dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: aleczka »

cześć dziewczyny chciałam zapytać jakie kremy używacie na zmarszczki czy kupujecie drogie czy też te tańsze ja osobiście używam soraye ale chciałabym poznać opinie innych może są jakieś lepsze dodam że chodzi mi o kremy 30 + :ok:
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: arigato »

aleczka jesli na prawde zalezy Ci na tym zeby ten kosmetyk zadzialal to odradzam sam krem, a juz na pewno odradzam te tanie. Zawsze czytaj sklad INCI, bo czesto jest tak ze np. na opakowaniu wielki napis dajmy na to RETINOL czy KOLAGEN a jak sprawdzisz sklad to ten skladnik jest na szarym koncu (co oznacza ze jest tam w sladowych ilosciach = nie daje kompletnie nic jedynie dziala jako zachecajaca reklama). Mialam niedawno taka sytuacje z firma reklamujaca kremy ze zlotem (w rezultacie zloto bylo wylistowane jako ostatni skladnik kremu...).
Powiem jeszcze tak: nie istnieje na swiecie zaden cudowny kosmetyk, dzieki ktoremu pozbedziemy sie zmarszczek. Niektore mozna nieznacznie splycic, mozemy sie pozbyc jedynie suchych zmarszczek spowodowanych slabym nawilzeniem skory. I mowie to bo osobiscie interesuje sie tym zagadnieniem i juz niejeden specyfik probowalam. Dla mnie jak dotad najlepiej dziala zel kolagenowy w czystej postaci, a dopiero po nim nakladam krem. Ten zel zawiera kolagen w aktywnej formie, ktorego struktura rozpada sie pod wplywem ciepla naszej skory. Dziala od wewnatrz pobudzajac naturalna produkcje kolagenu w organizmie. Jest to produkt naturalny. Jesli chcesz wiedziec wiecej sluze porada albo podam Ci namiary do osoby, od ktorej ja te produkty biore.
Pozdrawiam.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: julia1978 »

Możesz podać cenę tego kolagenu? I pojemność?
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: czarna30 »

"Arigato" czy mogłabyś napisać coś więcej na temat tego kolagenu, jestem zainteresowana, proszę o informacje na pw
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: arigato »

julia1978 pisze:Możesz podać cenę tego kolagenu? I pojemność?
To sa produkty ekskluzywne i maja swoja wartosc. Sa przy tym bardzo wydajne wiec w przeliczeniu na miesiace to wychodzi spoko.
Do pielegnacji twarzy polecany jest najbardziej oczyszczony kolagen Platinum. Jest dostepny w trzech pojemnosciach: 50, 100 i 200ml.
50ml wystarcza spokojnie na 3 miesiace a 200ml na caly rok przy stosowaniu 2x dziennie :) Ja po pol roku uzywania nie musze juz uzywac 2x dziennie wiec takie 50ml wystarcza mi nawet dluzej.
Ceny detaliczne (choc ja ostatnio dostalam fajny rabat :) ) przedstawiaja sie tak: 50ml - 197zl, 100ml - 317zl, 200ml - 457zl
Powiem Ci ze ja sie strasznie wahalam z poczatku ze wzgledu na cene wlasnie, ale po pol roku wcale nie zaluje takiej inwestycji.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: greg@@ »

Na allegro można kupić taniej 200 ml.za 350 zł.
http://allegro.pl/kolagen-naturalny-pla ... 12254.html
wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: wisienka_na _torciku »

Również stosuje kolagen od kilku lat,polecam Kolagen Inventia Platinum ,tak jak pisała koleżanka powyżej jest bardzo wydajny ,ja natomiast nie stosuje go codziennie bo nie widzę takiej potrzeby.
mikamika
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 lutego 2013, 10:27

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: mikamika »

Mozna go miec nawet taniej niz 350zl. Znam na to sposob :)
Radze jednak dobrze sie zastanowic zanim sie ktos zdecyduje na zakup 200ml. Jest on oczywiscie najbardziej oplacalny ale Kolagen Inventii ma wznosc 1 rok, a 200ml mniej wiecej na taki okres wystarcza jesli sie go stosuje regularnie codziennie. Zawsze tez trzeba sprawdzac date waznosci na opakowaniu. Na poczatek wystarczy 50ml. Po zuzyciu calej buteleczki juz widac fajne efekty i jesli zakochasz sie w nim tak jak ja :) to wtedy pokusisz sie na wieksza pojemnosc.
Zawsze pewniej i bezpieczniej jest kupowac bezposrednio od kogos. To nie jest zwyczajny kosmetyk, tutaj, zwlaszcza jesli nigdy wczesniej go nie uzywalas, potrzebna jest podstawowa wiedza na temat kolagenu oraz pewnosc jak go dobrze uzywac. Warto tez wiedziec, ze niezbedne jest przy tym branie witaminy C, ktora jest konieczna w procesie tworzenia sie wlokien kolagenowych - to tak na marginesie.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: arigato »

witus masz calkowita racje i o tym takze mowimy. Ja tez uzywam kolagen naturalny ale firmy Colway, posiada tylko 5 skladnikow: woda, kolagen rybi, caprylyl glicol, elastyna i kwas mlekowy - wszystkie skladniki sa naturalne; zadnych ulepszaczy.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: czeszka »

lifting a nie kremy
pompiarz
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 22 marca 2013, 12:15

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: pompiarz »

A dla mężczyzny również ten krem byłby wskazany Kolagen Inventia Platinum
droczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2014, 12:35

Re: dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Post autor: droczyk »

Kremy przeciwzmarszczkowe to moja siostra (36) używa. Ona kupuje naturalne i profesjonalne z tej strony http://www.topestetic.pl/beaute-pacifique , wiem bo sobie taki ode mnie zażyczyła na urodziny.
ODPOWIEDZ