Porod-szpital jaslo

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Aleksandra-13
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:27

Porod-szpital jaslo

Post autor: Aleksandra-13 »

Hej dziewczyny. Mam takie pytanie czy któraś z Was była lub jest pacjentka dr. Zamorskiego i rodziła lub zamierza rodzić w jasielskim szpitalu? Jak są traktowane pacjentki dr. Zamorskiego? Jakieś wspomnienia?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Porod-szpital jaslo

Post autor: Laura Diaz »

Aleksandra-13 pisze:Hej dziewczyny. Mam takie pytanie czy któraś z Was była lub jest pacjentka dr. Zamorskiego i rodziła lub zamierza rodzić w jasielskim szpitalu? Jak są traktowane pacjentki dr. Zamorskiego? Jakieś wspomnienia?

Heh, jak rodziłam pierwsze dziecko w 2011, dr Zamorski był chyba na stażu, czy jakoś tak. Leżałam podpięta do oksy na wywołaniu, pan dr przyszedł, zaczął rozmawiać, generalnie chcąc rozładować sytuację, zaraz wpadł jakiś stary dr (nazwiska nie pomnę) i "pani X ma tu rodzić, nie gadać z panem!". I tyle było rozmowy:)
Aleksandra-13
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017, 15:27

Re: Porod-szpital jaslo

Post autor: Aleksandra-13 »

Ale pan dr. Zamorski nie pracuje już od jakiegoś czasu w jasielskim szpitalu. I stąd moje pytanie: jak są traktowane jego pacjentki w Jaśle w szpitalu?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Porod-szpital jaslo

Post autor: ananasek »

Są traktowane źle, docinki że dr Zamorski źle obliczył termin porodu itp.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Porod-szpital jaslo

Post autor: tiruriru »

Każda pacjentka, której lekarzem prowadzącym jest lekarz z profamilii jest źle traktowana i musi wysłuchać jakiś głupich docinek ze strony lekarzy/personelu jasielskiego. Zazdrość i zacofanie :/
Anonimowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 24 sierpnia 2010, 18:30

Re: Porod-szpital jaslo

Post autor: Anonimowa »

Zamiast zazdrościć niech zrozumieją, że są ludzie dla których ten zawód ma znaczenie.
Wiem, że może powielę pytanie. Jednak chciałabym uzyskać jak najwięcej opinii a temat porodu w tym szpitalu. Zastanawiam się nad opłaceniem własnej położnej. Jak sądzicie, poród będzie lepszy ?
ODPOWIEDZ