z prezentów nic praktycznego, kobieta sama sobie kupi to co jej potrzebne, a dostac chce coś wyjątkowego, biżuteria itp ;) Ale to moje zdanie :D
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: euforia »

Bardzo miłym prezentem od mężczyzny na pewno jest biżuteria i bielizna. Oczywiście kwiaty, ale tak jak napisała koleżanka wyżej- tylko cięte:-) A najlepszym z najlepszych jest wspólne wyjście do teatru, ewentualnie kina. Świetną sprawą jest też przygotowanie kolacji dla kobiety:-)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: T135 »

makatka pisze: Z prezentów nic praktycznego, kobieta sama sobie kupi to co jej potrzebne, a dostac chce coś wyjątkowego, biżuteria itp ;)
No właśnie, coś wyjątkowego biżuteria itp. czyli co znaczy to "itp" bo jak na razie to tylko biżuteria pada najczęściej. I kwiaty.., nic więcej nie chciałybyście dostawać? :D Konkrety podajcie :D
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: euforia »

T135:-)
Widzisz...nasze odpowiedzi mniej więcej się pokrywają, więc to wszystko są "rzeczy", które sprawia nam przyjemność. "coś wyjątkowego" to sprawa indywidualna, bo wyjątkowość polega na tym, że będzie to niebanalne właśnie dla tej jednej kobiety, a nie dla ogółu. Nie wiem co jeszcze kobiety chciałyby dostać od mężczyzn, bo dla mnie to co wyżej napisałam jest opcją idealną. Na pewno nie chciałabym żadnych sprzętów domowych, ubrań, kosmetyków, perfum- bo to są rzeczy, które ZAWSZE wybieram sama. Coś w stylu- wybierz sobie coś a ja ci to kupię na (np.) urodziny- zdecydowanie odpada. Choć wiem, że niektóre kobiety lubią takiego typu prezenty.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: dragoness »

No ale przecież to od kobiety zależy... znaczy indywidualnie. Nawet biżuteria nie pierwsza lepsza, tylko wedle upodobań, koloru oczu, czy ulubionego, woli srebro, czy złoto, czy Jablonex, ja np. wolę kwiaty doniczkowe, książki też nie byle jakie, tylko zawsze robię listę co najmniej 10 pozycji, żeby jakaś niespodzianka była jednak.
olka1183
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 01:01

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: olka1183 »

Nie kupuj biżuterii, kosmetyków, a broń Boże perfum bo możesz nie trafić w jej gust. Daj jej jakiś oryginalny osobisty prezent, a nie coś szybko kupionego w sklepie. Takie prezenty się bardziej docenia :) Ja np dostałam obraz rysowany ołówkiem z naszym zdjęciem, na następną okazję kalendarz też z naszymi zdjęciami ( może to być też album ze zdjęciami albo fotoksiążka- robią w kilka dni w Rossmanie). Dobrym pomysłem jest też pakiet/voucher u kosmetyczki na jakiś fajny zabieg (niekoniecznie musi to być najdroższa kosmetyczka w mieście :). Możesz też ją gdzieś zabrać np na tenisa ( wynająć kort na 2 godzinki np), gokarty, lekcję tańca. Sprawdź groupony pod kątem jakiś wyjazdów np na 3 dni do Zakopanego, Krakowa czy gdziekolwiek tam chcecie byle we dwoje. Ja znalazłam kiedyś do Zakopca za 150 zł na 3 dni dla 2 osób ze sniadaniami także opcji jest wiele :) Możesz także nagrać swoją własną płytę z ulubionymi piosenkami partnera jeśli umiesz śpiewać, albo własnoręcznie składać drewniany zegar, ale to już wyższa szkoła jazdy. Powodzenia :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: T135 »

euforia pisze:Bardzo miłym prezentem od mężczyzny na pewno jest biżuteria(...)
olka1183 pisze:Nie kupuj biżuterii, kosmetyków, a broń Boże perfum..
dragoness pisze:(...)wolę kwiaty doniczkowe(...)
makatka pisze:Kwiaty, ale cięte, doniczkowe to dla cioci na imieniny
No właśnie...i tak to jest zrozumieć kobietę i jej dogodzić :mur: :D :D Facet to się z byle głupoty ucieszy :D :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: dragoness »

Facet to się z byle głupoty ucieszy
Jak byle jaki, to i byle głupota wystarczy :rotfl: A ponieważ każdy człowiek jest inny, to ile ludzi, tyle prezentów. Proste.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: człowiek z lasu »

Ostatnio na promocji widziałem piły tarczowe i ziemniaki. Jak chcesz to podam Ci namiary.
ODPOWIEDZ