Jaki depilator wybrać?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

ciasteczkowy_potwór
Debiutant
Debiutant

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: ciasteczkowy_potwór » 14 maja 2012, 21:00

wiem, że temat dotyczy depilacji ale ja gorąco polecam elektryczną golarkę damską. Osobiście używam Philips Ladyshawe, dostałam ją w prezencie.
Zero bólu, raz-dwa i po robocie a nogi naprawdę gładkie. Po zwykłych maszynkach miałam problem z wrastającymi włoskami, a po tej problemu brak. I posiada bardzo przydatny trymer :rotfl:. Oczywiście są też minusy bo nogi trzeba golić częściej niż po depilatorze, ale coś za coś.

fonia
Mistrz
Mistrz

Post autor: fonia » 7 sierpnia 2013, 12:52

Ja mam Braun Silk-epil 7 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się głównie fakt, że można go używać pod prysznicem.

marley
Guru
Guru

Post autor: marley » 7 sierpnia 2013, 18:29

fonia pisze:Ja mam Braun Silk-epil 7 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się głównie fakt, że można go używać pod prysznicem.
ja również posiadam taki i faktycznie pod prysznicem mniej boli ,ale skóra po wydepilowaniu i tak nie jet idealnie gładka :looka:

fonia
Mistrz
Mistrz

Post autor: fonia » 8 sierpnia 2013, 07:48

marley pisze:
fonia pisze:Ja mam Braun Silk-epil 7 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się głównie fakt, że można go używać pod prysznicem.
ja również posiadam taki i faktycznie pod prysznicem mniej boli ,ale skóra po wydepilowaniu i tak nie jet idealnie gładka :looka:
To niestety fakt, bo chyba żaden depilator nie chwyta tych najmniejszych włosków. No ale przynajmniej odrastają już cienkie, jasne i prawie zupełnie niewidocznie (przynajmniej u mnie :)).

cytrynowakredka
Guru
Guru

Post autor: cytrynowakredka » 9 sierpnia 2013, 13:05

też bym kupiła sobie depilator, ale za duży wybór jest, ale trzeba się na coś zdecyować :)

milla99
Bywalec
Bywalec

Post autor: milla99 » 25 września 2013, 19:31

hehe wiem o czym mówicie, miałam dokładnie ten sam problem, jest za duży wybór, więc najlepiej skorzystać ze ściągi, ja znalazłam taki artykuł na temat depilatorów http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... lator/449/ przestudiowałam go i jutro idę na zakupy :D

Zyjintensywnie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Zyjintensywnie » 4 października 2013, 08:57

W naszym artykule znajdziecie wiele informacji na temat depilacji: http://www.zyjintensywnie.pl/gladko-poszlo/ Polecamy!
Obrazek

martynika
Mistrz
Mistrz

Post autor: martynika » 7 października 2013, 11:04

moim zdaniem najlepszy jest braun, ta marka specjalizuje się w tej branży.

fonia
Mistrz
Mistrz

Post autor: fonia » 10 października 2013, 08:48

Braun albo Philips - na te dwie firmy zdecydowanie można liczyć, ale nie spodziewajmy się cudów. To wciąż będzie boleć ;)

kejzi
Początkujący
Początkujący

Post autor: kejzi » 29 października 2013, 14:38

Używam/ałam Rowenty, kupiona jakieś 6 lat temu i jak depilowałam się regularnie, to bolało coraz mniej, ale jak tylko przestałam - wiadomo w lato nie będzie człowiek czekał, aż będzie odpowiednia długość włosków, to masakra jakoś nie mogę do tego wrócić, bo ból mnie przeraża, ale coś za coś ;) Muszę porozglądać się za jakimiś nowościami, więc jak ktoś znajdzie dobrą ofertę może mi podesłać;)

ewa666
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ewa666 » 14 lipca 2014, 13:14

Ja tez nie mogę znieść tego bólu jak myślicie czy depilacja woskiem jest dobra , czy takie zabieg bardzo boli.

emmaqq
Debiutant
Debiutant

Post autor: emmaqq » 14 lipca 2014, 13:52

hm... jak nie możesz znieść bólu to może zdecyduje się na depilacje woskiem zerknij http://timeforwax.pl/ zabieg jest bezpieczny ,bezbolesny ,przyjemy .Efekty gładkiego ciała utrzymuje się długo ,myślę że chyba tego poszukujesz, i na pewno okaże się odpowiednie.

ODPOWIEDZ