Badania w ciąży

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Badania w ciąży

Post autor: mati85061 »

mchloek pisze:od 7:)
Dzięki :)
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Badania w ciąży

Post autor: a.ma »

Na pewno od 7? Gemini jest otwarta od 8..
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Badania w ciąży

Post autor: mati85061 »

więc jak wkoncu bo juz niewiem od 7 czy od 8 ???
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Badania w ciąży

Post autor: Laura Diaz »

mati85061 pisze:więc jak wkoncu bo juz niewiem od 7 czy od 8 ???
Od 7mej, trzeba być punktualnie na 7mą, bardzo tego pilnuj. Teraz czeka się po wypiciu 2 godziny, a ok 9tej te próbki jadą chyba gdzieś dalej, dlatego trzeba zdążyć na tę 7mą :)
Przychodnia jako taka (lekarze przyjmują) od 8mej, ale o 7mej panie położne już są :)
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Badania w ciąży

Post autor: a.ma »

Raz przyszłam na inne badania o 7mej i było zamknięte a dopiero o 8mej położna przyszła otworzyć przychodnię, ale to nie była glukoza, więc może w te dni są od 7mej. Chyba że się pozmieniało bo to było rok temu.
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Badania w ciąży

Post autor: banny »

Laura Diaz pisze:
mati85061 pisze:więc jak wkoncu bo juz niewiem od 7 czy od 8 ???
Od 7mej, trzeba być punktualnie na 7mą, bardzo tego pilnuj. Teraz czeka się po wypiciu 2 godziny, a ok 9tej te próbki jadą chyba gdzieś dalej, dlatego trzeba zdążyć na tę 7mą :)
Przychodnia jako taka (lekarze przyjmują) od 8mej, ale o 7mej panie położne już są :)
Takie próbki na badanie glukozy raczej nie ida nigdzie dalej tylko pielęgniarki pobieraja na miejscu takim aparatem do mierzenia cukru w krwi pierwsze na czczo pozniej po jednej godzinie a nastepnie po dwóch. Wątpie że musi być na ta 7 dla mnie to przynajmiej bez sensu że masz się na 9 wyrobić. Ja robiłam tydzień temu u masteja i dokładnie przebiegało to tak jak opisałam wyżej. Możesz sobie przyjść na godzine którą chcesz(oczywiście na czczo) :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Badania w ciąży

Post autor: Laura Diaz »

banny pisze:
Laura Diaz pisze:
mati85061 pisze:więc jak wkoncu bo juz niewiem od 7 czy od 8 ???
Od 7mej, trzeba być punktualnie na 7mą, bardzo tego pilnuj. Teraz czeka się po wypiciu 2 godziny, a ok 9tej te próbki jadą chyba gdzieś dalej, dlatego trzeba zdążyć na tę 7mą :)
Przychodnia jako taka (lekarze przyjmują) od 8mej, ale o 7mej panie położne już są :)
Takie próbki na badanie glukozy raczej nie ida nigdzie dalej tylko pielęgniarki pobieraja na miejscu takim aparatem do mierzenia cukru w krwi pierwsze na czczo pozniej po jednej godzinie a nastepnie po dwóch. Wątpie że musi być na ta 7 dla mnie to przynajmiej bez sensu że masz się na 9 wyrobić. Ja robiłam tydzień temu u masteja i dokładnie przebiegało to tak jak opisałam wyżej. Możesz sobie przyjść na godzine którą chcesz(oczywiście na czczo) :)
No nie wiem, w każdym razie ja 2 razy byłam w ciąży i za każdym razem miałam tam być na 7mą, pamiętam że raz jakaś laska przyszła później i ją odprawili z kwitkiem. Co przychodnia, to obyczaj :)
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Badania w ciąży

Post autor: smerfetka1718 »

badania w poradni gemini sa od 8 do 9:30 jesli chodzi o obciazenie glukoza sa to dwa dni w tygodniu i poswiecaja na to zaledwie 15 minut wiec trzeba byc na czas ..
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Badania w ciąży

Post autor: wiolka666 »

witam czy orientuje się ktoś czy w sobotę czynne jest pobieranie krwi w szpitalu?
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Badania w ciąży

Post autor: boss »

jest czynne
ODPOWIEDZ