SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: jestem z Jasła »

Fajnie, że na forum można zrobić darmową reklamę...troszkę niesprawiedliwie podchodzicie do tych, którzy płacą za reklamę, skoro admin pozwala na coś takiego jak tu...
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: amivisage »

Bo admin ma w [...] a za chwile portal pójdzie z torbami. Konto i wątek do skasowania i nie wiem kto jeszcze na co czeka.
ZEBRA Suknie Ślubne
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 czerwca 2012, 11:45

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: ZEBRA Suknie Ślubne »

No tak, lepiej napisać: "Co sądzicie o nowym salonie sukien ślubnych?" i podrzucić wszelkie dane;) Bardzo popularne i aprobowane,nota bene, rozwiązanie na forum. Pozdrawiamy Strażników Moralności:)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: scand »

jestem z Jasła pisze:Fajnie, że na forum można zrobić darmową reklamę...troszkę niesprawiedliwie podchodzicie do tych, którzy płacą za reklamę, skoro admin pozwala na coś takiego jak tu...
A nie pomyślałeś.., że


treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że zgodnie z art.71 kodeksu cywilnego ogłoszenie, które skierowane jest do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do rokowań.

Więc gdzie tutaj bezpłatna reklama, płacisz za neta masz prawo umieszczać wszelakie treści na różnych portalach ;)


..gwoli sprostowania :]
blackcat
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 stycznia 2014, 12:41

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: blackcat »

Dziewczyny, mam pytanie odnoście salonów sukien slubnych, ktore szyją suknie wg własnego projektu. Tzn w internecie znalazłam kilka wzorów, ale chciałabym zeby "góra" była z jednej, natomiast "dół" z drugiej. Jaki salon w Jaśle, Krośnie, ew. w Rzeszowie, czy Tarnowie szyje tego typu suknie? :) szcze mówiąc bałabym się szyć sukni w jakims butiku, który nie jest salonem ślubnym... będę wdzięczna za wszelkie info, wraz z ceną oczywiście :) Słyszałam, że są salony, które za uszycie suknie biora np 1500 zł, ale suknię trzeba później oddać, czy to prawda? :)
Karin Stanek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:15

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: Karin Stanek »

Możecie polecić jakieś salony z fajnymi sukniami w Jaśle?
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: marzenka24 »

Chyba nie masz wielkiego wyboru ;)
Na bodajże florianskiej jest jeden
i drugi koło ronda jak się jedzie na szpital ;)
Osobiście jak byłam mierzyć w Jaśle to obługa lepsza była w tym koło ronda ;)
Ostatecznie i tak nie kupiłam sukni w Jaśle.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: ekonomista »

blackcat pisze:Dziewczyny, mam pytanie odnoście salonów sukien slubnych, ktore szyją suknie wg własnego projektu. Tzn w internecie znalazłam kilka wzorów, ale chciałabym zeby "góra" była z jednej, natomiast "dół" z drugiej. Jaki salon w Jaśle, Krośnie, ew. w Rzeszowie, czy Tarnowie szyje tego typu suknie? :) szcze mówiąc bałabym się szyć sukni w jakims butiku, który nie jest salonem ślubnym... będę wdzięczna za wszelkie info, wraz z ceną oczywiście :) Słyszałam, że są salony, które za uszycie suknie biora np 1500 zł, ale suknię trzeba później oddać, czy to prawda? :)
No to Afrodyta Krosno, byłam tam ostatnio i Pani mi dokładnie to powiedziała. Możesz mieć mix kilku sukienek nawet, polecam salon, bo doradzają i są bardzo pomocne.
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: anka86 »

Potwierdzam to, co pisze ekonomista :)
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: SUKNIE ŚLUBNE nowość!!!

Post autor: madellina »

Polecam Studio Mody Ślubnej w Jaśle.
Wykwalifikowana stylistka pomoże Wam dobrać fason i kolor dodatków do typu urody, sylwetki. Suknie szyją ze zdjęć lub Waszych projektów, mają też gotowe fasony. Cały kompleks ślubny od butów po ozdoby we włosach, wszystko na indywidualne zamówienie. Coś nowego, coś innego...od niedawna w Jaśle.
ODPOWIEDZ