Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: Prezent dla dziewczyny - co chciałybyście dostać?

Post autor: dragoness » 23 marca 2015, 16:54

Moderatora na tym forum i admnistratora na tym portalu.

menua
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: menua » 25 marca 2015, 17:59

biżuteria to fajny pomysł, ja lubię dostawać wszelkie wisiorki bransoletki i kolczyki, były były dobrej jakości a nie jakieś tandetne;)

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 27 marca 2015, 17:59

Ja swojej ostatnio to na walentynki zrobiłem taki naprawdę fajny prezent, bo kupiłem dla nas wycieczkę. Pojechaliśmy zwiedzać Nałęczów, Kazimierz i Puławy. To była taka wycieczka weekendowa, kupiona w biurze Aviatourtravel. Moja dziewczyna była naprawdę zachwycona, chyba jej nawet zaimponowało trochę to, że taki drogi prezent, ale muszę przyznać, że zbierałem na to naprawdę długi czas. Najważniejsze jednak, że się podobało.
Tak ogólnie to myślę, że wiele zależy od okazji, bo wiadomo, że są te mniejsze i te większe i najważniejsze to chyba trafić w gust obdarowanej.

lusio
Ekspert
Ekspert

Post autor: lusio » 29 lipca 2015, 01:06

Moim zdaniem czekoladki są zawsze eleganckim, ponadczasowym prezentem. Teraz, latem, świetnie sprawdzi się letnia wersja Ptasiego Mleczka od Wedla, o smaku Frappe. Pyszne, w białej czekoladzie :)

Amfitryta
Weteran
Weteran

Post autor: Amfitryta » 5 sierpnia 2015, 18:29

ja lubię kwiatki, ale takie w doniczce :oczami:

Fruuu
Debiutant
Debiutant

Post autor: Fruuu » 6 sierpnia 2015, 23:09

książka lub np. wspólny wyjazd w fajne miejsce :)

BebeBe
Guru
Guru

Post autor: BebeBe » 12 sierpnia 2015, 13:54

Pomysłow na prezenty jest bardzo dużo . Kosmetyki, bielizna, czekoladki, kwiatek. Tak naprawdę to nie musi byc to nic materialnego. Jeśil dziewczyna CIe kocha to najważniejsza będzie pamięć oraz obecność w danym dniu .Kolacja we dwoje albo spacer.
Jeśli juz jednak chcecie coś kupić to niech nie będzie to jakaś poduszka albo figurka. Może być to taki balsam:
http://www.belisoshop.eu/p,argan_illumi ... 840,1.html - jakiś czas temu sobie zamówiłam i jestem w nim totalnie zakochana . Bardzo dobrze nawilża skórę, nie lepi się oraz zostawia na niej delikatny połysk. Nie jest to żaden brokat ale raczej delikatny pyłek. Mniej więcej tak jak mają modelki na pokazach.

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 12 sierpnia 2015, 13:56

BebeBe pisze:Pomysłow na prezenty jest bardzo dużo . Kosmetyki, bielizna, czekoladki, kwiatek. Tak naprawdę to nie musi byc to nic materialnego. Jeśil dziewczyna CIe kocha to najważniejsza będzie pamięć oraz obecność w danym dniu .Kolacja we dwoje albo spacer.
Jeśli juz jednak chcecie coś kupić to niech nie będzie to jakaś poduszka albo figurka. Może być to taki balsam:
http://www.belisoshop.eu/p,argan_illumi ... 840,1.html - jakiś czas temu sobie zamówiłam i jestem w nim totalnie zakochana . Bardzo dobrze nawilża skórę, nie lepi się oraz zostawia na niej delikatny połysk. Nie jest to żaden brokat ale raczej delikatny pyłek. Mniej więcej tak jak mają modelki na pokazach.
A później jak się wyjdzie na ulice, to nie nie można oderwać od niektórych dziewczyn wzroku :) Takie są ładne :)

janinkaa
Debiutant
Debiutant

Post autor: janinkaa » 26 sierpnia 2015, 15:30

kwiaty, biżuteria czy perfumy to już przeżytek - zapewne każda z nas dostała taki prezent nie raz :) o wiele fajniejszy byłby np. voucher na masaż albo do teatru

luiza741
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: luiza741 » 26 sierpnia 2015, 18:29

Mi przydałby się nowy telefon na urodziny :) Mój już zaczyna szwankować a muszę mieć kontakt ze swiatem. Ostatnio upatrzyłam sobie smartfon Live TL2 (za ok. 450 zł) o d telefunken i mówiłam mężowi że mógłby mi go kupić ;) Nie chcę jakiegoś mega drogiego telefony, najważniejsze by dzwonił, robił zdjęcia i miał dostęp do neta;)

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 22 września 2015, 12:58

Ja mojej dziewczynie kupiłem ostatnio złoty wisiorek. Wiem, że ona bardzo lubi biżuterię, a złoto to jednak złoto, zawsze jest modne. Znalazłem zresztą nie bardzo drogie rzeczy w sklepie http://www.jubistyl.pl/index.php?q=page/show&pageid=39
Mają tam całą masę świecidełek, i złotych, i srebrnych, i nawet z ceramiki, więc trochę się na początku pogubiłem, ale ostatecznie wybrałem taki, który mi się podobał. Dziewczyna też stwierdziła, że jest piękny i w jej guście, to chyba oznacza, że dobrze się dobraliśmy.

czarna_pantera
Obyty
Obyty

Post autor: czarna_pantera » 25 września 2015, 08:44

ja bym chciała tablet albo najnowszego Samsunga Galaxy :hyhy:

olekkk
Początkujący
Początkujący

Post autor: olekkk » 28 września 2015, 09:26

Moja panna zażyczyła sobie szlafrok taki ciepły biały tutaj brałem http://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska prezent był trafiony bo wcześniej wiedziałem co kupić, w/g mnie lepsze to niż kupienie czegoś niechcianego i udawanie że jest wszystko OK.

Katia35
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Katia35 » 8 października 2015, 10:30

Ja w sumie nie pogardziłabym jakimis drogimi kosmetykami, paletą cieni czy super zestawem pędzli do make upu:)
Lubię takie rzeczy w prezencie, które i tak używam, a płacić ni emuszę

bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: bibliotekarka11 » 16 października 2015, 12:53

Kupowałam kiedyś coś w toy for boys. Aczkolwiek nie sądzę, żeby jakaś dziewczyna była zadowolona z gadżetów jakie tam można kupić.

ODPOWIEDZ