kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

Czy ktos moglby wyrazic opinie na temat produktow z kolagenem? Uzywa(l) ktos moze? Czy to rzeczywiscie daje takie efekty o jakich pisza?
Sa dosc kosztowne wiec chcialam zasiegnac opinii zanim zdecyduje sie na taki wydatek.

Z gory wielkie dzieki :)
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

hmm... szkoda ze nikt nie chce wyrazic opinii, moze nikt nie uzywal? czyzby te produkty w ogole nie byly znane w naszym rejonie? dziwne...
tak czy siak podnosze temat
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: aleczka »

ja kiedyś założyłam podobny temat ale chciałam opinii o kosmetykach pod oczy i... też było głucho i brak odp no chyba dziewczyny z jasła nie używają takich specyfików no cóż......szkoda !
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: Chili »

dziewczyny ,bo większość na forum to nastolatki i takich kosmetyków nie używają jeszcze ...moim zdaniem to z tymi kremami na zmarszczki ,czy tez które podnoszą biust lub tez usuwaja cellulit to sciema -marketing .. to co pisze na opakowaniu to jest przesadzone do kwadratu ...
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

Wlasnie jak tak czytam rozne artykuly o kolagenie to powiem ze mnie to przekonuje. Nie wierze w czysta chemie i nie chce ladowac w siebie toksycznych skladnikow, jakich jest pelno w powszechnie dostepnych produktach kosmetycznych. Tutaj oferuja cos co jest calkowicie naturalne; ma tylko 5 skladnikow: woda, kolagen rybi, elastyna, caprylyl glicol i lactic acid. A skoro to kolagen odpowiada za kondycje skory to tak logicznie myslac jesli bedziemy miec dobra produkcje kolagenu, to nasza skora powinna wygladac rewelacyjnie.
Pewnie wiekszosc to rzeczywiscie sciema, dlatego tez szukam info gdzie tylko sie da zeby sie nie wkopac. Ja sie tak nie uprzedzam od razu. Podobno mozna te produkty najpierw wyprobowac zeby sie przekonac!
Ale jestem bardzo bliska kupna wiec byc moze bede pierwsza osoba na tym forum, ktora wyrazi opinie czy to dziala :)
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: toszi »

hej,
Ja stosowałam kolagen, ale w formie tabletek, jako suplement dosutny i ja widziałam efekty. Na pewno jędrniejsza skóra na twarzy, lekko wygładzone zmarszczki. Byłam zadowolona z efektów. Moja koleżanka używała takiego kolagenu do wcierania i bardzo sobie chwalila. Jedyny minus to cena, niestety dość wysoka :)
Spróbuj może poszukać coś na ten temat na forum wizażu.
pozdrawiam
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

O! Dzieki za odpowiedz! nareszcie ktos z doswiadczeniem :) Cena rzeczywiscie jest niezla ale pewnie warto. Slyszalam o tych kapsulkach. A moge spytac jaki to byl dokladnie kolagen? Jakiej firmy?
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: magusia »

Używałam kolagenu w płynie rzeczywiscie ma bardzo dobre działanie miałam kłopoty z cerą.Jedyną wadą jest dość wysoka cena ale warto .
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: dax »

Kosmetyki kolagenowe działają na podobnej zasadzie co inne kosmetyki czyli przykrywają skutki a nie problem.W pierwszej kolejności trzeba wyeliminować problem a potem skutki.
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: toszi »

ja zażywałam ten kolagen: http://allegro.pl/kolagen-noble-health- ... 78358.html

Koleżanka, nie pamiętam jakiej firmy miała ten kolagen do wcierania. Chyba kupowała go u kosmetyczki i był drogi.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

Zaraz czegos tu nie rozumiem. Przeciez podobno to wlasnie kolagen dziala na przyczyne, w przeciwienstwie do innych kosmetykow. Tak dla wyjasnienia ja caly czas mysle o tym rybim kolagenie, a nie wolowym.
Kupilam juz sobie buteleczke kolagenu do smarowania :) Nazywa sie Platinum z firmy Colway. Uzywam kilka dni i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Fajne uczucie zwlaszcza po przebudzeniu gdy naloze go sobie na noc, skora taka delikatna w dotyku...
Pozdrawiam wszystkich i dzieki za wypowiedzi.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: dax »

To wyjaśnij dokładnie na co stosujesz ten kolagen?
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

Stosuje na drobne zmarszczki i sucha skore generalnie.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

Dziewczyny minal ponad miesiac odkad uzywam tego kolagenu i musze sie podzielic wrazeniami :) Jestem zachwycona! Moja skora jest calkiem inna w dotyku, mieciutka i delikatna, czuje ze jest swietnie nawilzona i bardziej jedrna. Na zmniejszenie zmarszczek pewnie jeszcze troche bede musiala poczekac (podobno trzeba stosowac co najmniej 3 miesiace i brac przy tym wit. C) ale ja juz sie w tym produkcie zakochalam. Goraco polecam jesli jeszcze macie watpliwosci. W ogole nie zaluje wydanych pieniedzy, przez ten miesiac zuzylam tak mniej wiecej 1/3 pojemnosci buteleczki, a stosowalam 2x dziennie.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: kosmetyki kolagenowe - czy to dziala?

Post autor: arigato »

witus masz racje, na efekty trzeba poczekac ale na prawde warto :) nie znam tego zelu, o ktorym piszesz ale jak dziala to super! Kazdy znajdzie sobie cos co dla niego pasuje. Ja mam ten, ktory namietnie uzywam i drobne zmarszczki rzeczywiscie staly sie mniej widoczne ale nie to mnie urzeklo, tylko rzeczywiscie to jak aksamitna w dotyku jest moja skora i jak doskonale nawilzona! Odkad pamietam mialam problemy z cera, kosmetyczka niewiele pomagala, tak ze ciesze sie ze trafilam na ten produkt.
Jest dosc drogi ale bardzo wydajny. Wychodzi jakies 65zl / miesiac jak sie to przekalkuluje, ale non stop gdzies sa fajne promocje. Trzeba poszperac na allegro albo na Fejsie, gdzie akurat teraz jest szansa dostac te produkty o 20% taniej. Ja kupuje wciaz od tej samej osoby i mam niezly rabat :)
ODPOWIEDZ