Dekoracja sali

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Dekoracja sali

Post autor: agnetta »

Oczywiście, że można samemu, tylko nie zawsze się chce i ma talent. ;-) Ostatnio dekorowałam salę na 18. urodziny mojej siostry i zrobiłam tak jak piszesz: balony, wstążki, tiul rozciągnięty i pomarszczony na stołach, małe szklaneczki z tea lightami i oczywiście wazony ze świeżymi kwiatami.
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Dekoracja sali

Post autor: kicia27 »

Kogo polecacie do dekorowania sali weselnych?
Katarina Miś
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:25

Re: Dekoracja sali

Post autor: Katarina Miś »

Zauważyłam że na rynku jasielskim pojawili się konsultanci ślubni, może warto przeglądnąć galerie z ich pracami :)
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Dekoracja sali

Post autor: kicia27 »

tzn jacy konsultanci?
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Dekoracja sali

Post autor: marzenka24 »

Katarina Miś pisze:Zauważyłam że na rynku jasielskim pojawili się konsultanci ślubni, może warto przeglądnąć galerie z ich pracami :)
A po co Ci kosultanci ślubni? nie masz na co pieniędzy wydawać?
W dzisiejszej dobie internetu można znaleźć wszystko i wybrać wedle upodobań, a nie słuchać pierdzielenia smutów od konsultantów....

A co do dekoracji to polecam dekoracje Diament - dziewczyna zna się na dekorowaniu sal :)
Awatar użytkownika
Filemon
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 grudnia 2016, 13:36

Re: Dekoracja sali

Post autor: Filemon »

My z żoną zwróciliśmy się o pomoc do Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża. Efekt był świetny i nawet goście pytali, gdzie załatwialiśmy dekoracje. Według mnie pomoc takiej doświadczonej osoby to coś nad czym warto się zastanowić. Oszczędza to naprawdę sporo czasu i nerwów, bo niczym nie trzeba się przejmować, a i tak mamy pewność, że wszystko będzie wyglądać doskonale.
niewiadoma
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 lipca 2018, 13:15

Re: Dekoracja sali

Post autor: niewiadoma »

Część kwiaciarni świadczy takie usługi
ODPOWIEDZ