Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: roza »

Profesjonalna nie takie badziewia typu Joanna czy Syoss itd.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: kasiuńcia »

roza pisze:Profesjonalna nie takie badziewia typu Joanna czy Syoss itd.
Nie nazwałabym farbę "Joanna" badziewiem.
To, że jest tania, nie oznacza, że nie spełnia swojej funkcji. Wiele razy używałam różnych odcieni tego produktu, co najważniejsze nie niszczy włosów jak np "Schwarzkopf" i nie cuchnie amoniakiem. Kolor wychodzi idealnie jak na zdjęciu. Sama byłam zdziwiona, że za około 8 zł ( wtedy gdy ją kupowałam mniej więcej miała taką cenę) można uzyskać taki efekt. Dziś już nie farbuje sama włosów, ale wróciłabym do niej, gdyby zaszła taka potrzeba.
Co do "Sayoss" byłam nieco rozczarowana, bo nie widziałam w niej takiego profesjonalizmu jaki obiecuje producent. Owszem, byłam zadowolona, ale bez przesady. Połysk, pokrycie, takie jak w każdej innej farbie. Nazwa "profesjonalna" jest nieco śmieszna, bo profesjonalnie to znaczy u fryzjera i tego się trzymajmy.
Kociken
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2009, 06:43

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Kociken »

Cześć,ja mogę polecić Ci farbę z LOREALA. :) kosztuje coś kolo 40 zł ale jest warta swojej ceny, nie zawiera amoniaku.wlosy są gładkie. zawsze nią farbuje i jestem meeega zadowolona:) kolor jest idealny :) nie zmywa się. :-)
Estera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 29 listopada 2011, 12:59

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Estera »

Ja przez dłuższy czas farbowałam włosy Loreal Excell 10 kolor jasny brąz. Byłam bardzo zadowolona. Kolor trwały i zdaje sie że zawiera amoniak ale moje włosy dobrze znosiły farbowanie. I wystarczy tylko 10 min trzymać ją na włosach a do tego przyjemnie pachnie.
Ostatnio jednak nie moge jej juz znaleźć w sklepach więc zmianiłam na Palette też 10-minutową i po pierwszym farbowaniu również jestem zadowolona.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: mija »

Farbe Joanne odradzam kolor się zmywa włosy są takie wyblaknięte ja farbowałam na brąz , ale jeśli chodzi o rozjaśniacz typu blodd to szczeże polecam bo farba ładnie rozjaśnia i włosy nie są takie żółte tylko ładny odcień blondu , teraz kupiłam z Garniera zobaczymy co wyjdzie:)
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: mila »

CASTING LOREALA- ok 25zl, nei tak drogo a juz z wyzszej polki...
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: jjaa18+ »

ja farbuje wlosy farba joanna naturia na blond i jestem zadowolona man pytanie czy ktoras z was rozjasniala moze wlosy rozjasniaczem joanna intensiv blond chcialabym na swieta rozjasnic a ten rozjasniacz mi polecono jeszcze nie kupilam mysle czy cos mozecie o nim napisac?dodam ze chodzi o rozjasniacz do calych wlosow a nie do pasemek
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: mija »

już wcześniej pisałam Joanna jako rozjaśniacz blond jest super tą intensiv też farbowałam nie tylko odrosty całe również i ładny kolor blondu mi wyszedł po farbowaniu oczywiście zakupić trzeba szampon i odżywkę do włosów farbowanych i są mięciutkie i fajnie się układają :)
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: [email protected] »

szwarckopf seria brilliance :) polecam efekt rewelacyjny :)
magdale4444
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 5 lipca 2011, 12:43

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: magdale4444 »

ja od dłuzszego czasu farbuje farba Wellaton i jestem zadowolona, cena rowniez przystepna
kasieg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 14:06

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: kasieg »

landri101 pisze:polecam garnier 100% color, wdajna- na długie włosy wystarczy 1szt, dobrze się nakłada, nie niszczy włosów, a co mnie zaskoczyło produkowana jest przed loreal co gwarantuje jakość. Powiedziałabym nawet że jest najlepsza, kolor trzyma się długo. Jestem z niej bardzo zadowolona ;)
też stosuję od dawna i nie zamierzam zmienic ...polecam
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: mija »

Ostatnio zafarbowałam sobie włoski na ciemny brąz kremem koloryzującym z Garniera jestem zadowolona kolor taki jak na opakowaniu włosy mięciutkie i ładnie pachną tylko nie wiem czy ten krem będzie się zmywał bo tam nic nie pisze :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

mija pisze:Ostatnio zafarbowałam sobie włoski na ciemny brąz kremem koloryzującym z Garniera jestem zadowolona kolor taki jak na opakowaniu włosy mięciutkie i ładnie pachną tylko nie wiem czy ten krem będzie się zmywał bo tam nic nie pisze :)

Krem koloryzujący nie zmywa się. Zmywają się szampony i szamponetki. Ja również jakiś czas korzystałam z Garniera i byłam zadowolona. Teraz przeniosłam się na L'Oreal (L'Oreal Excellence Creme dokładnie) i tez jest super. Nie słyszałam jeszcze złych opinii o tych farbach :ok:
Blondii17
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 lutego 2012, 12:29

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Blondii17 »

Co do farb, to moim zdaniem nie ma jak sie farbowac w salonie fryzjerskim... kolor ci dobiorą i wg... i nie ma sily ze wyjdzie inny niz wybralismy... jak dobry fryzjer to i kolor ładny wyjdzie:)
Balbinka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2012, 15:45

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Balbinka »

Właśnie jedyny minus farby bez amoniaku jest taki,że szybko się zmywa.
Ja kupuję z Joanny seria Naturia i są świetne. A i cena bardzo dobra :)
ODPOWIEDZ