Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: prawdziwymodel »

szyłem garnitur(z racji szczupłej budowy ciała:) a żona suknie ślubną z własnego projektu w firmie z jedlicza początkiem tamtego roku i z tego co pamietam całkiem przyzwoicie to cenowo wyszło ale cen nieumie teraz podać.wiem tylko ze szyją suknie dla jakiegoś salonu sukien slubnych a jak do nich przyjedziesz to bez pośredników sprzedają i szyją.widziałem gdzieś reklame na jaśle jak znajde to podeśle.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Mysia84 »

"szyłem garnitur(z racji szczupłej budowy ciała:) a żona suknie ślubną z własnego projektu w firmie z jedlicza początkiem tamtego roku i z tego co pamietam całkiem przyzwoicie to cenowo wyszło ale cen nieumie teraz podać.wiem tylko ze szyją suknie dla jakiegoś salonu sukien slubnych a jak do nich przyjedziesz to bez pośredników sprzedają i szyją.widziałem gdzieś reklame na jaśle jak znajde to podeśle."


Byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie namiarów...
berna222
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 listopada 2011, 17:45

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: berna222 »

czy moze chodzi o to studio
Studio Krawieckie "Paula" Magdalena Borula ul. Armii Krajowej 5
38-460 Jedlicze

Kontakt
tel. kom. 660 538 210
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: onomatopeja »

ja mam ładną jakby ktoś chciał..http://www.google.pl/search?q=san+patri ... 80&bih=620
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: prawdziwymodel »

namiary na firme http://www.stylstudio.com.plwidziałem na stronie ze mają obecnie promocje ale napewno trzeba zadzwonić i zapytać jak z terminami bo jak my zamawialiśmy to trzeba było czekać 2mc.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Mysia84 »

Dzięki za namiary :)
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: prawdziwymodel »

polecam się na przyszłość:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: prawdziwymodel »

dokładnie tak jak piszesz z jednym małym ale.jeżeli niemożesz kupić na siebie sukni z racji szczupłej budowy ciała:)lub zawansowanej ciąży co tez w naszym katolickim kraju sie zdaża:)lub np masz swoją indywidualną wizje i niechcesz wygladać tak jak wszyscy i masz swoje propozycje uszycia sukni to pożyczenie,kupienie sukni ślubnej to tak świadome zjedzenie soli drogowej:)
pozdrawiam serdecznie
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: słoneczko »

prawdziwymodel pisze:dokładnie tak jak piszesz z jednym małym ale.jeżeli niemożesz kupić na siebie sukni z racji szczupłej budowy ciała:)lub zawansowanej ciąży co tez w naszym katolickim kraju sie zdaża:)lub np masz swoją indywidualną wizje i niechcesz wygladać tak jak wszyscy i masz swoje propozycje uszycia sukni to pożyczenie,kupienie sukni ślubnej to tak świadome zjedzenie soli drogowej:)
pozdrawiam serdecznie

dokładnie...:) ja od początku byłam nastawiona na wypożyczenie sukni... owszem byłoby coś do wypożyczenia ale totalny standard czyli literka A i bardzo proste, które mi sie nie podobały, bo niestety z racji że jestem drobna ;) nie było na mnie sukni takiej jakiej bym chciała do wypożyczenia... no i aktualnie moja suknia się szyje:). Myśle co z nią później zrobie...czy sprzedam, czy bedzie wisieć w szafie... ale trudno... :)
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: aisza1990 »

dziewczyny mam do was pytanie.... czy podczas pierwszej przymiarki-jeśli się już na nią zdecyduje wpłaca się jakieś zaliczki?????
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: słoneczko »

tak, jeśli decydujesz sie na konkretna suknie to musisz dać zaliczke, ale ile to zależy od ceny sukienki... ja np. dawałam połowe ceny.
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: aisza1990 »

Aha a powiedzcie mi w jakich granicach można teraz kupić sukienkę chodzi mi o fason Princessa bo słyszałam że podobno poszły w dół bo konkurencji dużo:)
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: słoneczko »

hmm, kupic? to zależy, ale napewno w granicach 2tys.
berna222
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 listopada 2011, 17:45

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: berna222 »

"słoneczko" mozesz mi napisac np. na pw jesli to nie tajemnica i nie kłopot gdzie szyjesz suknie Ja mam ochote uszyć sobie suknie w kształcie rybki ale juz nie wiem do kogo sie udac zeby bylo w miare po cenie no i najważniejsze zeby ładnie ktos mi to odszył, zeby to nie była jakas fuszerka Moze mi ktos pomóc....prosze...:)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: magnesik19 »

Posiadam kupon na zakup sukni ślubnej w salonie IGAR w Jaśle bądź Krośnie na kwotę 500 zł. Kupon jest ważny do 30 kwietnia 2012 roku. (suknia może być droższa niż 500 zł, np: cena sukni - 2000zł, płacimy 1500 zł + kupon).
Cena za kupon rozsądna.
Polecam.
ODPOWIEDZ