jaka najlepsza prostownica?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: prostownica

Post autor: julia1978 »

Ja raczej nie kupiłabym tego zestawu. Proponuję philipsa model hp 4669. Troszkę droższa, ale prostuje idealnie i nie niszczy włosów bo ma płytki pokryte tourmaliną. Do bre są też remingtona z taką samą powłoką na płytkach.
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: prostownica

Post autor: nikita »

Ja mam taką http://www.allegro.pl/item953552313_pro ... aight.html
i jestem z niej bardzo zadowolona, używam jej od ponad roku i ani razu mnie nie zawiodła ;)
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: prostownica

Post autor: gosica502 »

Ja posiadam trzeci rok już remingtona tego http://allegro.pl/item960617279_remingt ... olski.html nie pamiętam żebym w życiu była z czegoś tak zadowolona jak z tej prostownicy :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: prostownica

Post autor: Laura Diaz »

Ja mam Remingtona, nie pamiętam jaki model, w każdym razie wersja raczej taka średnia cenowo - i jestem bardzo zadowolona. Rewelacja :padam:
edna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:10

Re: prostownica

Post autor: edna »

Ja też gorąco polecam remingtona, świetna prostownica!!!!!!!!!! :ok:
Wioletta
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 kwietnia 2010, 19:13

Re: prostownica

Post autor: Wioletta »

kupiłam pare lat temu prostownicę hairline prosta i najtańsza, a służy do dziś:)
Awatar użytkownika
vanessa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 20:13

Re: prostownica

Post autor: vanessa »

Ja jestem zwolenniczką firmy Babyliss - mam sprawdzone i polecam w ciemno
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: prostownica

Post autor: szpileczka »

Ja mam prostwnicę z firmy revlon. Już ładnych parę lat mi służy i jestem zadowolona.
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: prostownica

Post autor: asiu91 »

ja mam od pół roku remingtona teflonowo-ceramiczno-turmalinową super jest :) zakupiona na allegro za 115zł polecam lepszej w życiu nie miałam :ok:
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: prostownica

Post autor: korniczek »

Ja też polecam Remingtona :ok: Kupiłam ją 3 lata temu i póki co działa bez zarzutu :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: prostownica

Post autor: Anuskaaa18 »

A jak po prostowaniu zachowują się Wasze włosy? Ja zazwyczaj noszę loki, bo niestety nimi mnie natura hojnie obdarzyła, ale czasem zdarzy mi się wyprostować i pomimo to, że nie robię tego często to strasznie mi się włosy niszczą, stają się suche, rozdwajają itd.. Prostownice mam jakąś najzwyklejszą byleby prostowała i właśnie nachodzi mnie kupić sobie taką z funkcja jonizacji, która od razu przy prostowaniu nawilża włosy, niestety są one dość drogie i koleżanki mówią mi, że to wyrzucanie pieniędzy.
Może ma któraś z Was prostownice z jonizacją i mogłaby mi powiedzieć czy faktycznie taki sprzęt mniej niszczy włosy? ;)
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: prostownica

Post autor: lilijka »

osobiście nie używałam takiej z jonizacją, ale też zastanawiałam się nad kupnem. ostatecznie znajoma fryzjerka odradziła, podobno to tylko taki hmm bajer nieprzydatny
julia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 12:36

Re: prostownica

Post autor: julia66 »

witam ja tez polecam remingtona :)
Awatar użytkownika
viola
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 08:00

Re: prostownica

Post autor: viola »

Jesli szukacie profesjonalnej prostownicy to polecam GHD IV Styler :ok: Eksluzywna prostownica i lokówka w jednym. Inteligentna prostownico- lokówka posiada czujnik gorąca dzięki któremu rozpoznaje porowatość włosów dobierając odpowiednią temperaturę, przez co minimalizuje niszczenie włosów. Włosy są niezwykle gładkie i lśniące. Nagrzewa się w kilka sekund. Wiele potrzebnych funkcji, typu sleep mode, floathing plates itp.
Przerabiałam już dużo prostownic ala ta jest zdecydowanie No1. Nie jest tania - kosztuje ponad 800 PLN ale naprawdę warto ;)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: kasiuńcia »

Viola-Prostownica, którą polecasz chyba jest kierowana szczególnie do zakładów fryzjerskich, ze względu na swoją wielofunkcyjność i CENĘ-która np mnie zdecydowanie odstrasza.A na forum zapewne szukamy prostownic zdecydowanie tańszych, no chyba, że urządzamy swój salon fryzjerski...
Ja polecam jak większość Remington, oraz Bosch, z którą obecnie jestem związana i dobrze nam razem :)
ODPOWIEDZ