Osobnica.pl

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
rudy102
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 października 2011, 15:17

Osobnica.pl

Post autor: rudy102 »

Jest taka strona osobnica.pl tylko autor strony zapomniał,albo nie chciał zrobić zakładki "forum".Skoro jest strona o miejscowości to powinno dać się możliwość mieszkańcom zarejestrowania i wyrażania opinii na owej stronie.No chyba że jest ona "mocno" kontrolowana i ktoś specjalnie nie chce żeby mieszkańcy mieli możliwość wypowiadania się.Zresztą było już chyba dwa fora na temat Osobnicy ale po jakimś czasie zostały zamknięte,chociaż ruch na nich był spory,tylko tematy poruszane nie wszystkim odpowiadały.
ona77
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 22:53

Re: Osobnica.pl

Post autor: ona77 »

a kontroluje strone ,,pasterz,, osobnicy :-)
Markus
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 listopada 2010, 00:04

Re: Osobnica.pl

Post autor: Markus »

To forum też nie jest lepsze... Wczoraj napiasłem posta , który już wieczorem zniknął bez śladu!!!
Tak się nie robi! Uczestnicze na wielu profesjonalnych technicznych forach typu elektroda, murator i inne, ale nigdy nie zadrzyło mi się, żeby jakis post zniknął bez śladu. Co najwyżej mógł byc zatrzymany w "usuniętych" i z opisem moderatora jaki punkt regulaminu zadziałał.
A tutaj ... powiem dosadnie to metody ubeckiej manipulacji!
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Osobnica.pl

Post autor: borsuk 1.8 »

Kłeki to dziwne ludzie
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: Osobnica.pl

Post autor: solaris »

rudy102
wysłanie maila, albo wypowiedź na naszym czacie nic nie kosztuje. Na naszej stronie istniało forum od samego początku, jednak czytelnicy nie wykazywali żadnego zainteresowania nim, dlatego wycofaliśmy je i zamiast jego umieściliśmy prosty czat. W najbliższym czasie opublikujemy ankietę na temat ponownego uruchomienia forum.

ona77
miałem pisać coś więcej... ale ugryzę się w palce i napiszę tylko :rotfl:
ODPOWIEDZ