Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
powidlowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 lutego 2011, 21:59

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: powidlowa »

Witam, Zachęcona pierwszym strzyżeniem chciałam zapytać czy może mi ktoś powiedzieć czy p Adam Źrebiec strzyże również męzczyzn? Chciałabym się umówić i dobrze by było jakby obciął się też mój chłopak, wtedy opłaci nam się jechać tak daleko;)

Z góry dziękuję za odpowiedź;)
x1x2x3x4x5
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 marca 2011, 14:29

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: x1x2x3x4x5 »

witam!
czy ktos moglby napisac ile mniej wiecej kosztuje farbowanie wlosow za ramiona u pana Marcina w sobniowie. slyszlam o nim wiele pozytywnych opinii i chcialabym sie do niego wybrac.
z gory dziekuje za odpowiedz :)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Anek »

ja akurat pasemka u niego robiłam i jakieś 80-90 zł coś takiego nie pamiętam dokładnej ceny
Konto usunięte

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Konto usunięte »

Witam!
Jako administrator strony MagiaFryzur.pl chiałbym zaprosić wszystkich, którzy kiedykolwiek korzystali z usług salonu fryzjerskiego Magia Fryzur (ul. Szkolna 3a/2) do wpisania się w księdze gości: Salon fryzjerski "MAGIA FRYZUR" (Jasło) | Księga gości
Można wyrazić tam swoją opinię na temat usług oferowanych przez tego fryzjera.
Jeżeli nigdy nie korzystałeś z usług tego salonu, możesz zapytać się o oferowane usługi oraz przeczytać opinie innych userów.
Serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: pemko11 »

Również polecam Magię Fryzur..


Przemo :)
mowmibeybee
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 12:38

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mowmibeybee »

Według mnie Pani Anna Stopkowicz Zakład Fryzjerski "ANIA" na przeciwko Jasanu (byłego ) koło drukarni Ekoprint ! :)
kari
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2011, 14:47

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: kari »

to fajnie:) :) :)
Awatar użytkownika
antek_nie_emigrant
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 19:04
Lokalizacja: UE

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: antek_nie_emigrant »

mama sąsiada ! :padam: :rotfl:
zdziwiona???
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 11:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: zdziwiona??? »

A ja odradzam salon fryzjerski w europie ... ceny kosmiczne ( ścięcie końcówek, cieniowanie i grzywka 6 dych - zbrodnia w biały dzień) a " fryzjerka sie nie popisała fatelnie ścieła grzywke :wstyd: ! Polecam londe na krasińskiego oraz magię fryzur na szkolnej.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jagoda Fioletowa »

zdziwiona??? pisze:A ja odradzam salon fryzjerski w europie ... ceny kosmiczne ( ścięcie końcówek, cieniowanie i grzywka 6 dych - zbrodnia w biały dzień) a " fryzjerka sie nie popisała fatelnie ścieła grzywke :wstyd: ! Polecam londe na krasińskiego oraz magię fryzur na szkolnej.

Słyszałam ostatnio podobną opinię na temat Avangardy. Ceny coraz wyższe a jakość wciąż taka sama. Obecnie jest w Jaśle mnóstwo salonów, które świetnie sobie radzą i ceny mają rozsądne. Kiedyś chodziłam do Avangardy do pana Adama. Później, kiedy przeniósł się do swojego zakładu w Żmigrodzie, nie byłam już w Avangardzie. Tylko, że wtedy za ścięcie płaciłam jakieś 38 zł a teraz już 6 dych! :szok: Nie warto przepłacać.
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Rita »

Ja jestem stałą klientką pani Ewy Gomułki, która ma salon na Krasińskiego od ładnych kilku lat. W tym czasie na jej usługi zdecydowała sie też moja siostra,a niedawno teściowa i również są zadowolone. Polecam w 100%. Ścinanie, farbowanie, fryzury wieczorowe, fryzura ślubna = przepiękna. Moi goście (tzn. część żeńska i mój mąż ;) ) na weselu byli zachwyceni fryzurą, którą mi zrobiła.
RaspberryJam89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2011, 15:29

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: RaspberryJam89 »

Po przeczytaniu calego watku, zdecydowalam sie odwiedzic salon GodWell, mam jednak pare pytan to klientek tego salonu:
- W jakich granicach mieszcza sie ceny za szczyzenie ?
- ktora z osob tam pracujacych jest najlepsza w szczyzeniu i doborze fryzur? (otwarta na pomysly)
- na jakich kosmetykach pracuja fryzjerzy
Probowalam sie tych rzeczy dowiedziec ze strony internetowej, ale nic tam nie ma :/
Bardzo dziekuje za wszelaka pomoc :)!!
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: myosotis »

ja za obcięcie płaciłam tam 29 zł, a jeśli miałabym teraz polecić jakiś salon fryzjerski to zdecydowanie New Trend
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: xyz123 »

Makadamia pisze:
xyz123 pisze:
piękna lusi pisze:krótkie fryzurki świetnie robi Łukasz- pracuje w salonie na mickiewicza kolo starej przychodni-salon "goldwell"u Anety Ryznar:)szczerze polecam
potwierdzam :) byłam kilka razy i jestem zadowolona :]
Ja również potwierdzam - kilka dni temu obcinała się u niego moja koleżanka, bardzo fajną fryzurkę jej zrobił, po umyciu głowy praktycznie nie musi układac fryzury - wystarczy trochę pianki i "roztrzepanie" włosów palcami :D Tak więc na krótkie fryzurki polecam p. Łukasza :)
to znowu ja :P
2 razy już ścinałam włosy u Pani Ani, również z "Goldwell" - jednym słowem zakład ma profesjonalnych fryzjerów. Jestem bardzo zadowolona i na bank tam wrócę :)
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: adu28 »

Ja tez polecam ten zaklad ,a szczegolnie Dagmarke:)
ODPOWIEDZ