Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Nieznajoma19 »

Hej Kobietki..

Mam Pytanie jaka farbę do włosów polecacie, chodzi mi o nazwe.. najlepiej żeby była bez amoniaku..
Chcialabym jakiś odcień blondu..
Możecie coś zaproponować..?
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Jaślanka »

Ja proponuje farbę bez amoniaku Garnier Color & Shine. Nie niszczy włosów, ale słyszałam, że nie trzyma się ona za długo.
saja
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:08

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: saja »

Szczerze polecam Lorea'l Casting-jest to wprawdzie maseczka, a nie farba, lecz trwałość koloru jest większa, niż niejednej farby- kolor bardzo naturalny-ale pamiętaj, ze chcąc uzyskać np. blond, wybierz "jasny blond", chcąc uzyskać brąz, wybierz "jasny brąz" . To warunek, ponieważ zwykle efekt jest ciemniejszy od pożądanego. Od 2 lat używam tylko tego produktu-nie zamieniłabym na żaden inny/
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: angela666 »

nie polecam farb garnier kupiłam odcień czarny po 10 min musiała zmywać szybko farbe bo piekła mnie skóra głowy i wypadają mi teraz włosy a nie trzyma si,e dobrzekolor także nie polecam pantene oraz londa poniewaz szybko kolor blaknieje
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Nieznajoma19 »

saja pisze:Szczerze polecam Lorea'l Casting-jest to wprawdzie maseczka, a nie farba, lecz trwałość koloru jest większa, niż niejednej farby- kolor bardzo naturalny-ale pamiętaj, ze chcąc uzyskać np. blond, wybierz "jasny blond", chcąc uzyskać brąz, wybierz "jasny brąz" . To warunek, ponieważ zwykle efekt jest ciemniejszy od pożądanego. Od 2 lat używam tylko tego produktu-nie zamieniłabym na żaden inny/

A czy ona jest bez amoniaku..
Bo nie chcialabym już z amoniakiem bo "niewiele" włosow juz zostalo po ostatnim farbowaniu :P
Ostatnio farbowałam Palett kolor platyna.. wyszedł mi zółty, dosłownie.. wiec teraz juz nie wierze za bardzo temu co piszą na opakowaniu..
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Jaślanka »

angela666 pisze:nie polecam farb garnier kupiłam odcień czarny po 10 min musiała zmywać szybko farbe bo piekła mnie skóra głowy i wypadają mi teraz włosy a nie trzyma si,e dobrzekolor także nie polecam pantene oraz londa poniewaz szybko kolor blaknieje
A to może farba była przeterminowana, lub stała na słońcu, bądź masz uczulenie na tą farbę. A robiłaś wcześniej test uczuleniowy> ?? Ja farbowałam nie raz, koleżanki również i nie słyszałam jeszcze nigdy o takim przypadku.
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Jaślaneczka »

Ja używam farb Garniera i nie narzekam. Skóra głowy piekła mnie natomiast po farbie z Pallette.
saja
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:08

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: saja »

do Nieznajoma: Lorea'l Casting nie zawiera amoniaku, jest łagodną maską do włosów
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: angela666 »

może mam uczulenie bo raczej przeterminowana nie była kupiłam ja w rossmanie i odrazuy na drugi dzień farbowałam pewnie jestem uczulona na nią a co do pallete naprawde chyba najgorsza farba cene ma doscv wysoka na tak słaby produkt i dużo moich kol jej nie używa i narzeka na nią
agnieeeska
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 15:46

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: agnieeeska »

ja polecam krem koloryzujący ! :)
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: dziewczynazjasla »

ja farbuję włosy farbą bez amoniaku Palett , Color Shine odcień ciemna czekolada i jestem zadowolona, cena nie wygórowana 11,10 zł. Po farbowaniu wyszedł mi czarny, ale po kilku myciach kolor złagodniał i mam teraz fają czekoladę, do tego odżywka do włosów farbowanych i jest ok.
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: Nieznajoma19 »

a Czy krem koloryzujący utrzymuje się długo..?
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: dziewczynazjasla »

na opakowaniu pisze ,że kolor utrzymuje się do 24 myć, mi "trzyma" się ok 2 miesięcy.
magda28
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2011, 08:56

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: magda28 »

Ja już od paru lat używam londy i jestem bardzo zadowolona.... wcześniej używałam palete ale strasznie mi włosy wypadały, zresztą słyszałam to już od paru osób
roboboss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 maja 2010, 09:37

Re: Jaką Farbę do włosów wybrac..?

Post autor: roboboss »

nitrolak
autorenolak
drewnochron :D
ODPOWIEDZ