depilacja laserowa

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: depilacja laserowa

Post autor: ananasek »

a czy któraś z dziewcząt poddała się depilacji brazylijskiej w Jaśle ? czy w ogóle jest salon, który oferuje coś takiego ?
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: depilacja laserowa

Post autor: mała111 »

nie jestem pewna ale chyba na Mickiewicza mają w ofercie :cwaniak:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: depilacja laserowa

Post autor: ananasek »

a jak z bólem ? da się przeżyc ? :D
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: depilacja laserowa

Post autor: mała111 »

heheh ja nie wiem nie korzystałam z tej usługi :rotfl: ale jak Ty skorzystasz to się pochwal :ok:
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: depilacja laserowa

Post autor: dmichnal »

a co to jest ta depilacja brazylijska? :rotfl:
Michalina87
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 lipca 2014, 09:55

Re: depilacja laserowa

Post autor: Michalina87 »

Witam, do salonu Visage Aneta Szot w jasle na Czackiego przyjezdza kosmetyczka z laserami raz w miesiacu. Nawiasem mowiac Pani Ania zajela 3 miejsce w Polsce jako kosmetyczka. Jest bardzo mila. Robilam lydki za kolana, placilam 250 zl za kazda wizyte. Plus jest 9 + 1 gratis :) Kasy duzo, ale warto. Trzeba tylko przemyslec, bo faktycznie grube i czarne wlosy znikly a miekkie i jasne zostaly. Na pewno bede robic jesienia pachy i bikini u niej bo tam efekty beda na pewno 100% ;)
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: depilacja laserowa

Post autor: onomatopeja »

Ja robilam u Ewy kuchty pachy i bikini.. boli jak diablii ale warto!!! wosk tez jest ok ale odrastaja.. wiec lepiej laser
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: depilacja laserowa

Post autor: czekoladka88 »

Ja depilowałam sobie nogi w ten sposób już kilka razy. Generalnie to taki mój mały problem i kremy czy nawet depilator działają bardzo krótko. A przy depilacji laserowej spokój jest przynajmniej na kilka miesięcy. Fajnie sobie zafundować taki zabieg na lato :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: depilacja laserowa

Post autor: czeszka »

dominika14 pisze:Witam! Ja wykonywalam sobie depilacje wąsika w Krośnie w Studiu Zdrowej Sylwetki i polecam. Ceny są na stronie internetowj: http://www.bodyspace-krosno.pl . a ja zapłacilam 150 zl.
a mozesz jakies cenniki pdst skopiowac bo nie moge wejsc na ta strone krosnieńską
uklejka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 lutego 2015, 19:10

Re: depilacja laserowa

Post autor: uklejka »

Trochę późno na te zabiegi, musi ich być co najmniej 5 żeby były rezultaty i żeby nie było to latem bo nie można opalać tych miejsc. Powtarzalność po ok 5 tyg.
malren1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2014, 18:36

Re: depilacja laserowa

Post autor: malren1 »

Naprzeciw drugiego liceum w gabinecie kosmetycznym jest depilacja laserowa.Ceny nie najgorsze
kinga1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 01:18

Re: depilacja laserowa

Post autor: kinga1990 »

Hej. Gdzie kupic depilator. W ktorym sklepie? W media expert w galerii jest jakiś sprzedawca który mi dobrze doradzi?
introo
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2015, 11:40

Re: depilacja laserowa

Post autor: introo »

Mnie nie pomogła!
kalina0
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 października 2015, 16:02

Re: depilacja laserowa

Post autor: kalina0 »

Może kup sobie lampę philipsa, słyszałam że dobre efekty. A depilację robisz kiedy chcesz i w zaciszu domu:)
jagoda.malina
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 października 2015, 13:16

Re: depilacja laserowa

Post autor: jagoda.malina »

Mi pomógł na "wąsik pod nosem" depilator laserowy IPL Body Sculpti (szwajcarski) zapłaciłam jedynie 100 zł (1 wizyta), więc nie wiem czy jest sens kupować tak drogi sprzęt, jak czasem można się oddać w ręce specjalisty i umilić sobie życie pobytem w gabinecie. Myślę, że na taki gest nas stać. Zgłosiłam się do Mojej Estetyki w Rzeszowie.
ODPOWIEDZ