wasze ulubione kosmetyki:)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 7 maja 2021, 13:07 Po co nie krzywdzić, skoro można krzywdzić...?
Te tzw. gospodarskie czy hodowlane to cierpią, kiedy nikt ich nie przerabia na „objat”? To może „laboratoryjne” nie cierpią, kiedy się na nich testuje kosmetyki?🤔 Chyba powinnaś zacząć bronić „prawa wyboru” do używania tych nie bez okrucieństwa... ;) :mur: 🤦‍♂️ :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Wiesz, jaki masz problem? Zaśmiecasz weganizmem każdy watek, przez co wychodzisz na oszołoma, a nie bojownika o poważną sprawę.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Jozin.1 »

Dopiero teraz na to wpadłaś ?? Ja już dawno go zablokowałem i moje oczy nie są kalane jego wynurzeniami....polecam :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 7 maja 2021, 14:48
Mosznicki pisze: 7 maja 2021, 13:07 Po co nie krzywdzić, skoro można krzywdzić...?
Te tzw. gospodarskie czy hodowlane to cierpią, kiedy nikt ich nie przerabia na „objat”? To może „laboratoryjne” nie cierpią, kiedy się na nich testuje kosmetyki?🤔 Chyba powinnaś zacząć bronić „prawa wyboru” do używania tych nie bez okrucieństwa... ;) :mur: 🤦‍♂️ :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Wiesz, jaki masz problem? Zaśmiecasz weganizmem każdy watek, przez co wychodzisz na oszołoma, a nie bojownika o poważną sprawę.
I dlatego bierzesz udział w tym "zaśmiecaniu"? Nagle brak merytorycznego argumentu? Znów zdalas sobie sprawe z żenującego charakteru swoich racji? Dlaczego napisałaś, żeby zwracać uwagę, czy kosmetyki nie są testowane? Po to, żeby nie powodować cierpienia? W takim razie w jaki sposób to, co napisałem ja - żeby z dokładnie tego samego powodu zwierząt przede wszystkim nie zjadać - jest już nie OK? Ciut mniej hipokryzji!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 14:49 Dopiero teraz na to wpadłaś ?? Ja już dawno go zablokowałem i moje oczy nie są kalane jego wynurzeniami....polecam :)
Co z oczu, to z sumienia... Tylko czy to pomaga ofiarom?

Miej serce i patrzaj w serce. Nie traktuj dosłownie! Nie chodzi o "objat".
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Ad rem. Używane przeze mnie kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a dezodorant nie zawiera freonu. Finis.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Kosmetyki cruelty-free - TAK. Żywność cruelty-free - NIE. Tylko nie mówcie, że nie jestem spójna i unikam niewygodnych kwestii!☝️
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Jozin.1 »

A ja nie używam tych ze znaczkiem dla Vegan :)
i Co mi zrobicie ????
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 20:31 A ja nie używam tych ze znaczkiem dla Vegan :)
i Co mi zrobicie ????
„Vegan” znaczy tylko, że mają wegański, czyli roślinny, skład, Einsteinie. 🙈🤦‍♂️ No i żaden weganin nie cierpi z tego powodu, bo to nie na weganach testuje się kosmetyki. A przypomnę to słynne „jak nie chcesz, żeby zwierzeta cierpiały, to ich nie krzywdź” (cytat z pamięci). No, ale status „specjalsa” zobowiązuje...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 7 maja 2021, 20:19 Kosmetyki cruelty-free - TAK. Żywność cruelty-free - NIE. Tylko nie mówcie, że nie jestem spójna i unikam niewygodnych kwestii!☝️
Lotto mi to, co mówicie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Jozin.1 »

Ja też mam na to wybejane......

FCK VGN !!!
dżozef z gliny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2021, 21:36

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: dżozef z gliny »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 21:02 Ja też mam na to wybejane......

FCK VGN !!!
a ja nie mam wyjebane,kocham cosmetyki z rossmana ,i wali mnie to ze testowali na mysiorach. lepsze mysiory od takich ludzi jak józek .
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Jozin.1 »

JPRD, kolejny psychofan......Chociaż nie, toż to przecież stary, asterek czy jakoś tak tylko na banie :)))
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 7 maja 2021, 20:53
Mosznicki pisze: 7 maja 2021, 20:19 Kosmetyki cruelty-free - TAK. Żywność cruelty-free - NIE. Tylko nie mówcie, że nie jestem spójna i unikam niewygodnych kwestii!☝️
Lotto mi to, co mówicie.
I dlatego Ci się zdaje, że jesteś jak Kryska Pawłowicz atakująca Spurek, a jesteś tylko jak pies Pawłowa na dźwięk słowa weganizm.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 21:02 Ja też mam na to wybejane......

FCK VGN !!!
To Twój cały angielski? Będziesz nas gwałcić, bo nie jesteśmy krowami, których podobno nie można?

Jak zabić cielaka? Spożywaj codziennie nabiał :ok: :/
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mosznicki »

dżozef z gliny pisze: 7 maja 2021, 21:42
Jozin.1 pisze: 7 maja 2021, 21:02 Ja też mam na to wybejane......

FCK VGN !!!
a ja nie mam wyjebane,kocham cosmetyki z rossmana ,i wali mnie to ze testowali na mysiorach. lepsze mysiory od takich ludzi jak józek .
„Nie mam wyjebane”... „wali mnie to”... Go figure. Dzien dobroci dla Józka???
ODPOWIEDZ