Braffiterka Jasło

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
basia67714
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, 16:45

Braffiterka Jasło

Post autor: basia67714 »

Hej dziewczyny, chciałam zapytać, ponieważ jestem z okolic Jasła, a nie samego Jasła, czy jakiś sklep bieliźniany oferuje może profesjonalne dobieranie biustonoszy? Czy pomocy muszę szukać poza granicami miasta? :\ Z góry dziękuję za odpowiedzi
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Braffiterka Jasło

Post autor: Tenshi »

W Esotiq Pani zaczęła mnie mierzyć przez płaszcz :D Bankowo w Rzeszowie http://www.biustyl.pl/ będę jechała sobie pod koniec września kupić coś porządnego :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Braffiterka Jasło

Post autor: czarna30 »

Na co Ci braffiterka ? Poczytaj w necie na co zwrócić uwagę przy doborze stanika i sama przy okazji będziesz umiała nie prosząc nikogo o nic. To proste. Powodzonka :)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Braffiterka Jasło

Post autor: piotrek »

ciekawy i interesujący zawód :) Jak jest coś takiego dla Pań to zapewne też odpowiednik dla Panów ... jaka jest nazwa osoby która dobiera slipy męskie?
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Braffiterka Jasło

Post autor: Limona »

piotrek pisze:ciekawy i interesujący zawód :) Jak jest coś takiego dla Pań to zapewne też odpowiednik dla Panów ... jaka jest nazwa osoby która dobiera slipy męskie?
żona :p
Ortolann
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2014, 18:36

Re: Braffiterka Jasło

Post autor: Ortolann »

Wydaje mi się, że w sklepie na ul. Czackiego, tuż obok muzycznego. Ten sklep jest tak wciśnięty, schowany w głąb ulicy, nie stoi w jednym rzędzie w muzycznym tylko jest tak, jakby trochę w tyle.
ODPOWIEDZ