Sposoby odchudzania

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Annabella
Debiutant
Debiutant

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Annabella » 20 grudnia 2017, 14:52

Słyszałam że najlepszą metoda jest 13-dniowa dieta kopenhaska. Ale jak zajrzałam o co chodzi to oniemiałam. Takie odchudzanie grozi poważnymi problemami zdrowotnymi!

anitka28
Początkujący
Początkujący

Post autor: anitka28 » 11 kwietnia 2019, 21:18

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299). Warto.

Kinia12
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kinia12 » 29 maja 2019, 09:14

Ja po prostu jem dużo zdrowiej jak kiedyś. Na początku robiłam to bardzo, tak no ... "na dziko". Nie potrzebowałam jakiegoś dużego reżimu, ale przydała się konsultacja z dietetykiem z drogerii Natura :) Bardzo naświetliło mi to sytuację jak powinnam funkcjonować ;)

IzoldaKastylijska
Bywalec
Bywalec

Post autor: IzoldaKastylijska » 22 lipca 2019, 11:14

Jakie ćwiczenia wykonujecie na szczupłe uda?

anitka28
Początkujący
Początkujący

Post autor: anitka28 » 28 sierpnia 2019, 18:32

Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olgą - 720 737 801. Nie będziecie żałować.

ODPOWIEDZ