Jaki depilator wybrać?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Jaki depilator wybrać?

Post autor: poszukiwana » 16 marca 2012, 12:41

Jaki najlepiej wybrać depilator, aby skóra była jedwabiście gładka a depilowanie nie sprawiało dużego bólu ?

nitro
VIP
VIP

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: nitro » 16 marca 2012, 17:22

Nie jestem kobietą ale philips lub rowenta :)

Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Tenshi » 16 marca 2012, 21:28

Ja mam brauna i o ludu, wydepilowałam nim kawałek nogi raz i nigdy więcej :) Leży w szufladzie i ani myślę go używać :/

julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: julia1978 » 16 marca 2012, 23:17

rpg3d pisze:oj tam byle nie made in china. Miłej depilacji, :piwo:
A wiesz gdzie takie kupić? :D

Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: avicularia » 17 marca 2012, 15:18

Wyrywanie włosków z cebulkami zawsze boli i żaden cud techniki nie zapewni ,że będzie inaczej. Używam Brauna od ładnych paru lat i jestem zadowolona. Na początku faktycznie bolało, i bez 2 lampek wina przed depilacją się nie obyło,ale teraz się przyzwyczaiłam i idzie na trzeźwo :D Jeżeli ktoś jest za bardzo delikatny to niech używa kremów, bo każdy depilator będzie bezbolesnym przeżyciem.

Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Tenshi » 17 marca 2012, 15:59

Dlatego już używam kremów :P

Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran

Post autor: Papuga » 17 marca 2012, 17:45

poszukiwana pisze:Jaki najlepiej wybrać depilator, aby skóra była jedwabiście gładka a depilowanie nie sprawiało dużego bólu ?

nie kupuj depilatorów najtańszych bo nie mają nic wspólnego z depilacją. Jeśli chcesz czuć komfort to wybierz nieco droższe, np z rękawicą chłodzącą lub takie którymi możesz depilować się na mokro, z podkładem. Zorientuj się które mają na wyposażeniu nakładki golące - mogą się przydać jeśli użyjesz do innych części ciała. A może po prostu golarka damska będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? :)

Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Suzy » 17 marca 2012, 18:02

Tenshi pisze:Ja mam brauna i o ludu, wydepilowałam nim kawałek nogi raz i nigdy więcej :) Leży w szufladzie i ani myślę go używać :/
JA TAK SAMO !!
Jeżeli już kupić jakiś depilator to na prawdę z takimi bajerami chłodzącymi czy innymi cudeńkami.... Bo ja 3 cm kwadratowe goliłam przez 2 h... i rzuciłam ten cały depilator w kąt i tak już tam leży kilka lat..... :)

Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Post autor: Jagoda Fioletowa » 17 marca 2012, 18:45

Ja też mam depilator firmy Braun, a dokładnie => http://www.braun.com/pl/female-grooming ... pil-3.html

Jestem z niego bardzo zadowolona. Na stronie, którą podałam można sobie poczytać o wszystkich parametrach i funkcjach. Od siebie dodam, że pierwsza depilacja nie była przyjemna, ale przełamałam się, zacisnęłam zęby i jakoś poszło. Po pierwszym zabiegu włosy odrosły dość szybko, co trochę mnie zniechęciło. Pomyślałam, że on po prostu urywa włosy zamiast je wyrywać z cebulką. Jednak pomimo tego, nie rzuciłam go w kąt. Dałam mu szansę :] I to był dobry ruch. Z każdym kolejnym zabiegiem włosów jest coraz mniej i są słabsze, a co się z tym wiąże, rzadziej trzeba się depilować i mniej boli :) Chociaż i z bólem można sobie poradzić, choć każdy odczuwa go w innym stopniu. Myślę, że te 2 lampki wina lub setka wódki nie jest głupim pomysłem. Przygotujcie się na niemiłe odczucia w okolicy kostek i w ogóle wszędzie tam, gdzie skóra jest cienka, kości znajdują się blisko skóry lub skóra jest wiotka (nienaciągnięta). Jedyny minus to faktycznie długa depilacja, chociaż i to da się przełknąć. Wystarczy wygospodarować trochę czasu dla siebie i zaplanować jakieś pół godziny na obie nogi (tak było u mnie na początku). Teraz raz, dwa i po depilacji. Gdybym zapuściła te włosy, które mam teraz to moje nogi wyglądałyby jak u starszej babci, 2 włosy na krzyż :D
Reasumując :) polecam depilację i depilator, który podałam w linku.

czarnula
Debiutant
Debiutant

Post autor: czarnula » 19 marca 2012, 10:55

hehe skuteczny bo ból przy każdym jest taki sam

magnolia29
Początkujący
Początkujący

Post autor: magnolia29 » 10 maja 2012, 19:12

Polecam depilatory Browna, wypróbowałam do tej pory 3 i z każdego byłam zadowolona, a mój ostatni nabytek to BRAUN 7280 Silk-épil - posiada nakładkę masująco -relaksującą oraz 40par pęset - nogi są idealnie gładkie, a i nie boli tak bardzo:)
gdzieś słyszałam że jeśli ktoś decyduje się na pierwszy w życiu depilator to lepiej wybrać taki co ma ok 20 par pęset, a dopiero po jakims czasie wymienić na taki co ma więcej.

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 10 maja 2012, 19:20

Ja mam Philips HP 6570/00 Satin Perfect fajny, naprawde polecam, już mnie depilacja nim nie boli, ale nie chce mi się tym bawic, nie mam do tego nerwów, wole maszynke ;) właśnie go sprzedaje.

Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru

Post autor: mchloek » 10 maja 2012, 22:15

ananasek pisze:Ja mam Philips HP 6570/00 Satin Perfect fajny, naprawde polecam, już mnie depilacja nim nie boli, ale nie chce mi się tym bawic, nie mam do tego nerwów, wole maszynke ;) właśnie go sprzedaje.
A gdzie go sprzedajesz? Bo mam ochote kupic sobie ten model:)

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 13 maja 2012, 19:15

mchloek pisze:
ananasek pisze:Ja mam Philips HP 6570/00 Satin Perfect fajny, naprawde polecam, już mnie depilacja nim nie boli, ale nie chce mi się tym bawic, nie mam do tego nerwów, wole maszynke ;) właśnie go sprzedaje.
A gdzie go sprzedajesz? Bo mam ochote kupic sobie ten model:)
Licytacja, allegro :)

onomatopeja
Guru
Guru

Post autor: onomatopeja » 14 maja 2012, 00:16

a ja zamiast depilatora polecam depilacje woskiem.. raz na 3 tegodnie i spokój a poza tym z kazdym razem włosów jest mniej.. ja spróbowałam i juz nigdy nie uzyje maszynki..

ODPOWIEDZ