Czy tabletki na libido dzialają?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

kieratdomowy
Debiutant
Debiutant

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: kieratdomowy » 20 lutego 2021, 13:12

Silke pisze:
24 września 2020, 10:58
Dziewczyny a tak na marginesie to czy są jakieś tabletki dla kobiet na libido ale na receptę. Bo jak do tej pory to próbowałam dwóch rodzajow tabletek na libido ale były to tabletki bez recepty ( stimea i asequrella) i tak się zastanawiam czy są jakieś na receptę, które mogą byc skuteczne. Bo z tego co wiem to faceci maja takie tabletki na potencję. Czy jest to taki rodzaj ale dla kobiet? :P
Na receptę nic nie ma. Miałam podobny problem aż trafiłam na ten egzotyczny specyfik - Feminam Libido takiego działania tych tabletek i składu nie znajdziesz w niczym innym w Polsce. To jest naprawdę coś nietypowego. Bardzo mi pomogły w seksie i nie tylko. Możesz poszukać w Sex Shopach tego albo z internetu zamówić

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 20 lutego 2021, 14:40

Działaja, działają... Wiara czyni cuda, a reklama dźwignia erekcji.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 20 lutego 2021, 17:06

wirgin pisze:
5 listopada 2020, 21:43
Tabletki, suplementy diety i inne afrodyzjaki to tylko wspomagacze do prawdziwego pożądania. Wszystko dzieje się w umyśle. Jeżeli partner jest dla Ciebie nieatrakcyjny to suplementy na wiele się nie zdadzą. Największy wpływ mają przekonania i poczucie wstydu, niespełnienia, odrzucenia i religia. Poczucie swojej wartości i akceptacja siebie ma decydujący wpływ na realizowanie siebie w sferze seksualnej i bycia atrakcyjną czy atrakcyjnym. Zaakceptuj swoje wady, a wszystko się zmieni.
Taka prawda. Reszta to reklama i sztuczne wspomaganie.

Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: wirgin » 23 lutego 2021, 21:46

W życiu warto wszystkiego spróbować by przynajmniej mieć jakiś pogląd. Najlepiej działa Twoja wyobraźnia i chęć podniecenia Twojej partnerki. Jak Ty będziesz chciał się zaspokoić to wynik może być mierny. Nie jestem seksuologiem ale jakieś doświadczenie zebrałem i raczej się sprawdza. Zrób to wyłącznie dla niej, a efekty ocenisz na następny dzień. Warto spróbować.

ODPOWIEDZ