Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: świnia »

Hej !
Niepokoją mnie nisko przelatujące samoloty wojskowe (śmigłowe) nad moją miejscowością dzisiaj widziałem ich w przeciągu kilku godzin dwa. Próbowałem to nagrać ale zbyt szybko leciał. Rozmawiałem z kolegą który opowiadał że gdy zbierał ziemniaki na polu w Brzyskach widział cztery helikoptery a w środku samolot wojskowy. Czy nad waszymi miejscowościami widzicie podobne rzeczy co ja ? Ciekawe czy nad Jasłem latają ?
Peace :serce:
PS
Nagrywajcie telefonami co możecie i wrzucajcie linki w tym wątku !
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: luc »

Oficjalnie to będzie pewnie ten "rapid trident". http://www.defence24.pl/news_zolnierze- ... id-trident
A nieoficjalnie diabli wiedzą,czy naszych trepików na Ukrainę na serio nie przerzucają,w większej niż zadeklarowana ilości.

http://wiadomosci.wp.pl/lbid,8582,title ... azywo.html - oficjalny pretekst,w praktyce separatyści już dawno temu ostrzegali,że na wschodzie Ukrainy w Donbasie neonazi-świry mogą ostrzelać zakłady chemiczne pod donieckiem - składy amoniaku albo innego świństwa,zresztą Kijów nie przyznaje się do posiadania broni chemicznej ale cośtam mają. http://www.dailymail.co.uk/news/article ... efire.html.Biały fosfor na pewno mają,dostali najpewniej od wuja Sama,choć to,że zabijano nim cywilów to była przesada:
http://www.wykop.pl/ramka/2146718/wykop ... -doniecka/
Opowieść o użyciu fosforu nie jest wyłącznie wytworem kremlowskiej propagandy. Tylko użyto go nie dokładnie w takich okolicznościach, jak opisywano to w telewizji rosyjskiej

"Tak, użyto fosforu - powiedział mój rozmówca – ale cywilów już tam nie było. Wieś najpierw "zrównano z ziemią " przy pomocy artylerii, nasi mieli tam posterunek.Wszystkich zmietli: dzieci, kobiety, starców, dużo naszych. A kiedy domy spłonęły, zostały po nich tylko piwnice i schrony, przekopaliśmy między nimi tunele, i gdy weszły „ukry”, podpaliliśmy całą kolumnę. Za drugim razem - ta sama historia. Artyleria, moździerz naszym chłopakom nie dawały rady. Więc ukropy zdecydowały, że wypalą ich fosforem. Zwykłej, cywilnej ludności tam już nie było”.
W sumie jakiś numer z bronią chemiczną,żeby wkroczyć USA i tym z Kijowa pasowałby,po tym,jak z MH17 nie wyszło zwalenie na Rosje: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/raport- ... iony/wgp0b, oryginalny raport: http://www.onderzoeksraad.nl/uploads/ph ... actief.pdf
Ostatnio zmieniony 16 września 2014, 22:40 przez luc, łącznie zmieniany 2 razy.
mieszko1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2014, 22:31

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: mieszko1 »

okolice Strzyżowa - około 18.00 leciał 1 bardzo szybko i nisko w stronę Dynowa??? około 22.10 wracał, więc zaczęłam szukać w necie czy coś wiadomo na temat tychże samolotów.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: antykieckowy »

Nad Jasłem tylko w nocy czasem jeden czasem dwa, czasem nic.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: wiolka666 »

wczoraj trzy w czym jeden w nocy przed wczoraj helikopter też mnie to niepokoi :(
MaxSzyderko
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2014, 14:02

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: MaxSzyderko »

Wpisujcie miasta i wioski .
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: Regulator »

Skoro leciały nisko to wątpię, żeby leciały na Ukrainę. A przynajmniej mam nadzieję, że nasi rządzący nie pchają palców między drzwi :mad:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: luc »

Regulator pisze:Skoro leciały nisko to wątpię, żeby leciały na Ukrainę. A przynajmniej mam nadzieję, że nasi rządzący nie pchają palców między drzwi :mad:
Oni dla mamony,albo z głupoty, to są gotowi tam włożyć i co innego :zawstydzony: :oczami: - i będzie, na pewno, sporo krzyku, jak im to (znowu) przytrzasną. Swoją drogą to wyjaśnia,dlaczego tak wielu Polityków nie ma po prostu jaj,by negocjować porządnie z "naszymi sojusznikami",zwłaszcza USA. :P

A tymczasem, widział kto dzisiaj (ewentualnie z perspektywy jutra tj.18.09 wczoraj - czyli 17.09) znowu jakieś ?
kinia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2014, 09:05

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: kinia123 »

Witam :) w ciągu tego tygodnia nad Osobnicą bardzo często ukazywał się nisko latający samolot.
MaxSzyderko
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2014, 14:02

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: MaxSzyderko »

Kury przestały nieść . Krowy nie dają mleka . Zakazać lotów tych piekielnych maszyn .
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: szara eminencja »

Będzie wojna, przed wojną też latały.
https://www.youtube.com/watch?v=555FwDuncsc
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: dado »

W Sanoku przedwczoraj jeden, w kierunku pólnocno-zachodnim,czyli jakby na Brzozów, Strzyżów,ale skąd wracał?Pewnie ze wschodu...
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: Jaślanin77 »

Wczoraj leciał jakiś samolot ze 2 razy, ale zdawało mi się że cywilny z Krosna. Mogę się mylić, nie jestem znawcą ;p
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: wścieklica »

Taaa.... pilnujcie swoich kawałków nieba. Samoloty latają....
A ktoś z panikarzy przyjrzał się, że są to maszyny sportowe i turystyczne? Od kilku tygodni nie widziałem żadnego samolotu wojskowego. A jedyne jakie tu latały to były dwie transportowe CASY z Balic.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Samoloty wojskowe przelatujące nad naszymi głowami

Post autor: wieśniak »

wścieklica pisze:Taaa.... pilnujcie swoich kawałków nieba. Samoloty latają....
A ktoś z panikarzy przyjrzał się, że są to maszyny sportowe i turystyczne? Od kilku tygodni nie widziałem żadnego samolotu wojskowego. A jedyne jakie tu latały to były dwie transportowe CASY z Balic.
Pokaz lotnictwa w Krośnie na weekend :hyhy:

Tak na poważnie ,to zawsze coś od czasu do czasu przeleci ,jak by nie było ,gdzieś latać muszą :D
ODPOWIEDZ