Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: onomatopeja »

najlepsze sa farby z garniera
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Taranee »

Loreal najlepsza :super:
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Taranee »

mo i może Garnier ale ona szybko się zmywa;)
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: lilijka »

zawsze używałam loreala i byłam zadowolona, a ostatnio postanowiłam sprobować garniera - zdecydowanie odradzam, trwała farba a zmyła się po dwóch tygodniach, kolor nie przypominał tego na opakowaniu i dodatkowo farba plamiła wszystko, spacer w deszczu odpada :)
doinformowana
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 12:06

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: doinformowana »

Garnier ma fajne farby i cennowo tez da sie wytrzymac
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: lilijka »

cenowo może i tak, ale mnie jakość nie poruszyła :/ a ostatnio wypróbowałam mousse od loreala. bardzo fajna i bez problemu nakłada się ją bez pomocy, jak szampon :)
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: kasiek0011 »

lilijka pisze:zawsze używałam loreala i byłam zadowolona, a ostatnio postanowiłam sprobować garniera - zdecydowanie odradzam, trwała farba a zmyła się po dwóch tygodniach, kolor nie przypominał tego na opakowaniu i dodatkowo farba plamiła wszystko, spacer w deszczu odpada :)
s
Mam podobne odczucia. Też stosowałam loreala od dłuższego czasu, ale znalazłam z garniera taki sam kolor, cena dość sporo niższa, więc pomyślałam, że spróbuję. I to był straszny błąd. Po pierwsze kolor wyszedł zupełnie inny, co bardzo mnie zdziwiło, bo miał być intensywny rudy( który zresztą już od dawna mam na głowie- jedynie odrosty się różniły), a wyszedł rudy, ale czerwony. Masakra. Na całe szczęście farba szybko się wypłukuje, bo minęło dopiero kilka dni, a kolor jest zupełnie inny o wiele jaśniejszy-po czerwieni ani śladu ;)- co akurat mnie cieszy. A poza tym włosy po tej farbie są szorstkie i matowe. Poczekam jeszcze z 2 tyg i z powrotem przefarbuję lorealem. Mam nauczkę- sprawdzonego po prostu trzeba się trzymać
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: jjaa18+ »

ja farbuje joanna naturia 213 srebrny pyl i wychodzi swietny taki blond golebi mam biale a nie zolte odradzam joanne rozjasniacz do calych wlosow masakra farbowalam raz i wyszla jajecznica zolta paskudna myslalam ze umre a ta joanna naturia farbuje od dawna mam sprawdzona cena super w galerii 6zl nie chce nic innego farbowalam w wielka sobote i w niedziele wyszlam z domu zadowolona innych kolorow nie probowalam nie bede sie wypowiadac ale do blond ta najlepsza jak dla mnie
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Sabina88 »

Ja ostatnio kupiłam farbę z Wellaton. Ale jeszcze jej nie wypróbowałam. Możecie mi coś powiedzieć na temat tej firmy???
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: wiolka666 »

Sabina88 pisze:Ja ostatnio kupiłam farbę z Wellaton. Ale jeszcze jej nie wypróbowałam. Możecie mi coś powiedzieć na temat tej firmy???
moja ciotka ma bardzo słabe włosy wiadomo z wiekiem jak sie tyle lat farbowało włosy to sa słabe ale ona zadnej innej nie uzywa jak tej własnie z wellatonu i jest zadowolona a farbuje bardzo czesto włosy i bardzo długo bo paredziesiat lat
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Sabina88 »

dzięki ;)
magnolia29
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 maja 2012, 13:55

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: magnolia29 »

wszystko zależy jakie kto preferuje odcienie, jeśli chodzi o brązy to polecam Londę - naprawdę trwała i bez amoniaku, natomiast odradzam Garniera - bardzo słabo łapie odcień i jeszcze szybciej się zmywa
Inflorescentia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 9 marca 2012, 13:03
Lokalizacja: RJS

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Inflorescentia »

Też odradzam Garniera :dobani:
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: fiołek20 »

Ja po moich wszystkich przygodach z farbami, to po prostu nie polecam żadnej. Ostatnio nakładam na włosy HENNĘ i sobie bardzo ją chwalę. Kolor nie utrzymuje się długo, bo po kilku myciach go już nie widać (dlatego najlepiej zabieg powtarzać co 2 tygodnie), ale nie niszczy włosów, a przy tym włosy są miłe w dotyku i fajnie się układają i ogólnie wydają się być zdrowsze ;) Po umyciu henny jest bardzo ładny kolor, włosy są odżywione, ładnie się błyszczą.
Lecz jeśli robi się włosy henną, to potem nie wolno nakładać farby. Dla mnie to akurat nic nie zmienia, bo już nie zamierzam farbować :P
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: magusia »

Polecam Loreal albo Palette.
ODPOWIEDZ