jaka najlepsza prostownica?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
viola
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 08:00

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: viola »

kasiuńcia pisze:Viola-Prostownica, którą polecasz chyba jest kierowana szczególnie do zakładów fryzjerskich, ze względu na swoją wielofunkcyjność i CENĘ-która np mnie zdecydowanie odstrasza.A na forum zapewne szukamy prostownic zdecydowanie tańszych, no chyba, że urządzamy swój salon fryzjerski...
Ja polecam jak większość Remington, oraz Bosch, z którą obecnie jestem związana i dobrze nam razem :)
kasiuńcia, o ile dobrze czytam to temat brzmi "jaka jest najlepsza prostownica?", więc chyba wolno mi się wypowiedzieć, że najlepsza prostownica jaką kiedykolwiek miałam to ta, którą wcześniej wymieniłam. Chyba, że nie wolno, to przepraszam...
Dodam, że stosuję ją do użytku własnego, a nie w salonie fryzjerskim. Wypróbowałam ją na własnych włosach, więc mogę chyba polecać ? Gdyby w temacie było napisane "najlepsza prostownica do 150zł" to oczywiście doradzałabym inny model. Ciebie odstrasza cena, a ktoś inny szuka może czegoś lepszego niż Twój Bosch. Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie krytykuj od razu :kwasny:
Pozwól się ludziom zapoznać z różnymi opiniami i nie decyduj za wszystkich czego szukamy na tym forum. :cisza: Każda z nas ma inne włosy i różne wymagania. Ty polecasz Bosha a ja GHD IV Styler. Fajnie byłoby gdybyś jeszcze określiła jaki model Bosh'a używasz, bo jest ich więcej niż jeden. Być może ktoś będzie zainteresowany i czytając Twoją rekomendację zdecyduje się takową kupić. ;)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: kasiuńcia »

Radzę ci, nie unoś się. Nic nie krytykuję, napisałam tylko, że według mnie cena jest tragiczna, oraz funkcjonalność nadaje się głównie do zakładu.
To znowu moja opinia, którą mogę wyrazić, a na pewno nie ciskałam się jak przysłowiowa wsza, jak TY.
I jeśli masz coś do mojej wypowiedzi, to tak jak wyraźnie określone jest w regulaminie, piszesz do mnie na PW. Mniemam, że nawet go nie czytałaś...
Jeszcze raz zaznaczam: Nie unoś się i nie awanturuj, bo nic złego nie napisałam.
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: PERSPEKTYWA... »

viola pisze:
kasiuńcia pisze:Viola-Prostownica, którą polecasz chyba jest kierowana szczególnie do zakładów fryzjerskich, ze względu na swoją wielofunkcyjność i CENĘ-która np mnie zdecydowanie odstrasza.A na forum zapewne szukamy prostownic zdecydowanie tańszych, no chyba, że urządzamy swój salon fryzjerski...
Ja polecam jak większość Remington, oraz Bosch, z którą obecnie jestem związana i dobrze nam razem :)
kasiuńcia, o ile dobrze czytam to temat brzmi "jaka jest najlepsza prostownica?", więc chyba wolno mi się wypowiedzieć, że najlepsza prostownica jaką kiedykolwiek miałam to ta, którą wcześniej wymieniłam. Chyba, że nie wolno, to przepraszam...
Dodam, że stosuję ją do użytku własnego, a nie w salonie fryzjerskim. Wypróbowałam ją na własnych włosach, więc mogę chyba polecać ? Gdyby w temacie było napisane "najlepsza prostownica do 150zł" to oczywiście doradzałabym inny model. Ciebie odstrasza cena, a ktoś inny szuka może czegoś lepszego niż Twój Bosch. Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie krytykuj od razu :kwasny:
Pozwól się ludziom zapoznać z różnymi opiniami i nie decyduj za wszystkich czego szukamy na tym forum. :cisza: Każda z nas ma inne włosy i różne wymagania. Ty polecasz Bosha a ja GHD IV Styler. Fajnie byłoby gdybyś jeszcze określiła jaki model Bosh'a używasz, bo jest ich więcej niż jeden. Być może ktoś będzie zainteresowany i czytając Twoją rekomendację zdecyduje się takową kupić. ;)
Choć nie jestem kobietą, i ten temat mnie w ogóle nie dotyczy to jednak muszę zapytać, o co Ty masz konkretnie pretensje, czytam to w ogóle przypadkowo i patrząc na obie strony to kasiuńcia napisała prosto i wyraźnie że cena ją odstrasza i woli mieć BOSCH-owską jak wynalazek za 8 stówek,a napisała tak z racji że jednak w naszym Jaśle jest garstka ludzi których stać na takową prostownicę GHD IV Styler, dla poniektórych taka propozycja jest kosmicznie droga :) i nawet niektórzy mogli by Cię spakować wraz z tą prostownicą i odesłać do Chin :P a co do tego że ta prostownica jest typowo sprzętem fryzjerskim i jest używana w większości salonów fryzjerskich, to fakt :) :szok: a może to Ty jesteś pracownicą zakładu? ;) i po prostu chciałaś zaświecić drogą prostownicą? I być może używasz jej tylko podczas praktyki? :mur: to tylko moja opinia :] bo na zdrowy rozsądek i dzisiejsze czasy mało która kobieta kupi taką prostownicę :luka: woli za 3 stówy a za reszte ciuchów i obcasów :szok:
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: clashtorny »

