Avangarda czy New Trend??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
nieznajoma009
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 lipca 2013, 21:24

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: nieznajoma009 »

tak mi ppani ktora mnie pozniej w tym salonie obcinala powiedziala. podejrzewam ze moze farba byla stara i to dlatego
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: Magladenka »

Avangarda już chyba ma za sobą swoje najlepsze czasy, choć może wcale nigdy nie było tam tak cudownie, skoro tyle fryzjerek odeszło robić swoje własne biznesy?
jaślanka123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 września 2013, 16:35

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: jaślanka123 »

Chciałam zapytać, jaki jest koszt ścięcia długich włosów w New Trend i jak długo trzeba czekać na termin ?
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: marcel12 »

a ja chciałem zaapelować ze jestem łysy jak kolano , mimo wszystko wybieram rotacyjną
cekinek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2012, 21:14

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: cekinek »

jaślanka123 najlepiej zadzwonić i zapytać :) czasami w tym samym tygodniu już będzie wizyta a czasami dopiero na przyszły :)
najaranymarzeniami
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 listopada 2013, 20:06

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: najaranymarzeniami »

Według mnie Awangarda!
Szczerze polecam byłem tam dopiero dwa razy a za każdym razem jest tak jak chce !
ŚWIETNA OBSŁUGA

Właśnie co do obsługi kto wie jak się nazywa fryzjerka z Awangardy <wysoka szczupła czarne kręcone włosy kolczyk koło wargi>? :oczami:
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: jędza »

Avangarda się posypała już jakiś czas temu, nazywa się nawet chyba teraz Soho (przepraszam jeżeli popełniłam błąd w pisowni)
z chyba 8 fryzjerów pracujących tam przecież jeszcze nie tak dawno zostało chyba tylko 2.
Chyba za wysoko postawili sobie poprzeczkę zwłaszcza jeżeli chodzi o ceny.
Choć z tego co słyszałam to po zmianie właściciela spadły nieco ceny.
Czyli może jeszcze nie wszystko stracone.
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: Qui Pro Quo »

Asia z Avangardy 2 lata temu zrobiła mi tak obłędną fryzurę ślubną, która do dziś budzi zachwyt pośród gości weselnych. Do tego fryzura była super dopracowana, i nie rozpadała się nawet drugiego dnia, więc nie musiałam czesać się specjalnie na poprawiny. Fryzurę tę odwzorowała mi kilka tygodni później na sesję zdjęciową i po raz drugi zrobiła to po mistrzowsku! Do tego bardzo sympatyczna osoba i wyczarowuje z włosów cuda ekspresowo! A tak w ogóle to orientujecie się czy ona tam jeszcze pracuje?
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: paulo06 »

a masz jakies zdjecia fryzurki?:)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: magda17191 »

Qui Pro Quo pisze:Asia z Avangardy 2 lata temu zrobiła mi tak obłędną fryzurę ślubną, która do dziś budzi zachwyt pośród gości weselnych. Do tego fryzura była super dopracowana, i nie rozpadała się nawet drugiego dnia, więc nie musiałam czesać się specjalnie na poprawiny. Fryzurę tę odwzorowała mi kilka tygodni później na sesję zdjęciową i po raz drugi zrobiła to po mistrzowsku! Do tego bardzo sympatyczna osoba i wyczarowuje z włosów cuda ekspresowo! A tak w ogóle to orientujecie się czy ona tam jeszcze pracuje?
Napewno fryzura byla piekna...sama kilka razy czesałam sie u P.Asi i wiem jakie cuda może zrobić z włosów. Jeśli chodzi o to czy tam pracuje,to jeśli dobrze kojarze to razem z P.Agnieszką również z Avangardy otworzyły swój własny salon fryzjerski na ul. Słowackiego.
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Avangarda czy New Trend??

Post autor: Qui Pro Quo »

magda17191 pisze:
Qui Pro Quo pisze:Asia z Avangardy 2 lata temu zrobiła mi tak obłędną fryzurę ślubną, która do dziś budzi zachwyt pośród gości weselnych. Do tego fryzura była super dopracowana, i nie rozpadała się nawet drugiego dnia, więc nie musiałam czesać się specjalnie na poprawiny. Fryzurę tę odwzorowała mi kilka tygodni później na sesję zdjęciową i po raz drugi zrobiła to po mistrzowsku! Do tego bardzo sympatyczna osoba i wyczarowuje z włosów cuda ekspresowo! A tak w ogóle to orientujecie się czy ona tam jeszcze pracuje?
Napewno fryzura byla piekna...sama kilka razy czesałam sie u P.Asi i wiem jakie cuda może zrobić z włosów. Jeśli chodzi o to czy tam pracuje,to jeśli dobrze kojarze to razem z P.Agnieszką również z Avangardy otworzyły swój własny salon fryzjerski na ul. Słowackiego.
a który to salon? bo z tego co się orientuję to tam chyba 3 są,albo nawet 4salony
ODPOWIEDZ