wasze ulubione kosmetyki:)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
dżozef z gliny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2021, 21:36

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dżozef z gliny »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 22:12 JPRD, kolejny psychofan......Chociaż nie, toż to przecież stary, asterek czy jakoś tak tylko na banie :)))
PSYCHO TO JESTEŚ. you
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Zboki z tematu!
dżozef z gliny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2021, 21:36

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dżozef z gliny »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 14:49 Dopiero teraz na to wpadłaś ?? Ja już dawno go zablokowałem i moje oczy nie są kalane jego wynurzeniami....polecam :)
zablokować to możesz klocka w d...e.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Chodziło o mnie! Jesteście siebie warci :rotfl: Zablokował mnie, ale wciąż czytał cytowania w czyichś 🙈 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
dżozef z gliny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2021, 21:36

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dżozef z gliny »

Mosznicki pisze: 24 maja 2021, 17:25 Chodziło o mnie! Jesteście siebie warci :rotfl: Zablokował mnie, ale wciąż czytał cytowania w czyichś 🙈 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
już wiesz co może sobie zablokować ,po zażyciu węgla .... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Niech się wypróżnia. Tylko nie na forum!☝️ :rotfl: :rotfl: :rotfl:
asia88
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2021, 09:44

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: asia88 »

Moim faworytem w kosmetyce i pielęgnacji twarzy jest Bielenda od dawna używam kosmetyków serii power wit.c maski do twarzy wzbogacona o ekstrakty z cytrusów sok z arbuza i aloesu pięknie pachnie ,nawilża i dodaje blasku skórze a w połączeniu z royal bee elixir przeciwzmarszczkową linią z mleczka pszczelego daje super efekt.
Marye
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2021, 08:37

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Marye »

asia88 pisze: 29 lipca 2021, 09:57 Moim faworytem w kosmetyce i pielęgnacji twarzy jest Bielenda od dawna używam kosmetyków serii power wit.c maski do twarzy wzbogacona o ekstrakty z cytrusów sok z arbuza i aloesu pięknie pachnie ,nawilża i dodaje blasku skórze a w połączeniu z royal bee elixir przeciwzmarszczkową linią z mleczka pszczelego daje super efekt.
Podoba mi się, że mają wegańskie kosmetyki i cały czas się rozwijają
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

W 2020 roku organizacja Frame przeprowadziła badanie opinii publicznej, z którego wynika, że aż 84% badanych nie kupiłoby kosmetyku, jeśli by wiedzieli, że był testowany na zwierzętach, a dla 77% badanych deklaracja "not tested on animals" jest czynnikiem decydującym o zakupie kosmetyku lub chemii domowej. To dużo, prawda? Więc jest szansa na nacisk społeczny gdy ludzie zainteresują się tematem!
http://www.happyrabbitblog.pl/2021/08/U ... etach.html


Kurczę, dlaczego ci sami ludzie są tak niespójni i ostatecznie mają zwierzęta w dudzie? Na wieść o tym, że dla ich jedzenia zwierzęta cierpiały, reagują już o 180 stopni inaczej... Kończy się empatia, a zaczynają trywializacja i prześmiewczość.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 19 sierpnia 2021, 19:55 W 2020 roku organizacja Frame przeprowadziła badanie opinii publicznej, z którego wynika, że aż 84% badanych nie kupiłoby kosmetyku, jeśli by wiedzieli, że był testowany na zwierzętach, a dla 77% badanych deklaracja "not tested on animals" jest czynnikiem decydującym o zakupie kosmetyku lub chemii domowej. To dużo, prawda? Więc jest szansa na nacisk społeczny gdy ludzie zainteresują się tematem!
http://www.happyrabbitblog.pl/2021/08/U ... etach.html


Kurczę, dlaczego ci sami ludzie są tak niespójni i ostatecznie mają zwierzęta w dudzie? Na wieść o tym, że dla ich jedzenia zwierzęta cierpiały, reagują już o 180 stopni inaczej... Kończy się empatia, a zaczynają trywializacja i prześmiewczość.
Kosmetyki nie są niezbędne do życia. Tak, wiem co odpowiesz, nie wysilaj się.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Tylko tlen i białko są. Dobra wiadomość, prawda?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 19 sierpnia 2021, 22:07 Tylko tlen i białko są. Dobra wiadomość, prawda?
Tlen to trucizna
Nie wiedziales?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Jest zbędny?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 20 sierpnia 2021, 13:27 Jest zbędny?
Nie, ale w nadmiarze zabójczy. Jak wszystko https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci ... ojczy.html
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 20 sierpnia 2021, 18:02
Mosznicki pisze: 20 sierpnia 2021, 13:27 Jest zbędny?
Nie, ale w nadmiarze zabójczy. Jak wszystko https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci ... ojczy.html
Nie na temat (kwestia niezbędności). A szkoda z nadmiaru jest czymś zupełnie innym niż szkodliwość czegoś PER SE.
ODPOWIEDZ