termogeniki dla kobiet

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

termogeniki dla kobiet

Post autor: avicularia »

Dziewczyny, czy któras z was zażywała termogeniki? Chodzi mi np. o Term line forte, lub hydroxycut max. Środki te są reklamowane jako spalacze dla kobiet, ale opinie w necie są różne. Podawane są tez skutki uboczne np .: zabuzrenia hormonalne, zatory , nadciśnienie. Czy ktoś miał jakieś ,,przygody"?
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: Tenshi »

Ja brałam Therm Line i schudłam 6 kg, nie jadłam słodyczy, chodziłam do pracy normalnie, jakoś specjalnie też nie ćwiczyłam... Nie miałam efektu jojo, ponieważ nie przerzuciłam się na samą sałatę, jadłam normalnie, ale omijałam wszelakiego rodzaju fast foody i piłam ogromne ilości wody... :-) Teraz, po ciąży stosuję therm line S, ale za krótko go biorę więc dużo nie mogę na jego temat powiedzieć, aczkolwiek po pierwszej tabletce odczuwałam zawrót głowy i szybkie bicie serca, oczywiście teraz też nie jem słodyczy, nie zajadam się fast foodami i chodzę na zumbę, basen i sama ćwiczę :-)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: avicularia »

Tenshi a czy odczuwałaś albo odczuwasz jakieś poważne skutki uboczne? Czytałam na forach kobiecych, ze niektóre kobietki miały krwotoki z nosa, zaburzenia hormonalne, kurcze nóg i nadciśnienie.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: Grunwald »

Drogie Pani termogenik dla kobiety może najlepszym rozwiazaniem nie jest...

Polecałbym jakiś lżejszy spalacz najlepiej połaczony z zielona herbata i aminokwasami rozgałęzionymi :) i koniecznie kompleks witamin do tego !
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: avicularia »

Grunwald jakiś konkretny masz na myśli? Moze jest coś , co polecasz?
ptasznik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:20

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: ptasznik »

Ależ oczywiście ,ze kobiety mogą brać termogeniki.Są nawet specjalnie dla kobiet opracowane termogeniki...Aminokwasy jako antykatabolik jak najbardziej,oprócz tego witaminy,obcięcie węglowodanów i zwiekszenie spożycia białka + aeroby 30-40 minut 3-4 razy w tygodniu <foch>
ptasznik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:20

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: ptasznik »

i pić duuuzo wody niegazowanej a odrzucić na bok soki i napoje gazowane ;)
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: Grunwald »

Jak Kolega napisal wyżej :)

Co do aminokwasów rozgałęzionych to na penwo polecałbym

BCAA ANABOLIC SYSTEM trec
BCAA XTRA activlab
BCAA XPLODE olimp

i to własnie w takiej kolejnosci :)
Aminokwasy bardzo sobie radza na parwde

Co do spalaczy to polecalbym

l carnitine + green tea trec
Cla + green tea trec
thermo fat burner trec
thermo stim olimp
thermo speed olimp


Oczywiscie oparłem sie na dwóch glownych firmach a jest ich kilkadziesiat na Polskim rynku :) ale opieram sie równiez na skutecznosci produktu i zadowoleniu klientów w efektach :)

i jak Kolega napisal na pewno do tego trening areobowy i jakis dobry program na brzuch polecam a6w
Co do diety oczywscie starac sie maksymalnie wyeliminowac weglowodany cukry złozone ! starac wszytsko zamieniac białkiem !
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: avicularia »

Ja chyba nie kumam za bardzo , albo co..Grunwald piszesz, że
,,termogenik dla kobiety może najlepszym rozwiazaniem nie jest..." a post nizej polecasz same termogeniki :szok: bo spalacz i termogenik to przecież to samo...
Moze jednak kobietki by się wypowiedziały na zadane przeze mnie pytanie o dwa spalacze( termogeniki)?? :) I ponawiam pytanie do Tenshi czy miała / ma jakieś długotrwałe skutki uboczne :)
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: Grunwald »

Napisalem tak i dobrze odczytałas :)

Najlepszym rozwiazaniem nie sa ale jakims rozwiazaniem sa:) wszystko zalezy kto co lubi i jakie ma uwarunkowania genetyczne jednemu pomaga inny wcale ich stosowac nie musi :)

L carnitine
Cla czy
Bcaa raczej termogenikami nie sa :)
pozdrówka :)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: termogeniki dla kobiet

Post autor: Tenshi »

Oprócz tego jednokrotnego przyspieszonego bicia serca, do teraz nic mi nie jest, łykam, mam dużo energii, mogłabym zumbować przez 3 godziny :ok:
ODPOWIEDZ