Studniówki

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
figielekpsotek123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 października 2009, 11:55

Studniówki

Post autor: figielekpsotek123 »

Mam pytanie, kiedy jest studniówka w I LO?
Jakie są trendy na studniówki jeśli chodzi o fryzury? Gdzie się czeszecie , gdzie warto pójść?
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Studniówki

Post autor: Jaślanka »

Jeśli chodzi o I pytanie, to nie wiem :]
A co do fryzury... nie wiem jakie są trendy :D, ale najlepiej chyba nie bardzo wyszukana, ale skromna i z klasą ;) Ja osobiście polecam Studio Urody albo Efekt :] Jest jeszcze świetny salon, ale nie pamiętam nazwy, mieści się niedaleko przychodni na ul. Mickiewicza! :)
Najważniejsza to oczywiście dobra zabawa!!!!!!!!!!!! :D
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Studniówki

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli mogę coś zasugerować w sprawie fryzury lub stroju na Studniówkę, to radziłabym niekoniecznie interesować się najnowszymi trendami. Nie zapominajmy, że jest to impreza szkolna, nawet jeśli odbywa się w lokalu lub na MOSIRZ-e. Będą nauczyciele i rodzice, a później trzeba wrócić do szkoły i zbyt odważna sukienka, lub fryzura może być źle odebrana. Dawniej dozwolona była tylko czarna kreacja, bez fantazji nawet w makijażu czy na głowie. Dziś wiadomo, to już się zmieniło, ale swobodnie upięte włosy i sukienka, która zakrywa "te" części ciała jest chyba najbardziej na miejscu :) Oczywiście włosy,a by się trzymały muszą być zrobione przez fryzjera, bo Studniówka to w końcu cała noc i makijaż też będzie lepszy, kiedy zrobi go kosmetyczka.
W końcu taka impreza jest raz w życiu...Nawet ślub można powtórzyć, a Studniówki nie :zawstydzony:
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: Studniówki

Post autor: KoKoszka »

Ja w ubiegłym roku na studniówce miałam taką sukienkę http://moda.allegro.pl/item868600505_ds ... ozm_m.html
Szyła mi ja krawcowa z satyny i była czerwona z czarnym pasem a na biuście byla marszczona.Długość poniżej kolan. koszt ok 8o zl i miałam doszywane szelki i bardzo elegancko to wyglądało, jestem bardzo z niej zadowolona i teraz nosze ja na każde wesele jakie mam. Nie jest za bardzo wyzywająca więc nie będziesz się niekomfortowo czuła. A twój partner możne mieć czerwony krawat i ładnie to wygląda czarne dodatki czyli buty kopertówka bransoletka i naszyjnik.Życzę udanej imprezy bo studniówka jest zawsze najlepsza.Dodatkowy plusem jest to, że satyna jest dostepna w wielu kolorach więc wybór jest wielki :)
stokrotka1024
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2010, 17:46

Re: Studniówki

Post autor: stokrotka1024 »

6 lutego;) o jestli otrendy chodzi to nie wiem;)
jaślanin

Re: Studniówki

Post autor: jaślanin »

A ktora z Pań zabierze mnie ze soba?? ;)
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Studniówki

Post autor: maciek_11 »

Hej. Zgłaszam się do piękniejszej płci wśród forumowiczów. Otóż mam pytanie jak dobrałybyście kolor koszuli oraz krawata na studniówkę do bordowej wpadającej w czerwony sukienki mojej lubej;) Chciałem założyć jasną błękitną koszulę + troszkę ciemniejszy także błękitny krawat-śledzik, ale podobno nie pasuje. Cóż, chłopacy to by tylko zakładali czarne albo białe, a ja wolałbym coś bardziej oryginalnego. Z góry dzięki za pomoc..
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Studniówki

Post autor: Jaślanka »

No oczywiście taki jak kolor twojej lubej, czyli bordo wpadający w czerwień :)
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Studniówki

Post autor: ekonomista »

maciek_11 pisze:Hej. Zgłaszam się do piękniejszej płci wśród forumowiczów. Otóż mam pytanie jak dobrałybyście kolor koszuli oraz krawata na studniówkę do bordowej wpadającej w czerwony sukienki mojej lubej;) Chciałem założyć jasną błękitną koszulę + troszkę ciemniejszy także błękitny krawat-śledzik, ale podobno nie pasuje. Cóż, chłopacy to by tylko zakładali czarne albo białe, a ja wolałbym coś bardziej oryginalnego. Z góry dzięki za pomoc..
Najgorsze co możesz zrobić, to być w tym samym kolorze co dziewczyna, te czasy minęły i niech nie wracają;) Błękitna koszula i granatowy, niebieski krawat będą jak najbardziej ok;)
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Studniówki

Post autor: daro326 »

ekonomista pisze:
maciek_11 pisze:Hej. Zgłaszam się do piękniejszej płci wśród forumowiczów. Otóż mam pytanie jak dobrałybyście kolor koszuli oraz krawata na studniówkę do bordowej wpadającej w czerwony sukienki mojej lubej;) Chciałem założyć jasną błękitną koszulę + troszkę ciemniejszy także błękitny krawat-śledzik, ale podobno nie pasuje. Cóż, chłopacy to by tylko zakładali czarne albo białe, a ja wolałbym coś bardziej oryginalnego. Z góry dzięki za pomoc..
Najgorsze co możesz zrobić, to być w tym samym kolorze co dziewczyna, te czasy minęły i niech nie wracają;) Błękitna koszula i granatowy, niebieski krawat będą jak najbardziej ok;)
Właśnie odpowiedziałeś/aś na post sprzed pięciu lat :D
ODPOWIEDZ