Pytanie o kosmetyczkę

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
zlota
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 października 2013, 21:55

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: zlota »

Nie polecam siebie,tylko bardzo dobrą kosmetyczkę, bo taki jest temat tego wątku!
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: ananasek »

Założyłaś konto, w innych wątkach się nie udzielasz, miałaś 2 posty, w obu tylko chwalisz tę samą kosmetyczke i wklejasz link do jej konta na facebooku.
marzena90
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:21

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: marzena90 »

i w końcu ktoś odkrył to co ja ! super że nie jestem sama gratuluje spostrzegawczości ( jest kilka osob ktore cały czas zalecaja dwa salony ) :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: ananasek »

Nie wiem czy tacy ludzie wiedzą, że to raczej działa jak antyreklama, a nie reklama.
zlota
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 października 2013, 21:55

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: zlota »

Ja wiem co robię,nie musisz mi tego wymieniać. To jest moja propozycja a jesli Ci sie nie podoba to nie czytaj, proste. Ale rozumiem, że Twoim zadaniem na tym forum jest krytyka opinii innych. Tak więc zadanie wykonane- gratuluje ;).
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: ananasek »

zlota pisze:Ja wiem co robię,nie musisz mi tego wymieniać. To jest moja propozycja a jesli Ci sie nie podoba to nie czytaj, proste. Ale rozumiem, że Twoim zadaniem na tym forum jest krytyka opinii innych. Tak więc zadanie wykonane- gratuluje ;).
Celem forum jest wymienianie opinii, a skoro Ty zamiast to robić wszędzie polecasz jedną dziewczyne, nie udzielasz się w innych wątkach to jest to reklama. I z tego, co widać wyżej to nie tylko moje zdanie. Widzisz różnicę pomiędzy polecaniem kogoś, a robieniem komuś reklamy?
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: candy »

Ja również polecam Panią Agnieszke - salon kosmetyczny nad barem mlecznym na ul Kościuszki. Najbardziej podoba mi się jak robi henne, jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona, paznokcie też rewelacja.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: ananasek »

arurro pisze:Ok, a uda się u nas w mieście dostać gdzieś taką usługę jak mezoterapia? Szczerze to nie wiem czy w naszym miasteczku coś takiego w ogóle jest oferowane.. Ktoś kiedyś poddawał się takiemu zabiegowi?
Gdzieś jest, bo ostatnio przechodząc koło jakiegoś salonu kosmetycznego widziałam plakat, na którym widniał napis "NOWOŚĆ mezoterapia". Tylko problem w tym, że nie moge sobie przypomnieć gdzie to było :rotfl:
marzena90
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:21

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: marzena90 »

Mezoterapię bezigłową wykonuje p. Martyna z M. Shine Studio.Zrobiłąm sobie na spróbowanie ten zabieg i jestm bardzo zadowolona. natomiast robiła tam sobie teżkoleżanka pośladki cellulit i cos tam innego i jest bardzo zadowolona. wybrałą co prawda dwa zabiegi ale mówiła że efekty są widoczne i wiem, że trzeci zabieg zrobiła sobie coś ze stymulacją mięśni + body wrapping :)
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: greentea »

a ile około kosztuje mezoterapia w M.Shine Studio ??
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: landri101 »

mezoterapia mikroiglowa cena ok 200zł, salon Ilony Szatkowskiej- floriańska 5 ;)
marzena90
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:21

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: marzena90 »

od 100 w górę bodajże zależy jaka partia ciałą czy twarzy czy cała twarz najlepiej dopytac sie indywidualnie. Ja twarz robiłam 150 :)
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: Pytanie o kosmetyczkę

Post autor: martiiik »

A co sądzicie o salonie kosmetycznym Vivien na Floriańskiej. Słyszałam,że okres zimowy jest najlepszy,żeby robić zabiegi na twarz. Szukam właśnie dobrej pani kosmetolog, takiej z wiedzą a nie po kursie z Urzędu pracy ;) , której mogłabym powierzyć swoją twarz i nie obawiać się że zrobi ze mnie potwora za przeproszeniem :hyhy:
ODPOWIEDZ