A brodę też można sobie taką prostownicą wyprostować XD serio się pytam
The Nun

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: The Nun »

@ clashtorny
co by nie, to też włosy ;) zwane zarostem:D
ladygaga36
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 20:56

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: ladygaga36 »

a ja gorąco polecam prostownicę PHILIPS HP 4666! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
http://allegro.pl/prostownica-philips-h ... 09736.html
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: pocachontas84 »

ja również mam Remingtona i jestem zadowolona.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: jaslanka »

Witam.
Podajcie jakieś modele remingtona bo jestem na kupnie i nie mogę się zdecydować. Oby tylko cena nie była kosmiczna
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja wyszukiwałam modele na Allegro i sprawdzałam opinie tutaj http://cokupic.pl/
Ostatecznie zdecydowałam się na S-2004 Protect & Shine - same pozytywne opinie no i cena całkiem całkiem.. ;)
Ekspert Philips
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 października 2010, 09:39

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: Ekspert Philips »

Drogi Clashtorny,
Nasze produkty testowane są na włosach na głowie. Zarost na twarzy jest twardszy i mniej podatny na działanie produktów do stylizacji. Przed zakupem radziłabym wypróbować prostownicę u znajomej, czy przyjaciółki i dopiero wtedy podjąć decyzje związaną z zakupem. Bardzo chętnie poznamy twoją opinię po wypróbowaniu prostownicy na brodzie.

Jeśli masz więcej pytań, lub potrzebujesz dodatkowych informacji, bardzo chętnie pomogę
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: jaka najlepsza prostownica?

Post autor: elemelek »

Ja posiadam prostownicę z firmy GA.MA. Posiada wyświetlacz i regulację temperatury. Kosztuje ponad 300 zł. Postanowiłam zainwestować w taką lepszą, żeby strasznie włosów nie mordować.
Jest lekka, szybko się nagrzewa, ma długi kabel, co dla mnie jest bardzo wygodne. Prostuje dobrze. Włosy trzymają mi się proste na drugi dzień. Są takie sypkie :) Ale pod warunkiem, że nie jest wilgotno (deszcz, śnieg) na dworze! Puszą mi się niestety w takich warunkach pogodowych :<
Ogólnie polecam tą prostownicę :)
liveangel90
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 15:38

Prostownice

Post autor: liveangel90 »

Drogie Jaślanki chciałam się was poradzić jaka prostownicę powinnam kupić czytałam dużo na rożnych forach ale każdy poleca coś innego... A wy jaka polecacie?? Zastanawiam się nad jakąś z Remingtona ale nie wiem która jest najlepsza
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Prostownice

Post autor: wiolka666 »

ja mam zwykła i na poczatku była oki teraz to trudno włoski wyprostowac ale robie to rzadko wiec mi nie potrzebna ale tez słyszałam że remingtona to super sprzęt
Awatar użytkownika
moniska
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 września 2010, 18:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Prostownice

Post autor: moniska »

Remington! :D najlepsza na swiecie prostownica :D mam ja od 2 lat i ciagle jest niezawodna.. :D czy descz czy wilgosc wloski nadal sa idealnie proste.. :D a musze dodac ze wlosy mam cholernie krecone i z poprzednimi prostownicam nie mialam tak latwo :D
oto ona:
http://remington24.pl/sklep/prostownice ... s9950.html
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Prostownice

Post autor: pipi86 »

moniska pisze:Remington! :D najlepsza na swiecie prostownica :D mam ja od 2 lat i ciagle jest niezawodna.. :D czy descz czy wilgosc wloski nadal sa idealnie proste.. :D a musze dodac ze wlosy mam cholernie krecone i z poprzednimi prostownicam nie mialam tak latwo :D
oto ona:
http://remington24.pl/sklep/prostownice ... s9950.html
tak jak ja bym to pisała :D mam taka samą prostownicę i szczerze polecam :)
ODPOWIEDZ